Şimdi Ara

Risenberg filtreler nasıl kullanan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar dostlar birkaç aydır dikkatimi çekiyor genelde vag grubu araçlara yansanayi kısmen oem üretim yapan rixenberg firması filtreleri kullanan varmı baharla beraber sık sık polen filtresini değiştirmem gerekiyor fakat orjinal markalar çok pahalı rixenberg f/p oranı iyi gibi duruyor kullanıcı deneyimine göre almayı düşünüyorum bsg taktım karbon granüllü pek mutlu etmedi

• Birçok Türk malı marka var neden rixenberg f/o oldu ? Polen filtresi Bosch Micron vs gibi markalar almanda sakınca yok.

İletişim Bilgileri
    KPR otomotiv
    Adres Fevzi Çakmak Mahallesi 10758.Sokak
    No No:7/B KARATAY/KONYA TÜRKİYE
    Tel 0090 332 237 1390
    Faks 0090 332 237 1398
    Email info@rixenberg.com
    Webwww.rixenberg.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 26 Mart 2020; 20:48:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIRBOSS

Birçok Türk malı marka var neden rixenberg f/o oldu ? Polen filtresi Bosch Micron vs gibi markalar almanda sakınca yok.

İletişim Bilgileri
    KPR otomotiv
    Adres Fevzi Çakmak Mahallesi 10758.Sokak
    No No:7/B KARATAY/KONYA TÜRKİYE
    Tel 0090 332 237 1390
    Faks 0090 332 237 1398
    Email info@rixenberg.com
    Webwww.rixenberg.com
    Birçok yerli markayı denedim bsg felanda dahil ama memnun kalmadım mann ve orjinal volvonun polen filtresinden sonra
  • Polestar191 P kullanıcısına yanıt
    Polen filtresinde değerlendirme yapmış oldugunuz kriter nedir ?
  • Spor, toz ve gerçekten polen geçirmemesi astım olunca bu tarz konularda çok hassas oluyorum koku geçirmeyen filltreler polen spor vs de geçirmiyor genel olarak
  • hocam astımınız varsa kaliteli filtre alın 3 kuruş için sağlığınızdan olmayın
  • Benim s40'ta 6 aydır falan kullanıyorum rixenberg. Bundan önceki filtrem bosch karbonlu idi. Şimdiki de karbonlu ama bosch'un yanında bir alt kalite olduğu bariz belli oluyor. İçindeki karbon oranı falan bosch'un yanına yaklaşamaz.
    O yüzden kokuları çok iyi filtre edemiyor ama partikül filtrasyonu nasıldır bilemiyorum, ben sizin kadar hassas değilim çünkü. Gerçi 20-30 liraya satılan dandik kağıt filtrelerden iyi olduğu kesin.
  • Polestar191 P kullanıcısına yanıt
    Alerjik bir durum anladığım kadarıyla. Genelde insanlar pek umursamazlar.. kolay gelsin

Mann ve hengst gibi kalitelerde olmasi zor onlarda bile fabrika isteği kadar yapılıyor çok hasas durumlarda yetersiz olabilir
    https://www.valeoservice.com/en-com/newsroom/cabin-air-filter-anti-allergen-properties
    Web sonuçları
    New Bosch cabin filter for allergy sufferers
    https://ua.bosch-automotive.com/en/news_and_extras/newsroom/new_bosch_cabin_filter_for_allergy_sufferers/new_bosch_cabin_filter_for_allergy_sufferers_1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 27 Mart 2020; 11:39:21 >

• Purflux baktiniz mi ? Ben de yeni taktim mann’dan sonra gecen ay ama daha bahar baslamadi farkini cok anlayamadi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.