Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1738. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
55.885
Cevap
1.318
Favori
2.218.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
84. Sırada  bugün en iyi #84
Sayfa: önceki 17361737173817391740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl yani ? Daha önce alıp sorun mu yaşadınız?
  • SkiP_ S kullanıcısına yanıt

S5Max 240 dakikadır.

• gezgiiin kullanıcısına yanıt

Bu güzel ve önemli değerlendirme için çok teşekkür ederim.

İyi günlerde, huzur ve keyif ile kullanınız.

• dgo_cr7 kullanıcısına yanıt

Edilebilir ancak servis ve destek konusunda bir bilgim yok. Her şekilde F9 veya 1C'ye göre daha üstün bir cihazdır.

• TimeBoy kullanıcısına yanıt

2900mAh

• Haklısınız

• roidmi eve vacuum Sizce nasıl arkadaşlar? Kullananlardan yorum alabilir miyim? Bu fiyat aralığında başka tavsiyeniz var mıdır? (3-4 bin) s6 pure mü yoksa roidmi eve vacuum mu?
  • Viomi SE ve Viomi V2 PRO arasındaki farklar nelerdir arkadaşlar. Fiyatları birbirine çok yakın ve internette sağlıklı bilgi bulamadım
  • Merhaba,

3+1 130M daire için Mop özellikli iyi bir cihaz almayı düşünüyorum. Roborock S6 Maxv ve S7 dikkatimi çekti. Sanırım S7 satışa sunulmadı. Aralarında önemli bir fark var mı sizce? S6 Maxv önerir misiniz yoksa alternatif marka model mi önerirsiniz. Ayrıca S7 beklemeli mi?

• Merhabalar, cihazın kendi kumandası ile başlatıp durdurulabilen, internetsiz olarak çalışabilen süpürme+mop yapan haritalı bir cihaz var mı?

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Ali Bey selam, cevabınız için teşekkür ederim. iki ürün arasında 1000-1500 tl civarında fark var. Teknik özelliklerine aşağıdaki adresten baktım. Bu fiyat farkını vermeye sizce gerek var mı? Şu özelliğini düşünün diyebileceğiniz, beni uyaracağınız özelliği nedir? Yoksa haritalama, mop, temizlik 150 m2 ev için F9 alın diyebilir misiniz? Kusura bakmayın sizi sıkmak istemem ama bu konunun da uzmanı sizsiniz.

https://www.epey.com/robot-supurge/karsilastir/586322-655464/dreame-mop-f9_xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-2-pro-plus3d-explore/

• fazuc F kullanıcısına yanıt

Robotların temel temizlik özellikleri o fiyat bandında çok değişmiyor.

Extra para vereceğiniz özellik MopPro 2+ modelinde yapay zeka ön kamerasıdır. Cihazın önündeki engelleri görme ve ona göre yol planlama sağlamaktadır.

Fan vs farklılıkları kayda değer özellikler değildir.

Saygılarımla

Teşekkür ederim. O zaman F9 siparişi vereyim. F9 u nereden almam garanti ve sorun çıkması durumunda iade yönünden daha uygun olur? Amazon.com.tr ve Turkcell de satışı var.

• Arkadaşlar öncelikle merhabalar robot süpürge almak istiyoruz fakat bu konuda hiç bir bilgim yok istediğimiz şey öncelikle çok iyi çekim gücü olsun temizligi iyi yapsın istiyoruz ikincisi telefon ile yönetilebilsin haritalama özelliği olsun sadece su odayı temizle diyebilelim mesela 110 M2 evimizin büyüklüğü koltularin yüksekliği sıkıntı değil yatak yere sıfır bazali o yüzden yapacak pek bir şey yok bütçe 3000 3500 arası hangi cihazlara bakmayalim ya da bu fiyatlar aralığında fiyat performans ürünü hangileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Bu güzel ve önemli değerlendirme için çok teşekkür ederim.

İyi günlerde, huzur ve keyif ile kullanınız.

ben teşekkür ederim Ali bey.

arkadaşlar öneri ve sorularınız varsa tecrübelerimi de paylaşmaya çalışırım sizden öğreneceklerim de faydalı olacaktır.

• Abi ne alacaz. Çok karışık 😂😂 i7 iyi mi. Fikri olan var mı.
  • Annemdeki roomba 605 hata veriyor Ali hocam. Uzaktna cozemedik
    Clean tusuna basınca hata veriyor calismiyor. Reset vs videosu buldum nette. Size sormadan yapmadım, nedir kaynagi?
    Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendizz -- 9 Mayıs 2021; 15:47:28 >
  • muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Roomba error numarasını verir efendim, Reşat yaptırın iki tuşa basarak ama arıza giderilmedikçe değişmez ki
    Error numarasi yazmiyor ekranda.
  • Ucgen yanip saniyor sadece. Reset attirdik
  • 
Sayfa: önceki 17361737173817391740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.