Şimdi Ara

RisingForce Rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
1
Favori
25.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Guilt=guild
    sörvır=server
    carakter=character
    sikil=skill

Ayrıca İskender bankanın adı coincehex gibi bişiydi garip bi adı war
  • cinexchange denen adama baktım onda exchange tıktadım disenayı gold a golduda disena ceviriyor birde diyer seceneklere baktın şifre ve gizli soru filan istiyor oraya oyuna girdigimde 2 ci bir şifre isteyen ekran cıkıyor ya onu yazdımı yazdım kabul etmedi
  • orda bnka için yeni bir şifre ve kullanıcı adı blrlemen gerek ayrıca 100kda para lasım.Sonra açabilirsin.
  • beyler launcher kısmında kasarsam kulamak icin skill var mı ilerde yoksa hic kasmayacam ranger ve defans kasacam
  • iskender kardeş yukarıya cora warrior açtığını yazmışsın.corada launcher pt yokki.acc olduğunu varsayıyorum. eğer striker değilsen launcher ı kasmana gerek yok.çünkü strikerlardan başka bir class launcher skillerini kullanamıyor.
  • Öncelikle yine paylasimindan dolayi sana cok tsk ediyorum. ama benim bi sorum olacak bilen varsa lütfen bana yardmci olursa cok sevinirim.. Taliclerin nerede oldugunu nereden bulabilecegimi biliyorum fakat Red Gem, Black gem taslarini bulabilmis degilim. Acaba manufact mat. ve manucfact turing den girip Red excelsiar mi bizim isimizi görüyor ? Bu konuda bana yardmci olursaniz sevinrm 3ncu skilleri acmak icin ugrasiyorum :( Tsk ederim ...
  • 55 lvl itemi upgrade etmek için neler lazım ve upgrade penceresini nerden açacağız??
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3RedbulL

Öncelikle yine paylasimindan dolayi sana cok tsk ediyorum. ama benim bi sorum olacak bilen varsa lütfen bana yardmci olursa cok sevinirim.. Taliclerin nerede oldugunu nereden bulabilecegimi biliyorum fakat Red Gem, Black gem taslarini bulabilmis degilim. Acaba manufact mat. ve manucfact turing den girip Red excelsiar mi bizim isimizi görüyor ? Bu konuda bana yardmci olursaniz sevinrm 3ncu skilleri acmak icin ugrasiyorum :( Tsk ederim ...

kardeş rehberde gerekli açıklama yapılmış upgrade bölümünde ama yinede anlatayım.dediğin gibi manufact mat. bölümünden satın alabilirsin fakat oyun başı olduğundan kimsenin satmak istememesi ve bulamamış olman normal.bu durumda kendi işini kendin görüp craftlayacaksın.mesela sana red gem lazımsa eğer elindeki Red excelsiar'ları kombine edeceksin.eğer başarılı olursan kombine tipine göre A,B yada C type red gem sahibi olacaksın.A type en kolay craftlanan gemdir.fakat bununla skill yapmaya kalkarsan şansın düşüktür.Onun için sana C type kullanmanı tavsiye ederim.aşağıya excelsiar'ları kombine etmeni sağlayacak item ve adetlerini yazıyorum.bunları hero isimli NPC'de combine et

Type A Excelsior için : 10 Adet Excelsior Pieces + 5 Silver Catalyst + 2 Gold Catalyst + 100k Dalant,Cp,Disena

Type B Excelsior için: 15 Adet Excelsior Pieces + 12 Silver Catalyst + 5 Gold Catalyst + 100k Dalant,Cp,Disena

Type C Excelsior için : 30 Adet Excelsior Pieces + 20 Silver Catalyst + 10 Gold Catalyst + 100k Dalant,Cp,Disena

gold ve silver Catalys'ler tool NPC'sinde satılmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destanayhan -- 26 Ocak 2009; 20:10:12 >

• quote:

Orjinalden alıntı: MrBlueNight

55 lvl itemi upgrade etmek için neler lazım ve upgrade penceresini nerden açacağız??

Lütfen konu açmadan ve soru sormadan önce üst konulara bakalım.Sorunun cevabı burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destanayhan -- 26 Ocak 2009; 20:13:45 >
  • ya ben oyuna başmaya karar verdim vede dünden beridir download ediyorum oyunu ama nieyse çok yavas çekio internet hızım 2mb olmasına rağmen herneyse zaten %93 te bi kaç saate biter ben hangi serverda başlasam ki ? siz hangi serverdasınız??
  • Dahin-bellato

ancak cok dc problemi var
  • destanayhan tsk ederim vakit ayirdigin icin sagol.
  • beyler ben ACCRETIA ırkından ranger acmaya karar verdim ama launcher mı kasam yoksa ranger mı kararveremedim ben bazuka kulanmak istiyom biri bana ranger 30pt yap dedi sonrada launcher kasarsın dedi oylemi yapmam gerek birde bu oyunda party ve trade nasıl atılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: iskender000

beyler ben ACCRETIA ırkından ranger acmaya karar verdim ama launcher mı kasam yoksa ranger mı kararveremedim ben bazuka kulanmak istiyom biri bana ranger 30pt yap dedi sonrada launcher kasarsın dedi oylemi yapmam gerek birde bu oyunda party ve trade nasıl atılıyor

Dostm biraz araştırın ya sorduğun bütün sorular 10larca kez soruldu ve cevaplandı.Biz o kadar zaman ayırıp rehber,yazı hazırlıyoruz sen 5dk okumaktan acizsin.
  • Up uzun yazmışsında ; pek birşey anlatmamışsın ki :S Upqrade'den önce anLatman qereken bazı şeyler oLduğunu sanıyorum.Ben yeni başladım expert'e nsL geçicem , pt kasmak ne demek nasıl kasıcam başlanqıç itemi ile kassam noLur , bunLarın cevaplarını bekLiyorum fakat pek bunu cevapLayan yhoq :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: fungsclup

Up uzun yazmışsında ; pek birşey anlatmamışsın ki :S Upqrade'den önce anLatman qereken bazı şeyler oLduğunu sanıyorum.Ben yeni başladım expert'e nsL geçicem , pt kasmak ne demek nasıl kasıcam başlanqıç itemi ile kassam noLur , bunLarın cevaplarını bekLiyorum fakat pek bunu cevapLayan yhoq :S

http://forum.donanimhaber.com/m_29387723/tm.htm Pt Rehberi

http://forum.donanimhaber.com/m_29159225/tm.htm Buda Başlangıç Itemleriyle Kasarsan Ne Olacağını Gösteren Bir Konu

Daha Fazla Araştırma Yapmalısın...

Rehber in Hazırlanma Amacı Oyunun Genel Olarak Tanıtılmasıydı.

Eğer Bütün Bilgileri Rehberde Toplarsak Bizim Burada Bölüm Açtırmamızın Bir Anlamı Kalmaz Eskisi Gibi Herşeyi Bir Konu Üzerinden Devam Ettirmek Mantıksız Olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade -- 2 Şubat 2009; 12:53:06 >

• dedıgın sey ıcın saol , fakat bence gereksız :S
  • Gereksz olan nedir.Biz burda sizlerin oyunu daha rahat kavraması için elimizden geleni yapıyoruz ama sen 5 dknı ayırıp konulara göz atmak yerine o eksik bu gereksiz diye eleştirme hakkını kendinde buluyorsun.Biz bu oyuna hiç birşey bilmeden başladık ve öğrendiklerimizi yazdık ve yazmaya devam ediyoruz.Bunları yapmak bizim görevimiz değil.İyi niyetimizi suistimal etmeyin.Biraz kendinizde araştırın.
  • gereksiz dediğim şey böyle birçok konu açmaktır. Böyle yapacağına hepsini 1 yerde topLamak ve insanların oyun hakkında birşeyler öğrenmesini daha az vakite indirerek yapmaktır.Bence böyle daha güzel olurdu ; rehber bence böyLe oLmaLıydı : oyunda daha nasıl pt yapıLıcağını biLmeyenin upq. ile ne işi var?Bazı arkadaşlarımız saolsun deneyimlerini bizimle paylaşmış güzel ; fakat bunLarın hepsini bir rehberde toplamak daha güzel olmazmıydı ?

- Bu arada bana PT'nin linkini atan arkadaşımıza çok teşekkür etmek istiyorum çok işime yaradı -
  • Bunu daha önce yapmayı düşündük ancak hepsi bir arada olunca her şeyle ilgili sorular burda toplanıcak.Ptler,classlar vs. ,üzerinde fazla durulan konular ayrı olursa yardımlaşma daha rahat oluyor.Zaten bölümüde bu yüzden açtırdık.Her soru tek başlık altına yazılınca ara sayfalarda kayboluyor.Bu yüzden aynı sorular yüzlerce kez soruldu.Şimdi ufak bi aramayla istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.