Şimdi Ara

Robben ve Özil TOTEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazın bizde. İnş cnm.s.s.s yazacaklar yazsın 4-5 ay sonra görüşürüz. Rvp-nani-diego gibi yıldızları getirebilmişiz, eğer bu sene şampiyon olup direk gitme hakkı kazanırsak şampiyonlar ligine, bu transferler için iyi bir koz olur, hem prestij hemde ekonomik anlamda. Gerisi ikna etmeye bakar. Biraz daha yandexliyeyim....

Robben ve Özil TOTEM

Robben ve Özil TOTEM

• Yerimizi alalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Yerimizi alalım.

hocam robben i anladım da mesut nedir ! mesut un şuanki değeri 50 60 milyon anca bu adam 32 yaşında felan gelir.
  • quote:

Yerimizi alalım.

hocam robben i anladım da mesut nedir ! mesut un şuanki değeri 50 60 milyon anca bu adam 32 yaşında felan gelir.
  • Mesutun en az 3 yılı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Cruyff

Mesutun en az 3 yılı var
    mesut 32'den önce gelmez.
  • phoenıx39 kullanıcısına yanıt
    Hocam abartmayın ne 50-60 milyonu. Mesut'un max değeri 35-40 milyon euro. Daha bunun pazarlık payı, sponsor yardımı vs var. Dikkatinizi cımbızla çekerim eğer şampiyonlar ligine direk katılırsak 20 m direk geliyor cebe zaten. Tamam bakkal hesabı yapıyoruz ama doğruya doğru. Acunla Aziz bir şekilde hallederler. Tek sorun Arsenal bırakır mı? Van Persie gibi adam forvette harcanıyor ya adama pas atabilen bir caner var oda nadiren. Adam habire tetikte boşluk arıyor, ama pas atabilen var mı? yok. Diego desen sistem kurbanı. Robben'e kesin gözüyle bakıyorum ama Mesut hakkındaki tek endişem Arsenal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyyyyy

Hocam abartmayın ne 50-60 milyonu. Mesut'un max değeri 35-40 milyon euro. Daha bunun pazarlık payı, sponsor yardımı vs var. Dikkatinizi cımbızla çekerim eğer şampiyonlar ligine direk katılırsak 20 m direk geliyor cebe zaten. Tamam bakkal hesabı yapıyoruz ama doğruya doğru. Acunla Aziz bir şekilde hallederler. Tek sorun Arsenal bırakır mı? Van Persie gibi adam forvette harcanıyor ya adama pas atabilen bir caner var oda nadiren. Adam habire tetikte boşluk arıyor, ama pas atabilen var mı? yok. Diego desen sistem kurbanı. Robben'e kesin gözüyle bakıyorum ama Mesut hakkındaki tek endişem Arsenal.

Mesut aştı bu sezon ne 35-40 milyonu. Yapmayın şöyle şeyler Allah aşkına. Adam Arsenal'de kariyerinin en verimli dönemini geçiriyor neden Türkiye'ye gelsin? Üstüne yıllık 10 milyon€'luk sözleşmesi var neredeyse. RvP gibi 32 yaşında falan alınır ancak.

• quote:

Yok artik

Robben neyse de, Ozil'i Turk klupleri olarak ancak danaya girer gibi ortaklasa girip alabiliriz... bir hafta birinde diger hafta digerinde oynar

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Bu mesaj silindi.
    önce mesutun arsenale geliş şartlarına bakın. eğer mesut satılacak olursa 48 saat içinde madrid aynı fiyatı verip alabilir. siz hadi olmaz ama oldu diyelim 25-30m ye ikna ettiniz. madrid size bırakır mı? bana göre robben de gelmez ama siz hayallere devam edin.
  • Ozil 31 yasında gelir 4 sene daha avrupada önemli işler yapicak reyis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Ozil 31 yasında gelir 4 sene daha avrupada önemli işler yapicak reyis

atem totem ben seni

• quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Yok artik

Robben neyse de, Ozil'i Turk klupleri olarak ancak danaya girer gibi ortaklasa girip alabiliriz... bir hafta birinde diger hafta digerinde oynar

Bence öylede gelmez.

• quote:

35-40 milyon euroya kramponlarını alırsın. Mesut'un şu piyasada değeri 70-80 milyon eurodur. Mesut bu sezon 5 büyük ligde asist ve pozisyon yaratmada zirvede. Kariyerinin zirvesinde ve Mayıs ayında büyük ihtimalle sözleşmesini uzatacak. Mesut buraya 32-33 yaşında anca gelir o da belki

• Seneye sadece Özil , Rvp , Nani , Robben dörtlüsünü oynatsak bile şampiyon oluruz diğer oyuncularımızı yormaya gerek yok
  • quote:

Yerimizi alalım.

Kendi taraftarların Messi, Ronaldo ve İbra doyor? Onlar değil bu mu komik geldi?

• yerimizi alalım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnuviel37

önce mesutun arsenale geliş şartlarına bakın. eğer mesut satılacak olursa 48 saat içinde madrid aynı fiyatı verip alabilir. siz hadi olmaz ama oldu diyelim 25-30m ye ikna ettiniz. madrid size bırakır mı? bana göre robben de gelmez ama siz hayallere devam edin.

Robben e neye göre gelmez diyebiliyosun merak ettim doğrusu
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: 1907Fatih1907

quote:

Alıntıları Göster
    Mesutu tekrar Madrid alırsa hiç şaşırmayın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.