Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.223
Cevap
651
Favori
895.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon Tr üzerinden Amazon Germany satıcılı alımlarda

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147835365

@Front-Back

• Az önce Xiaomi Dreame Vacuum Mop D9 siparişi geçtim. 360 S7 & S7 Pro ya bakan arkadaşlar yönelebilirler, bende 1 saattir araştırıyordum 360'ları tesadüfen gördüm. HİE STORE yetkili servis garantisi sunuyor.

http://dreameturkiye.com/300f0-web-agency-about/

https://www.hepsiburada.com/dreame-vacuum-mop-d9-robot-supurge-p-HBV0000161DRS?magaza=H%C4%B0E%20STORE

• 3.000pa
    • 5.200 mAh - 250 mt2
    • lidar sensör
    • toz haznesi 570ml
    • su haznesi 270ml - elektronik pompalı
    • şarjı bittiği noktada istasyonuna dönüyor ve şarj olduktan sonra kaldığı yerden temizliğe devam ediyor

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Az önce Xiaomi Dreame Vacuum Mop D9 siparişi geçtim. 360 S7 & S7 Pro ya bakan arkadaşlar yönelebilirler, bende 1 saattir araştırıyordum 360'ları tesadüfen gördüm. HİE STORE yetkili servis garantisi sunuyor.

http://dreameturkiye.com/300f0-web-agency-about/

https://www.hepsiburada.com/dreame-vacuum-mop-d9-robot-supurge-p-HBV0000161DRS?magaza=H%C4%B0E%20STORE

• 3.000pa
    • 5.200 mAh - 250 mt2
    • lidar sensör
    • toz haznesi 570ml
    • su haznesi 270ml - elektronik pompalı
    • şarjı bittiği noktada istasyonuna dönüyor ve şarj olduktan sonra kaldığı yerden temizliğe devam ediyor

Bir video ve altındaki yorumları okudum. Haritalama sıkıntı olduğu., emiş gücünün kağıt üzerinde olduğunu iletiyorlar. Karar sizin yaklaşık bende 3 aydır inceliyorum.

• Sadece cihaz yorumlayan kanallara çok güvenemiyorum malesef, sponsorlu olduklarından hep kötü ve ona alternatif ürün oluyor. 360 almaya karar vermiştim zaten, o kötü demiyorum. Su tankının ve bataryasının daha büyük olması, çekiş gücünün fazla olması (kağıt üzerindedir belki) tercih sebebim oldu. Geri kalan şeyler, tarama temizlik vs. yazılıma kalmış şeyler. Güncellemeler ile iyileşirler diye düşünüyorum.

https://www.bestcordlessvacuumguide.com/dreame-d9-review/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 13 Şubat 2021; 22:12:26 >
  • mop proyu amazonun kendisinden almak istiyorum ama stok yok, satıcılar sizce nasıldır? Mi store var evofon dene firmaymış. Güvenilir mi ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 13 Şubat 2021; 22:14:15 >
  • moustapha129 M kullanıcısına yanıt

Onlar Xiaomi Türkiye resmi distribütörü zaten, bir sıkıntı olmaz.

• theVerge T kullanıcısına yanıt

Robotunuz hayırlı olsun hocamRobot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] 

''Sadece cihaz yorumlayan kanallara çok güvenemiyorum malesef, sponsorlu olduklarından hep kötü ve ona alternatif ürün oluyor''

Bu bağlamda Robot Kafalar YouTube kanalını nasıl yorumlarsınız?

teşekkürler

• Az önce HB üzerinden 360 s7 beyaz modelini satın aldım. Siyah olan pro ile aralarında herhangi bir fark var mı? Ona göre iptal edip siyahı alayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akainu A kullanıcısına yanıt
    Sadece renk farkı varmış , aşağıdaki yorumlarda da baya incelemişler hersey aynıymıs
  • Akainu A kullanıcısına yanıt
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Bu arkadaşın videoları izleyip karar vermiştim 360 almaya aslında :) Genel anlamda 360 ürünleri ile kıyaslıyor, onları inceliyor o sebeple samimi gelmişti bana elinde olmayan diğer cihazlara sayıp sövmüyor.

• Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] o arkdaşın biri @oqi diğeri benim hocam :)

Yorumunuza bakılırsa doğru yoldayız, sevindimRobot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] 

Çok yakında Ecovacs ve Robogil markalarının uzun dönem kullanım, inceleme ve anlatım içerikleri kanalımızda olacak hatta + 1 marka da yolda çok şükür.

Dreame modellerinide incelemek istedik ama nasip değilmiş.

Saygılar.

• Süper yorum hocam, @mali_bu16 ile konuşurken hep diyoruz elimizde olmayan kıyas yapmadığımız bir robotla kağıt üstü verilerini kıyaslayıp bu kötü bu iyi demek net sahtekarlık olur yanlış bilgilendirme olur. Çok sevindim bu yorumu okuyunca.

• s5 max 4158'e düşmüş amazon'da. Hangisini alacağız yahu?

• Dreame d9 mu viomi v3 mü? 180m2 halısız, parkeli ev için. Evde eşya çok. Köşeler genelde dolu.
  • Super Ray kullanıcısına yanıt
    Orada düşen rakamin satici amazon olmadigi taktirde bir anlami yok...trendoylda vs de boyle fiyatlar var hep.
  • Genpa garanti iyi midir? Bir işe yarıyor mu arıza durumunda? Viomi v3 te genpa garantili 200-300 TL daha pahalı. Bulunduğum şehirde de bir tek genpa var. 200-300 fazla verilir mi genpa için yoksa en ucuzunu alıp geçmek mi lazım?

Ya bir de bu Amazon'da hiç Amazon satıcılı robot kalmamış bir tek mi Vacuum pro var. Hep mi böyle yoksa ara ara roborock, viomi filan ekleniyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 14 Şubat 2021; 15:7:47 >

Ben de yeni aldım, bugün haritalama için ilk defa çalıştırdık , önce tüm evin haritasını tam çıkaramadım bitirdi uyarısı verip sarz istasyonuna gitti sonra tekrar denedik baştan bu seferde mutfak ve yatak odasını birleştirdi, biz kendimiz ayırdık, yani haritalamasi biraz zor ama detaylı yapıyor temizliği , emiş gücü kesinlikle hikaye , kağıt üstünde 3000, yerdeki sac kıllarını, halıladaki iplik kırıntıları vs es geçebiliyor, turbo modada çalıştırmak daha başarılı sonuc veriyor, bilemiyorum iade mi etsem yoksa f/p ürünü olarak kalsami

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.