Şimdi Ara

Rks 150 veya 200 kullanan var mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
14.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 2 aydır kullanıyorum suanda hic bir sıkıntısı yok cbr 125 e kısada kafa tutar...torku cok güzel devir uzadıkca uzuyor yakıt ise suan 1650 km ondan 15kr felan yakıyor
  • Yorum için teşekkürler.
  • merhaba RKS RK200R CROSS KULLANICISIYIM SİZE ARTI VE EKSİLERNİ YAZICAM

RKS KOTU BIR MOTORDUR. CINLILER ICINDE ON UZERINDE 3 VERIYORUM

MOTOR GORUNTU VE SUSPANSIYON OLARAK İYİ CEKIS GUCU OLARAK 200 MOTORA GORE ORTA CIN MALI MOTORLARDA ORTA SEVİYEDEDIR
    EN BUYUK PROBLEMI SANZIMANDIR RKS CROSUN MOTORU ILE RAMZE QM200 MOTORU BIRE BIR AYNIDIR. PARCALARI UYAR SANJIMAN FIYATI 200 250 ARASINDA OLUP ISCILIKLE 400 500 BULMAKTADARI SERVIS VE YEDEK PARCASI OLMAMASINA RAGMEN CIN MALI BIR MOTOR ICIN EPEY PAHALI GELDI
    4500 KM MOTORUMUN 1 VİTES DİSLİSİ KIRILDI 500 TL SERVIS FIYAT VERDI GARANTI KAPSAMINA SOKMADI YANI GARANTI OLAYI YALAN

DISARDA BAŞKA BIR MOTORCU 300 YAPTIRDIM 200 SANZIMAN 100 TL ISCILIK

5000 TL CIVARI RKS 200 CROSS KROSS SIFIRI

SON OLARAK TAVSIYEM ILK MOTOR OLARAK CROSSA BASLANACAKSA IKINCI EL RAMZEY ALIN 1500 2000 TL CIVARI HIC KORKMADAN DUSUNMEDEN VURUN DUSUN KALKIN CROSS MOTOCROSU TECRUBE EDIN ...

BU MOTORLARIN SIFIRINI ALIP CINI YADA SERVISLERI ZENGIN ETMEYIN

DAHA SONRA BUTCE MUMKUNSE HONDA CR 250 YADA KTM YADA YAMAHA ALIN BUTCEYE GORE 2000 MODEL HONDA CR 250 8000 TL FALAN AMA IKISI ARASINDAKI FARK TARTISILAMAZ TIRMANISI SURETI HERSEYI SESI SIFIRINA 5000 TL VERICENIZE 10 YASINDA HONDA ALIN DERIM.... ILK OLARACAKSA
    RAMZE IKINCI EL EGITIM AMACLI IHTIYACINIZI KARSILAR BENIM MOTORUN RESIMLERI YUKLUYORUM TSKLER... HER KONUDA YARDIMCI OLURUM CROSSLA ILGILI RAMZEY VE RKS HONDA KTM DAHIL TSKLER.
     Rks 150 veya 200 kullanan var mi? Rks 150 veya 200 kullanan var mi? Rks 150 veya 200 kullanan var mi? Rks 150 veya 200 kullanan var mi?

• 2014 modellerinin sıfır fiyatı rks 150 3600 TL. İkinci el piyasası da çok fazla hareketli değil gibi sanırım. Ama görünüş olarak çok hoşuma gidiyor motor.
  • Benimki hala rodajda şimdilik memnunum ama ilerde ne olur bilemem. Ben malıma iyi bakarım yağına suyuna dikkat ederim bakalım üzücek mi ilerde beni. Bir de lastik işini halledebilsem tam olacak
  • 150lik mi hocam sendeki 200lük mü
  • 150 benimki. 200 ler sıkıntılıymış galiba ama yeni modellerini bilmiyorum.
  • Kaslı bi görüntüye sahip motor. Yakıt tüketimi nasıl hocam şuan rodaj döneminde? Torkunun iyi olduğu söyleniyor aslında. Ben genelde artçılı kullanıcam gibi kız arkadaşımdan dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

Kaslı bi görüntüye sahip motor. Yakıt tüketimi nasıl hocam şuan rodaj döneminde? Torkunun iyi olduğu söyleniyor aslında. Ben genelde artçılı kullanıcam gibi kız arkadaşımdan dolayı.

Yakıtı konusunda kesin bir şey söyleyemem, yarım depo benzinle 200km kadar gitti ama hep kısa ve dur-kalklı yol.

Tork denilen şeyin ne olduğunu hala çözemedim ama kız arkadaşımla vites 3'te yokuş çıktım geçen gün, benim araba nasıl çıkıyorsa bu da öyle çıkıyor şimdilik sıkıntı yaşatmadı hiç.
  • Ne kadara aldın hocam, plakası vs tüm masraflarıyla ne kadara mal oldu ? Deposu kaç litre ?
  • 17 lt deposu var 3750 liraya 20 ay vadeyle almıştım ama şimdi yükselmiş fiyatı peşin 3600 lerde. Ruhsat işleri de 400 liraydı yuvarlak hesap ama 2014'de zamlanmıştır.
  • 20 ay taksite vade farkı eklediler mi hocam ?
  • quote:

20 ay taksite vade farkı eklediler mi hocam ?

Evet 210 lira mı ne banka otomatik ekledi
  • Çok eklememiş aslında. Güle güle kullan hocam tekerin düz bassın :) İleri ki zamanlarda motorla ilgili paylaşımlarını yazarsan sevinirim
  • quote:

Çok eklememiş aslında. Güle güle kullan hocam tekerin düz bassın :) İleri ki zamanlarda motorla ilgili paylaşımlarını yazarsan sevinirim

Sağolasın konusu açıldıkça yazarım şu havalar düzelsin de
  • tamamdır hocam sağolasın :)
  • rks cruiser 250 kullanıcısıyım makine gerçekten çok oturaklı ve sağlam rks dediğiniz marka zaten keewaydir. Yani çin malı bir üründür ancak junlin,kanuni ,mondial gibi markalarla karşılaştırmak yanlış olur alınabilecek en sağlam çinli motordur
  • cahitdikici kullanıcısına yanıt
    Kac model hocam ceuiser memnun musun ne kadara aldin falan biraz bahsedersen cok memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CekomastikSilikon kullanıcısına yanıt
    hocam 2008 model daha 9600kmde canavar gibi bir makine 4150ye 2. el olarak aldım chopper severler için çok iyi bir giriş motorudur. mct ve regal 250-9 kullandım ikisindende çok daha iyi regal gene güzel ve kaliteli bir motor ama mctye falan toz yutturur :) adanadaysan gelip inceleyebilirsin kafanda bir fikir oluşması açıkısından
  • cahitdikici kullanıcısına yanıt
    Ah be hocam izmirdeyim malesef :) 4150 iyi fiyat acikcasi o paraya az daha ekleyip gv250 aabilirdin. Ben baslangic icin commuter mi chopper mi alcam bilmiyorum karar vermedim ama bazi modelleri kafamda belirliycem piyasaya bakicam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.