Şimdi Ara

Road 96 Türkçe Yama (%100 - XBOX GAMEPASS & STEAM & EPİC GAMES - YAYINLANDI) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
5
Favori
67.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle teşekkürler ancak sorun yaşıyorum. CODEX sürüme sahibim ve v1.04 da kurulu. Oyuna sorunsuz girebiliyorum. Ancak dil yamasını yapınca açılışta sağ altta çarkın döndüğü yükleme ekranında kalıyorum. Yama yapınca bu şekil kalıyor ve oyun açılmıyor nedeni ne olabilir?

• bambamgüm B kullanıcısına yanıt

muhtemelen yanlış sürümü indirmişsin. hem steam de hemde kopya 1.04te denedim sorunsuz calısıyor.

• v1.4 güncellemesi için sağlam bi kaynak var mı sanırım ondan kaynaklı

• link vermem doğru olmaz. konunun diğer sayfalarında biri paylaşmış bakabilirsin

• Eline sağlık yama güzel duruyor. Steam da indirime girmesini bekliyorum oyunun çünkü şuan ki fiyatı hakketiğini düşünmüyorum 60 tl

• türkce yama icin tskler ellerinize saglık basarılar dilerim

• Ben yamayı bir türlü indiremedim. Verdiğiniz link sürekli reklam içeren sitelere yönlendiriyor. Yamayı nasıl indireceğimizi de anlatabilir misiniz? Teşekkürler

• ozgurmtn83 O kullanıcısına yanıt

Ben anlayamıyorum ömrünüzde hiç birşey indirmediniz mi? Yaklaşık 3 yıldır neredeyse tüm indirme linkleri (hatta bazı kurumsal ve resmi yerler bile) bu tarz linke tıkla 5 saniye bekle geç mantığıyla link paylaşıyorlar. İndirme linkine tıklayın, yamayı yapan kişinin sitesine gideceksiniz en altta indir butonuna basın, reklamlı bir yer gelecek 5 saniye bekleyin ve reklamı geç seçemeğine tıklayın. Bazen bu tarz siteler pop up'a yönlendirebiliyor. Yeni sekme açtıysa ona bakmadan kapatın ve tekrar reklamı geç deyin. İndirme sayfasına gittiniz gerisi klasik indirme olacaktır. Ublock tarzı reklam engelleyici kullanırsanız daha iyi olur en azından pop uplar bazen çıkmıyor.

• Ömrümde bir şey indirip indirmediğimden sana ne? hangi sıfatla böyle bir yorum yapıyorsun? İnsan gibi bir soru sormuşum. Cevabı çok basit de olabilir ve bu çok basit cevabı ben bilmiyor olabilirim. Cevap vermek istersen cevap verirsin vermezsen vermezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurmtn83 -- 19 Mart 2022; 20:28:7 >

Heyttt be aslan parçası seni, bana atar güder yapacağına internetten dosya indirmeyi öğren. Bende sana insan gibi neyin ne olduğunu açıkladım, serzenişim tek sana değil geneleydi. İnsan değilmişsin, anladım. Ben senin anladığın dili bilmiyorum, git şimdi benim konuştuğum dili öğren, mağarandan şöyle bir gün yüzüne çık sonra tekrar gelince yazımı okuyup art niyet olmadığını anlarsın belki.

• Önce Türkçe öğren bence. Kendini ifade edemiyorsan gidip anadilini öğrenmek ve sonra yazmak en mantıklısı galiba. Sosyal hayattaki özgüven problemini böyle mecralarda çözmeye çalışıyorsun anladığım kadarıyla. Aferin sana afacan şey devam et böyle.

Yavv he gülüm heee sensin.

• BU SİTEDEN HİÇ BİR ŞEY İNDİRMEYİN VİRÜS PROĞRAMI YÜKLÜYO BİLGİSAYARINIZA O YÜZDEN YOTUBE ÜZERİNDEN OLAN LİNKTEN DOĞRU İNDİRİN YAMAYI ARKADAŞLAR BENİM BAŞIMA GELDİ BİLGİSAYAR VİRÜS TARAMASI YAPIYORUM ŞUAN BENİM BAŞIMA GELDİ SİZİN BAŞINIZA GELMESİN TEK GAYEM BU BAŞKA ARKADAŞLAR BU HATAYA DÜŞMESİN !! TÜRKÇE YAMACI DİYE BİR SİTE !!

türkçe yamacı
    Road 96 Türkçe Yama Çıktı - Güncel - Türkçe Yamacı
    https://www.****/aksiyon-oyunlari/road-96-turkce-yama-cikti-guncel/.html
  • P Ö R S İ S P kullanıcısına yanıt

O site forumda mimli zaten hocam. Yaması olmayan her oyunun yaması bulunuyormuş gibi sitede yayınlandığını görebilirsiniz. Bu forumda ya da bilindik ücretli yama hazırlayan siteler dışında diğer sitelerden yama indirmemeye gayret edin.

• @sinnerclown İndirilen rardaki exeyi çalıştırdığımda windows defender Trojan:Script/Phonzy.A!mltrojan uyarısını verip engelledi. Dosyanıza bakar mısınız virüs mü indirtiyorsunuz

• bilgisayar0606 B kullanıcısına yanıt

Setuplar bazen uyarı verebilir.Arkadaşin değil başka üçüncü parti bir siteden indirdiyseniz virus gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylaştığınız linkten indirdiğimde file.exe adlı bi uygulama iniyor ve bu uygulamayı rardan çıkarmama windows defander izin vermiyor. Yukarıda bi kaç arkadaşta sorun yaşamış sanırım . Şu an defanderı kapatıp linkteki uygulamayı kurmamda sakınca varmı ?

@sinnerclown

• HitokiriBT H kullanıcısına yanıt

Dostum istersiniz yamayı yapan arkadaş bir sorun setup vs ben yapmadığım için birşey diyemiycem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çeviriyi paylaşan arkadaşa mesaj gönderdim . Windows 11 var bende o yüzden mi olmuyor bilmiyorum ama attığı link dosya çeviri dosyası değil. Risk alıp defandıırı kapatıp kurulum işlemlerini başlatınca işlemci yüzde 100 kullanmaya başladı . Bilmiyorum virüs bulaştığını tahmin ediyorum format atacam o yüzden pc ye :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.