Şimdi Ara

Road 96 Türkçe Yama (%100 - XBOX GAMEPASS & STEAM & EPİC GAMES - YAYINLANDI) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
5
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 saatimizi aldı ama hallettik çok şükür.Keyifli oyunlar.

• elinize sağlık çok teşekkürler

• Elinize emeğinize sağlık iyi ki varsınız Road 96 Türkçe Yama (%100 - XBOX GAMEPASS & STEAM & EPİC GAMES - YAYINLANDI) 

• Ellerinize sağlık, son güncelleme ile Gamepass'te de sorunsuz çalışıyor artık.

• teşekkürler

• Selamlar, oyunu ben epic games üzerinden almıştım. Yama epic games uyumlu mu?

• Onda denemedim maalesef. Deneyip yoruma yazarsanız herkesin bilgisine olmuş olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kompüter Delisi kullanıcısına yanıt

Kusura bakmayın biraz geç oldu ama oyunu anca oynama fırsatı bulabildim. Türkçe yamanın steam için olan kurulum uygulamasını denedim. Yama epic games versiyonunda da çalışıyor. Elinize sağlık Road 96 Türkçe Yama (%100 - XBOX GAMEPASS & STEAM & EPİC GAMES - YAYINLANDI) 

Road 96 Türkçe Yama (%100 - XBOX GAMEPASS & STEAM & EPİC GAMES - YAYINLANDI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebidem -- 28 Temmuz 2022; 20:32:23 >
  • teşekkürler dostum :)

• Yama için teşekkürler elinize sağlık.

• Steam versiyonu için kurulum yapıyorum ama dil değişmiyor

• oyunu kurduğunuz dizini kontrol edin. indirdiğiniz .rar içinde detaylı kurulum rehberi var.

• mile 0 çevirisi de gelir mi :)

• hocam öyle güzel bir siteniz var ki adblock kapatmama rağmen erişemiyorum hiç bir şekilde tebrikler..

• Teşekkürler

• Adam nickinin hakkını verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandex linkinde limit aşılmış yeniler misiniz? Yandex hesabım yok da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excusive12 -- 30 Ağustos 2023; 0:20:47 >
  • Steam sürümü çalışıyor teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.