Şimdi Ara

Rise of the Argonauts İzlenimleri - Türkçe Yama Denemesi (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
0
Favori
37.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çıkış tarihi belli oldu galiba sürpriz derken süper %100 oynucaz inş... :)
  • Hiç bir halt anlamadım oyundan,sadece saldırıyı İyonyalılar yapmış galiba onu anlayabildim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

Hiç bir halt anlamadım oyundan,sadece saldırıyı İyonyalılar yapmış galiba onu anlayabildim.

Yok ya blacktongues yaptı saldırıyı.İyonyalılar paralı asker şerefsizin teki hepsi..Atalanta çoh hoş gız bu arada
  • arkadaşlar bende başşlamadım oyuna tr yamayı takip ediyorum ilgilenen arkadaşa şimdiden teşekkürler
  • Bi haber var mı yamadan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 1 Şubat 2009; 13:12:47 >
  • Aynen yama ne oldu yada % kaç bi bilgi verirsen güzel olur
  • kanımca yama yalan oldu " yanılmayı ne çok istiyorum :) "
  • Banada öyle geliyo ama inş yanılmışızdır
  • Beyler ben burdayım 14 subata kadar yetiştirmeye çalışıoruz süpriz dedik sevgililer gününü bekliyoruz :)

Siz sabredemiyonuz bide bizi düşünün ne haldeyiz incik puncuk kelimeler var konu sapmasın die 2 kere oyunu bitirdik!
    3ncüye bitirdiğimizde tam olucak buraya yarım yamalak baştansağma bişey koymak istemiyoruz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melebek -- 3 Şubat 2009; 13:33:04 >
  • Yamayı tam olarak nereden indireceğiz? Linki göremedim topicte.
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_LEADER

Yamayı tam olarak nereden indireceğiz? Linki göremedim topicte.

Sadece başlığı ve belkide bir kaç mesajı okumak yerine tüm mesajlara bir göz atsaydınız bu soruyu sormazdınız.

Ayrıca neden herkes topic diyor onu da anlamıyorum? Bu kelimenin dilimizde bir karşılığı da var halbu ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: festos

Beyler ben burdayım 14 subata kadar yetiştirmeye çalışıoruz süpriz dedik sevgililer gününü bekliyoruz :)

Siz sabredemiyonuz bide bizi düşünün ne haldeyiz incik puncuk kelimeler var konu sapmasın die 2 kere oyunu bitirdik!
    3ncüye bitirdiğimizde tam olucak buraya yarım yamalak baştansağma bişey koymak istemiyoruz !

Ben sadece bunu istiyodum biraz yamadan haber hiç cevap vermeyince yamayı yapmıyolar dedim yarım kalmasın yama dediğiniz gibi
    Bu arada tr yamaya bu kadar uğraştığınız için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Settlers

quote:

Sadece başlığı ve belkide bir kaç mesajı okumak yerine tüm mesajlara bir göz atsaydınız bu soruyu sormazdınız.

Ayrıca neden herkes topic diyor onu da anlamıyorum? Bu kelimenin dilimizde bir karşılığı da var halbu ki

Ayar vermek yerine sorumu cevapsaydınız amaca uygun bir hal alırdı forum. Ne ise...

• quote:

quote:

quote:

Ayar vermek yerine sorumu cevapsaydınız amaca uygun bir hal alırdı forum. Ne ise...

Amacım senin tabirinle "Ayar vermek" ya da rencide etmek değil. Öyle yapacak olsaydım bu forumdaki çoğu kişi gibi daha sert ve alaycı konuşurdum ki bu yakışık olmaz.

Forumun amacı paylaşımdır elbet. Ama önce bir göz atıp bakmak gerekir diye düşünüyorum. Sitem etmek yerine keşke bir baksaydınız bu başlığa, yine sormuşsunuz cevaplayalım:

Türkçe yama henüz çıkmadı. Arkadaşlar üzerinde çalışıyorlar. Son kontrolleri yapıp 13-14 Şubat gibi çıkarmayı planlıyorlar.

• arkadaslar bunun sistem gereksinimlerini yazarsanız bende oynicam sistem gereksinimleri pls herkülde cok dandik olmus :D
  • quote:

Türkçe yama henüz çıkmadı. Arkadaşlar üzerinde çalışıyorlar. Son kontrolleri yapıp 13-14 Şubat gibi çıkarmayı planlıyorlar.

Teşekkür ederim.
  • arkadaslar biriniz sunun minumum sistem gereksinimlerini yazabilirmisiniz ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhanbaba

arkadaslar biriniz sunun minumum sistem gereksinimlerini yazabilirmisiniz ...

RISE OF THE ARGONAUTS - PC MINIMUM SPECS

Minimum:

CPU: Intel Pentium 4 2.4 GHz / AMD Athlon XP 2400+
    RAM: 1 GB (Windows XP) / 1.5 GB (Windows Vista)
    Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128 MB RAM and shader model 3 support (NVIDIA GeForce 6 series or better / ATI Radeon X1300 or better)
    Sound Card: 100% Direct X 9.0c compliant sound card
    HDD space: 8 GB

Recommended:

CPU: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 X2 5000+
    RAM: 2 GB
    Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 512 MB RAM and shader model 3 support (NVIDIA GeForce 7900 GT / ATI Radeon X1900)
  • Yamanın 14 Şubat'tan önce gelme şansı yokmudur acaba ?
  • Yama gelmeden sabredemeyip bitireceğim younu herhalde, artık gelince tekrar bitiririz
    Oyun güzel
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.