Şimdi Ara

Rise Online World - Yerli Yapım MMORPG Online Oyun

5 sn
143
Cevap
5
Favori
8.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 64
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 11 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mustafa (16 mesaj) Patren (11 mesaj) TheCaliph_ (9 mesaj) 3qzotix (8 mesaj) Paetzold (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (86 mesaj) Mobil (46 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Rise Online World - Yerli Yapım MMORPG Online Oyun
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3311 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

İlk maddenize istinaden, steamko ile çıkacak olan rise online'ı aynı şekilde kıyaslamamanız lazım bence. Yönetim farklı, oyun farklı, telif olayı olmayacak, pvp server değil vs.vs fiyatlandırmalarda uygun olacaktır bence.

İkinci maddeye istinaden, bence dışarıdan da oyuncu çekecektir. Bizim en çok sevdiğimiz PK sistemi, ve hiç bir oyunda yok. Bu PK sistemi çok güzel bir şey bence, insanlar denemek için kesin gelecektir. Oyunda kalabilmeleri de yönetimin nasıl olacağına bağlı şekillenecek, bizim içinde aynı mantık geçerli.

Üçüncü maddeye istinaden, hak veriyorum bu konuda ama "God" mod bizim için geçerli olamaz bence ya. Zira oyunda illaki farklılıklar olacaktır.

Ben ümitliyim, inşallah elimizde patlamaz da şu zamanlarda keyif alacağımız bir şey olur.
    |
    |
    mr. solucan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    285 Mesaj

Umarım öyle olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mustafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Knight ı bıraktıktan sonra yıllardır aç gibi bekliyoruz.
    Ne private serverlar denedik olmadı.
    |
    |

'İnsanlar yaptıklarımızdan dolayı bizi kötüleyecekler ama birkaç nesil sonra bize hak verecekler ve bizden övgüyle bahsedecekler.' Adolf Hitler, 1945
  • Yarbay
    13115 Mesaj
    eski knightçılar yazında sayımızı bilerim
    Bu forumda rahat 100.000 kişi knight oynamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 21 Temmuz 2020; 21:21:9 >
    |
    |
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Geliyor gönlümün efendisi. Ne olursa olsun başarılı olurda ortalık yıkılır. basarısız olsa bile mgame ve nttgame pus fiyatlarinda indireme gider. Ve kendini bir sorguya çeker ne oluyor diye. Şimdi sessizce bekleyenlerdenim. Fırtına öncesi sessizlik suan.sadece benim arkadaş çevrem 7 kişiyiz tostumuzu yedik bekliyoruz.

|
    |

|
    |
    Çok güzel yeni videolar var. Merak eden arkadaşlar Youtube sayfasından bakabilir. Buraya atıp kirlilik yapmak istemiyorum, fakat gümbür gümbür geliyor. Forumca başlar clanımızı kurar keyfimize bakarız çıktığı zaman.

|
    |

• Yarbay
    27408 Mesaj
    Bu oyundan umudum var ama her sey bizde bitiyor. Oyunun aciklarindan faydalanirsak, hile hurda koxp yaparsak yine batiririz.

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bu oyundan umudum var ama her sey bizde bitiyor. Oyunun aciklarindan faydalanirsak, hile hurda koxp yaparsak yine batiririz.
    Yeni mmorpg demek yeni hileler, dupelar ve yeni aciklar demek.

Bu oyun knight in yerine gecsin diye bekliyoruz ve ben knight i hic bir zaman koxpsuz hatirlamiyorum

Buyuk vurgun yapabilenler olacaktir.

You are a cancer spreading it's wings
    So selfishly unaware to the things
    Your existence is doing to my well being
    I feel my heart leaking
  • Yarbay
    27408 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

Yeni mmorpg demek yeni hileler, dupelar ve yeni aciklar demek.

Bu oyun knight in yerine gecsin diye bekliyoruz ve ben knight i hic bir zaman koxpsuz hatirlamiyorum

Buyuk vurgun yapabilenler olacaktir.

Alıntıları Göster
    İste bize kalmis bir sey bu. Mesela clandaki adam dupe yapiyor bunu ihbar etmezsek bu oyunun Knight tan hicbir farki kalmaz.

Millet yillarca Bus dupe yapti item dupe yapti. Daha bilmedigimiz neler neler. Bunlari yonetim engellemek zorunda ama bize de gorev dusuyor burada ucuzdan item aliriz diye goz yumarsak maksimum 2 seneye cope doner.

|
    |

• Yarbay
    10578 Mesaj
    Tek kelimeyle balon.
  • Teğmen
    169 Mesaj
    Dedikleri gibi olacaksa knight online'nın ocağına incir ağacı dikeceği kesin. Fakat şu an yermekte övmekte gereksiz çünkü oyun yok daha piyasada :) Çıksın bakarız.

|
    |

Orijinalden alıntı: Oberyn

Tek kelimeyle balon.
    boş yorum.
    |
    |
    4257 Mesaj
    düpe olacağını sanmıyorum, bu oyunu yazanlarda bizim gibi oynayanlar belli ki. ilk düpeye dikkat etmişlerdir.
    bende sabırsızlıkla oyunu bekliyorum.

Sms onayı olmazsa sen kopxdan kork brom.

|
    |
    MetalWave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yarbay
    13115 Mesaj
    Bu oyunda tek pcden multi hesap ve çöp pclerden 8 çar açamayacaklar. Knightda 100 tl lik laptoplarla farm yapanlarla dolu.

Önerilen Sistem Gereksinimleri
    64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
    İşlemci: Intel Core i7-5820K / AMD Ryzen R7 1700X
    Bellek: 16 GB RAM
    Ekran Kartı: AMD Radeon RX 5700 / NVIDIA GTX 2060
    VRAM: 8 GB VRAM
    DirectX: Sürüm 11
    Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

• Yarbay
    4257 Mesaj

ekran kartı fazla iddalı olmuş, bu full grafik ayardır. en düşükte 1050 seviyesini görür diye düşünüyorum. yoksa oyuncu bulamazlar.
    |
    |
    Patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1050 de iyi, çoğu kişi yan çar kasamayacak

|
    |
    MetalWave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3769 Mesaj
    Oyun üyelik sistemini umarım wow gibi yaparlar. Oyun 250 lira olsun ve 2 aylık oyun süresi verilsin. Sonrasında oyuna girmek için sabit 60-100 TL arası bir ücret belirlensin. Böylece hem oyundaki gereksiz kalabalıktan hemde illegal işlerle uğraşanları caydırır. Kanattı, patostu, dövmeydi scrolldu böyle saçmalıklar umarım pus'ta olmaz. Ille pus yapacaklarsa mount, pet, kıyafet görseli gibi karaktere sadece görsellik kazandıran eşyalar satsınlar.

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Radyo Dinle
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.