Şimdi Ara

riske girip corsair cx750m alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumda sesinden çok şikayet eden var.(sanırım coil whine sorunu).ama ben yinede bu fiyata bundan daha iyisini bulamadım.o yüzden riske girip alıyorum.

• arkadasım kullanıyordu ses mes sorunu yoktu hiç bişe..
  • Ya şans işi sende olacak diye bir şey yok. Ayrıca gidip değiştirirsin öyle olursa.
  • Selamlar,

Risk demek yanlış olur. Tüm CX modellerinde olsa idi bu seri üretilmezdi ya da kimse almazdı :). Her marka/model güç kaynağında karşınıza çıkabilecek bir durum.
  • Şans işi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tech guru

Selamlar,

Risk demek yanlış olur. Tüm CX modellerinde olsa idi bu seri üretilmezdi ya da kimse almazdı :). Her marka/model güç kaynağında karşınıza çıkabilecek bir durum.

+1 Ayrıca Ben CX600 kullanıyorum .Çok sessiz ve bir sorun yok
  • cx750m var bende, evet arada bir oyuna girerken cok az coil whine diye tabir edilen ses geliyor, oyun oynarken ses gelmiyor o da beni rahatsiz etmedigi icin hic problemim yok, gayet memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkknight02

quote:

Orijinalden alıntı: tech guru

Selamlar,

+1 Ayrıca Ben CX600 kullanıyorum .Çok sessiz ve bir sorun yok

Bende 600 kullanıyorum ses yok, 14 ay oldu maşallah :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki beyler aslında ses problemi kadar önemli olabilecek konu bu psu benim imzadaki kasaya sığar mı?
  • geri vites kullanıcısına yanıt
    Tabi sığar.
  • geri vites kullanıcısına yanıt
    Evet sorunsuz sığar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pp_pp

cx750m var bende, evet arada bir oyuna girerken cok az coil whine diye tabir edilen ses geliyor, oyun oynarken ses gelmiyor o da beni rahatsiz etmedigi icin hic problemim yok, gayet memnunum.

Aynen çok kuçük bi arı vızırtısı şeklinde bir ses arada geliyor geri gidiyor.Ama çok küçük olduğundan hiçbir sıkıntı yaratmıyor.Hep çıkarsa aynı sesi benim için bir şey farketmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekstop's surgeon

quote:

cx750m var bende, evet arada bir oyuna girerken cok az coil whine diye tabir edilen ses geliyor, oyun oynarken ses gelmiyor o da beni rahatsiz etmedigi icin hic problemim yok, gayet memnunum.

Aynen çok kuçük bi arı vızırtısı şeklinde bir ses arada geliyor geri gidiyor.Ama çok küçük olduğundan hiçbir sıkıntı yaratmıyor.Hep çıkarsa aynı sesi benim için bir şey farketmez.

hocam aldım geçen hafta.kasayı 400r,psuyu cx750. ses filan yok.varsa da duymuyorum.ama özellikle kasadan memnunum aerocooldan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geri vites -- 20 Haziran 2014; 0:25:20 >
  • durum biraz öyle zaten, teknik acidan bir sikinti degil sadece hafif bir ses. benim icin bilgisayardan gelen rutin bir ses, rahatsiz etmiyorsa bir kriter olarak görmeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geri vites

quote:

quote:

hocam aldım geçen hafta.kasayı 400r,psuyu cx750. ses filan yok.varsa da duymuyorum.ama özellikle kasadan memnunum aerocooldan sonra

hayırlı olsun iyi bir psu zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun iyi bir psu zaten

eyvallah hocam sağol

• Umarım pişman etmez sizi. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

Umarım pişman etmez sizi. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

sağol hocam
  • quote:

forumda sesinden çok şikayet eden var.(sanırım coil whine sorunu).ama ben yinede bu fiyata bundan daha iyisini bulamadım.o yüzden riske girip alıyorum.

Riske giriyorum diye düşünmeyin oldukça kaliteli bir psu tabi şans işi bu biraz ama corsair'da sağlam marka hayırlı olsun çok iyi bir psu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_1907

quote:

forumda sesinden çok şikayet eden var.(sanırım coil whine sorunu).ama ben yinede bu fiyata bundan daha iyisini bulamadım.o yüzden riske girip alıyorum.

Riske giriyorum diye düşünmeyin oldukça kaliteli bir psu tabi şans işi bu biraz ama corsair'da sağlam marka hayırlı olsun çok iyi bir psu

sağol hocam.aldım kullanıyorum,şuan için bir sıkıntı yok memnunum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.