Şimdi Ara

Rise Online World - Yerli Yapım MMORPG Online Oyun (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
5
Favori
12.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yayinlari izledim görüntü falan baya hoşuma gitti. Açılsın oynar deneriz öyle yorum yaparız. Açılmadan daha çöp falan yazanlar ya döner ekmek farmcilari yada yüklü char dizenler. Bizim işimiz oyundan para kazanmak değil. Düzgün oynanacak oyun istiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

amaç tamamen bu zaten ko oynayanları çekmek. mgame in yapmaığı knight online 2 yi başka isim ile yapmak. hafif farklılıkları bile eleştiren var.
    Knightonline hala 2006 yılı oyunu gibi.Bu kafanın değişebileceğini sanmıyorum.Bende belki başlarım ama bizim kitle sıkıntılı, ondan dolayı biraz korkuyorum. 2004-2007 arası aktif olarak oynamıştım. En son yeni serverler(altar,vega,..) geldiğinde deneyeyim dedim, 1 ay dayanamadım. İğrenç bir kitle var. Oyun bugdan geçilmiyor. Oyunun %90'ı farm yapmak için oynuyor. Oyuna para harcayınca istediğin itemin yapılabilmes saçmalığı. Knightonline zenginlerin oyuna para döküp keyifle oynamalarını sağlayacak bir sisteme dönüşmüş. Geri kalan oyuncular oyun yönetiminin umrunda değil. El altından item vs. verdiklerine inancım tam, zaten aylar önce ifşa oldular. Knightonline'a iyi bir alternatif oyun olur daha ileriye gideceğini sanmıyorum. Oyunu oynayan yabancı oyuncu sayısını %50 'e çıkarabilirlerse büyük başarı olur.

• %1 muhabettinin klibini almis birisi yarilmak isteyen bakabilir
    https://www.twitch.tv/riseonlineworld/clip/EnthusiasticAlluringCheesecakeKevinTurtle
  • Blaze` kullanıcısına yanıt
    bir gram yararı olmayan oyuncu tipi. %1 dedi, hani şaşırır sonra düzeltirsin. bu arkadaş üsteliyor,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

%1 muhabettinin klibini almis birisi yarilmak isteyen bakabilir
    https://www.twitch.tv/riseonlineworld/clip/EnthusiasticAlluringCheesecakeKevinTurtle
    Bu ne ya

• Yayında alpha key kazandım. Alpha başlayınca buraya izlenimlerimi yazarım. Bir tane mage kasacağım hemen bakalım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • knight online nin 2020 versiyonu olmuş işte.

İnşallah m game ve knight onlineyi batırır.Bi sorun çıkmadan senelerce devam eder.Ben bi göz atarım hoşuma giderse devam ederim
  • varmi bi haber?

• KO da premium çeksem ertesi gün açarsınız, aylardır nerdesiniz ya daraldık.

• Knight Online Disconnect From Server.

Pre-Alpha olmasına karşın fena değil , çıkışında çok çok daha iyi olmuş olucaktır her açıdan ve zamanla o geldiği noktadanda çok daha iyi bir noktaya gelicektir büyük ihtimal ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 29 Eylül 2020; 23:48:42 >
  • Question-X kullanıcısına yanıt
    Alfa çıksada başlasak, knightda çöp laptoplarla 8 çar açan, lamerlerden bıktık.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Knightonline hala 2006 yılı oyunu gibi.Bu kafanın değişebileceğini sanmıyorum.Bende belki başlarım ama bizim kitle sıkıntılı, ondan dolayı biraz korkuyorum. 2004-2007 arası aktif olarak oynamıştım. En son yeni serverler(altar,vega,..) geldiğinde deneyeyim dedim, 1 ay dayanamadım. İğrenç bir kitle var. Oyun bugdan geçilmiyor. Oyunun %90'ı farm yapmak için oynuyor. Oyuna para harcayınca istediğin itemin yapılabilmes saçmalığı. Knightonline zenginlerin oyuna para döküp keyifle oynamalarını sağlayacak bir sisteme dönüşmüş. Geri kalan oyuncular oyun yönetiminin umrunda değil. El altından item vs. verdiklerine inancım tam, zaten aylar önce ifşa oldular. Knightonline'a iyi bir alternatif oyun olur daha ileriye gideceğini sanmıyorum. Oyunu oynayan yabancı oyuncu sayısını %50 'e çıkarabilirlerse büyük başarı olur.

Alıntıları Göster

Oyunu oynayan yabancı sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

• Oyun 2021'in 3. çeyreğinde çıkacakmış.

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt

nerde açıkladılar brom 1 yıl çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

nerde açıkladılar brom 1 yıl çok.

Kendi discordlarinda yetkili biri açıkladı. On gösterimde de çok fazla eksiği olduğu belliydi. Şimdiye kadar yaptıkları; Knight haritasını yeni grafik motoruyla elden geçirmişler, skilleri aysını taşımışlar, yeni npc ve weapon modellemeleri yapmışlar. Yaptıklarına ve yapmak istediklerine bakınca daha cok yolları var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf Shop fiyatları dolar yada euro kuru üstünden olmayacak dedikleri için başlarım. Ko da ki astronomik fiyat politikası can sıkıcı. Piyasa ya basit mmorpg oyun lazım millet giricek vurup kırıp dökecek oyunu insanlar görevlerle craftla uğraşmak istemiyor. Bu tip oyunların çabuk düşmesinin sebebi bu aslında. Aşırı detayı bi yerden sonra kafa kaldırmıyor. Ko yu ayakta tutan şeylerden birisi bu aslında basitlik. Birde ticaret muhabbeti yoksa şu devirde yüzüne bakılacak başka bir esprisi yok.

• Sineğin suyunu sıkmaya geliyorlar :)

• inşallah kendi gmlerini kendi yetiştirirler ko dan gm görmeyiz

büyük ihtimal hepsi saldıracak iş başvurusu olarak tecrübemiz var diye iyi drop atan yerlerden ilginç banlar görebiliriz yoksa

• premium 25 lira olursa rise online 4ever

• quote:

Orijinalden alıntı: manindark

varmi bi haber?

20 Kasımda Alpha-1 Testi olacak, ayrıntılar : https://www.riseonlineworld.com/announcements

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.