Şimdi Ara

RIO Kulübü (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
983
Cevap
36
Favori
195.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir B sinif araba arayisim var lakin su an hala internetten karsilastirma safhasindayim. Prestige veya elegance donanim icin yakin zamanlarda bayi(lere) fikir danisan avr midir acaba aramizda? Arac bulunabilirligi ne durumda?

• Merhaba rio aracimi satiyorum:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-ilk-sahibinden-2020-kia-rio-1.0-tgdi-turbo-motor-12900km-1025026651/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12052022 -- 24 Mayıs 2022; 23:21:9 >
  • merhaba,

2017 Rio Hatcback 1.4 crdi aracım için 105 bin bakımı yaptırmak istiyorum. şu ana kadar tüm bakımları yetkili serviste yaptırdım. garanti süresi dolduğu için bu bakımı dışarıda yaptıracağım. Samsun veya Çarşamba'da bakımlarını yaptırabileceğim, sizlerin de güvendiğiniz bir usta var mıdır?

• Riolar gerçekten gözüktükleri kadar güzeller mi performansı konforu vs. gerçekten beğeniyorum.

• kafkas1111 kullanıcısına yanıt
    1.4 100 bglik atmosferik motoru ile çok performanslı ve yakıt cimrisi desem yalan olur

Ama ihtiyacı her türlü karşılıyor
  • Akasha_Ether kullanıcısına yanıt
    Konforu nasıl hocam otomatik olanları özellikle
    Bulunduğu seviyesine göre yeterli olduğunu söyleyebilirim. Ben otomatik kullanıyorum, konfor konusunda şikayetçi olduğum bir taraf yok diyebilirim.

Sadece kör nokta durumu var onu da ekstra küçük aynalar takarak çözdüm.

Ama bu biraz beklenti ile de alakalı.

kör nokta derken görüş acısımı kötü her araçta kör nokta olur aslında bunda ekstra bir sıkıntı mı var anlayamadım.

Her arabada olan kör nokta. Beni rahatsız eden bir durum ve bunun için donanım yok orijinalde.

Kişisel diyebiliriz. Diğer rio sahipleri aynı düşünüyor mu bilmiyorum.
    Kör nokta uyarı lazım sana hocam aynada sarı çıkıcak işareti full+full de nasip olur inş. Şimdi sinyal veriyorsun sağ sol kamera çıkıyor ekranda arka kamera adaptifhız sabitleme şerit takip yazınca Özellikleri bile uzun yola çıkıyorsun direk
    Tucson Elite Plus alabilsek keşke

Ama piyasa berbat Rio’yu satsam ve ayda 35k vermeye ok olsam bile kredi çıkmaz

o paralara ben hayatta yakıtlı araba almam daha açıkcası direk elektrikli.

Yaygınlaşma ve servis soru işaretleri olmasa bir de müstakil garajlı evim olsa aynı fikirde olurdum. Ama elektrikli için bence çok erken aşamalardayız.
    Seneye Togg yollarda olacak her yere yaparlar istasyon diye düşünüyorum satması lazım arabanın sonuçta.
    Bekleyelim görelim
  • rio 1.4mpi 6at cool paket alarak aranıza katıldım. bir kaç aksesuar ihtiyacım var,

1-) kol dayama (aliexpress de orjinal gibi geçme sistem olanları var ama 1000-1200 e geliyor)

2-) kablosuz android auto destekleyen multimedia. Mümkünse ve eğer cool pakete takınca çalışacaksa çıkma orjinal kendi ekranı.

3-) Arka orjinal kamera

4-) Orjinal görünümlü arka ve mümkünse ön park sensörü

cool boş paket için bunları yapabilen varsa yardım bekliyorum.

• Avrupa yakasında bildiğiniz iyi bir usta var mı arkadaşlar.

• Arkadaşlar selam,

1.4 Rio Sporty aracımız var. Bugün parkederken direksiyonu çevirdiğimde videodaki ses gelmeye başladı yoğun şekilde. Daha öncesinde de vardı ama hafif geliyordu. Sanki dişli birbirine sürtüyormuş gibi bir ses.

Sebebi hakkında fikri olan var mı?

• Yakıtı nasıl?
  • merhabalar, ilk arabamı alacağım, seçeneklerimin arasında kia rio da var. İlk arabası olanlara öneriniz nedir, hangi motor seçeneği sizce daha iyi olur? 1.25 cvvt, 1.4 crdi ? 1.4 otomatik e param yetmiyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztealth -- 17 Eylül 2023; 12:11:44 >
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.