Şimdi Ara

Rks 150 veya 200 kullanan var mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
14.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    valla hocam açıkçası etrafımda okadar çok gv250 kullanan varki biraz popüler antipatikliği oluştu bende ondan dolayı tercih etmedim zaten yakında benimkinide uygun bir fiyatıp bitane dragstar süşünüyorum ama hem eldekini satmak lazım hem üstüne iyi bi para lazım :)
  • cahitdikici kullanıcısına yanıt
    Chopperdan devam ediceksin yani :) insallah gonlune gore olur. Kask ve mont olarak ne kullaniyorsun hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemkaratay

merhaba RKS RK200R CROSS KULLANICISIYIM SİZE ARTI VE EKSİLERNİ YAZICAM

RKS KOTU BIR MOTORDUR. CINLILER ICINDE ON UZERINDE 3 VERIYORUM

MOTOR GORUNTU VE SUSPANSIYON OLARAK İYİ CEKIS GUCU OLARAK 200 MOTORA GORE ORTA CIN MALI MOTORLARDA ORTA SEVİYEDEDIR
    EN BUYUK PROBLEMI SANZIMANDIR RKS CROSUN MOTORU ILE RAMZE QM200 MOTORU BIRE BIR AYNIDIR. PARCALARI UYAR SANJIMAN FIYATI 200 250 ARASINDA OLUP ISCILIKLE 400 500 BULMAKTADARI SERVIS VE YEDEK PARCASI OLMAMASINA RAGMEN CIN MALI BIR MOTOR ICIN EPEY PAHALI GELDI
    4500 KM MOTORUMUN 1 VİTES DİSLİSİ KIRILDI 500 TL SERVIS FIYAT VERDI GARANTI KAPSAMINA SOKMADI YANI GARANTI OLAYI YALAN

DISARDA BAŞKA BIR MOTORCU 300 YAPTIRDIM 200 SANZIMAN 100 TL ISCILIK

5000 TL CIVARI RKS 200 CROSS KROSS SIFIRI

SON OLARAK TAVSIYEM ILK MOTOR OLARAK CROSSA BASLANACAKSA IKINCI EL RAMZEY ALIN 1500 2000 TL CIVARI HIC KORKMADAN DUSUNMEDEN VURUN DUSUN KALKIN CROSS MOTOCROSU TECRUBE EDIN ...

BU MOTORLARIN SIFIRINI ALIP CINI YADA SERVISLERI ZENGIN ETMEYIN

DAHA SONRA BUTCE MUMKUNSE HONDA CR 250 YADA KTM YADA YAMAHA ALIN BUTCEYE GORE 2000 MODEL HONDA CR 250 8000 TL FALAN AMA IKISI ARASINDAKI FARK TARTISILAMAZ TIRMANISI SURETI HERSEYI SESI SIFIRINA 5000 TL VERICENIZE 10 YASINDA HONDA ALIN DERIM.... ILK OLARACAKSA
    RAMZE IKINCI EL EGITIM AMACLI IHTIYACINIZI KARSILAR BENIM MOTORUN RESIMLERI YUKLUYORUM TSKLER... HER KONUDA YARDIMCI OLURUM CROSSLA ILGILI RAMZEY VE RKS HONDA KTM DAHIL TSKLER.
     Rks 150 veya 200 kullanan var mi? Rks 150 veya 200 kullanan var mi? Rks 150 veya 200 kullanan var mi? Rks 150 veya 200 kullanan var mi?

Yandaki yazıları nasıl çıkardınız acaba ? Çıkardıkdan sonra ekstra vernikleme falan yaptınızmı acaba ?
  • Ne yaptın? :D
  • Bende scooterımı sattım ve yaz için rks rn 180 düşünüyorum. Bi ara inş bayiye gidip fiyat alıcam sanırım bazı bayilere gelmiş motor. 60kg olduğum için büyük motor istemiyorum umarım 14inç tekerleri üzmez.
     Rks 150 veya 200 kullanan var mi?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.