Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.230
Cevap
650
Favori
896.178
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar belki burdan cevap alabilirim. 10ay önce hepsiburada satıcılı Xiaomi 1C robot süpürge aldık. Sürekli "Turning On" uyarısı veriyor. Garantiye gitti hepsiburadaya, onlar da Evofone a göndermişler. Anakart'ta Sıvı teması var demişler. Anakart değişimi 750TL istediler. Hep kuru zeminde kullanıldı ve mop bezi 1 kere dahi takılmadı. Ne yapmamı önerirsiniz?

• Karqasa kullanıcısına yanıt

bu fiyatlar 11.11 indirimi için hazırlık olabilir diye düşünüyorum, şimdiden şişirelimde sonra indirim olmadı demesinler diye, bakalım görecez az kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone yanımda uygulamasında Dreame Vacuum Mop D9 Robot Süpürge 3700 sepette 3400e düşüyor 150/50 ilk alışveriş ile birleşirmi bilmiyorum oda olursa 3350 olur sanırım şuan bu fiyatlara satan kalmadı

• emin936 E kullanıcısına yanıt

Fiyat iyi gerçekten diğer modellere göre bu çok uygun kalmış. Her şey yanımda ilk açıldığında da bakmıştım robot süpürge var mı diye. Bu model vardı aynı fiyata geliyordu alacaktım ama şu videoyu görünce vazgeçtim. Almayı düşünenler bir göz atsın. https://www.youtube.com/watch?v=gnlUWvfFITA&feature=youtu.be

• fertile kullanıcısına yanıt

Hocam s10 ne zaman düşmüştü 4399a. Şimdi hepsiburadada 4.699 lira

• Anneme alacağım mevcut bir kampanya var mı?

• emrah9905 kullanıcısına yanıt
    7-14 ekim arası o fiyatlardaymış.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • piayback P kullanıcısına yanıt

tekrardan düşer mi acaba o fiyatlara

Bende 11 kasım yada black friday de düşer diye bekliyorum.

• 2 Kasım 2021 fiyatları ile listemi güncelledim. Model arayan veya indirim takip eden arkadaşlar bakabilirler:

Ana mesajı beğenebilirseniz, liste üstte kalır ve erişilebilir olur.

• Arkadaşlar bu 360 s10 da halı tanıma özelliği var ama mop yapacağı zaman halının üzerinden geçmiyor. Yani diyelim mopu açtınız koridorda halı var ordan geçip mutfağa gidecek mop yapmaya, gitmiyor. Haritadan halıyı silmeniz gerekiyor. 2 farklı harita kaydetinniz sorun çözüldü ama o zaman da şöyle bir sorun var baldan geçerken ıslatacak. Yani bu gerçek bir halı tanıma sistemi değil bana göre. Halıdan geçerken mopu kaldıracak sonra indirip mopa devam edecek roborock s7 den başka model var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dryo29 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, lidar ne işe yarıyor?

• Hem mop hem de süpürge işini hakkını vererek yapabilen 7 bine kadar alabileceğim en iyi ürün hangisi olur? Roborock s7 adı geçiyor sürekli ama yabancı sitelerde bir değerlendirme göremedim sanki. Araştırma için hangi siteleri önerirsiniz ? Hem model hem de site önerisi alabilir miyim?

• l10 pro mu yoksa s6max mı daha iyi .. 360 a baktım beğenmedim

Aynen arkadaşında dediği gibi ekimin başında o fiyattaydı. Bende takip ediyorum 4699'a düştü ama almadım inat ettim bakalım. Tekrar düşerse alacağım  

• Sir.Eko kullanıcısına yanıt

Vacuum wars YouTube kanalına bakabilirsin. Süpürme + mop performansı olarak en iyi modellerden biri Roborock s7. Ben AliExpress 11.11 indirimlerinde Almanya'da bir tanıdığıma sipariş vererek almayı düşünüyorum. 5000 TL civarına alabilirsem baya iyi fiyata gelecek.

• firat1337 F kullanıcısına yanıt
    Thh

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlar kanat takmış uçuyor, s5 max 3700 edermi derken 4500 olmuş...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fertile kullanıcısına yanıt

Hocam bende takipteyim. Eğer s10 4500 bandına düşerse alcam. Yoksa irobot 976 almayı düşünüyorum .

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.