Şimdi Ara

RIO Kulübü (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
982
Cevap
36
Favori
195.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende araba bakıyorum ilk arabam olacak 1.4 dizel spor yada fancy modeline bakıyorum 2012 2014 modellerine 2. el alacam bi yardımcı olurmusunuz öneriniz nedir ortalama fiyatları nelerdir ?
  • Arkadaşlar selam,

Aracımızın bakım zamanı geldi. 1.4 Dizel , 2. yıl bakımı yapılacak. Yağı kendim alıp götürmek istiyorum, servisler kabul ediyor mu? Bir de yağ olarak hangi yağı almak gerekiyor?
  • arkadaşlar 1.25 comfort için fiyat alan varmı acaba
  • Merhaba arkadaslar,

Yeni araba aldigimiz icin eski araci satiyoruz, belki ilgilenenler olabilir diye..

2007 model 116.500KM'de siyah renk 1.5 CRDi Ex Advance.
  • Senenin son zamanları olduğundan ciddi indirimler başladı çevre illerdeki bayilerden fiyat alabilirsiniz. Biraz ısrarcı olursanız bnm gibi kampanya altında fiyata alabilirsinz consept modeli 47600 den 45200 e aldım. Ama baya uğraştım + plaka işinide onlar kağıtları verdi emniyete harcı filan yatırdılar sadece kağıtlar ve plakayı almaya gittim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EndSpeed -- 4 Kasım 2016; 1:39:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • namre3kutuk kullanıcısına yanıt
    Servisle aranız iyiyse kabul ederler garantidışı bırakmazlar siz ben benim istediğim markanınki olmasını istediğinizi söylersiniz onlarda kırmaz insafiyetif doğrultusunda olur ama zorla onlar istemeden getirirseniz birde fiyatta düşüş isterseniz garantidışı kalır der birşey oldumu bu durumda iyi bir ustanız varsa göze alın derim . Ama maddi durumunuz iyiyse eliniz sıkışık değilse uğraşmayın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: EndSpeed

Senin son zamanları olduğundan ciddi indirimler başladı çevre illerdeki bayilerden fiyat alabilirsiniz. Biraz ısrarcı olursanız bnm gibi kampanya altında fiyata alabilirsinz consept modeli 47600 den 45200 e aldım. Ama baya uğraştım + plaka işinide onlar kağıtları verdi emniyete harcı filan yatırdılar sadece kağıtlar ve plakayı almaya gittim.

Hocam concept i hangi bayiden aldiniz 45e liste fiyatı 52

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR-40 -- 3 Kasım 2016; 23:41:02 >
  • :) yanlış anlaşılmaya sebeb veedim maalesef kusura bakmayın ben 2015 model 7. Ayda aldım bu fiyata yani ozaman max 48600 filandı . Ben aldıktan birkaç ay sonra 49 50 bini buldu. Kusura bakmayın senesini yazmadım akıl edemedim. Sakaryadan almıştım.

• Kia 1.25 comfort en uygun sıfır hangi bayi veriyor.

teşekkürler.
  • Bayileri arayıp telefondan bilgi almalısınız değişiklik gösteriyor. Yani bizim söylediğimiz fiyatlar tutmaz. Tutsada değişi.

• Bayiileri tek tek arayın hatta aceleniz yoksa aralık ayını bekleyin. Epey indirimler yapacaklar.

• Bu epey indirim bilgi mi yoksa tahmin mi? Benim de niyetim var bugün yarın bir Rio almaya. 2. El de olabilir.

• merhabalar bende 4 gün önce 2013 kia rio 1.4 crdi 90 beygir beyaz renkte olan aracı satın aldım

ilk izlenimlerim

seriliği güzel donanımlar güzel yakıtı güzel e daha ne olsun :D

eksi yönleride var tabi

hafif taşlı yerlerden geçince tamponun içine taş girip 1-2 dakika ses cıkarması
    setten çukurdan tümsekten geçince resmen darbeyi içerde hissetmemiz

şuanlık gayet memnunum arabanın yol tutuşu hızlanması oyuncu karakteri çok zevkli
  • quote:

Orijinalden alıntı: starlife34

merhabalar bende 4 gün önce 2013 kia rio 1.4 crdi 90 beygir beyaz renkte olan aracı satın aldım

ilk izlenimlerim

eksi yönleride var tabi

şuanlık gayet memnunum arabanın yol tutuşu hızlanması oyuncu karakteri çok zevkli

kaç litre yakıyor hocam. kiaclub sitesinde çok yakması ile ilgili konu var
  • Merhaba arkadaslar.
    Rio hb dizel manuel consept plus arac sifir 60.000 tl fiyat aldim.
    Disi siyah ici krem renkli.
    Nasil sizce

• riderman R kullanıcısına yanıt
    Siyah araba kullanmak zordur biraz. Daha önce kullanmışmıydınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kia Rio sporty sedan otomatik sahibi olan var mı veya bilgisi olan? Yakıtı, performansı, püf noktaları, donanımı vs..?

• quote:

Orijinalden alıntı: _EsEsLee_

quote:

Orijinalden alıntı: starlife34

merhabalar bende 4 gün önce 2013 kia rio 1.4 crdi 90 beygir beyaz renkte olan aracı satın aldım

ilk izlenimlerim

eksi yönleride var tabi

kaç litre yakıyor hocam. kiaclub sitesinde çok yakması ile ilgili konu var

Benimde var kısa süre önce aldım, 1200 km civarı şehir dışı ağırlıklı sürdüm, ortalama 110-140 km hız ile 5.4 litre ortalamayla döndüm, İzmir şehir içinde şu an 5.7 litre gösteriyor. Şehir içi 5.4l, şehir dışı 4.8 leri bulmayı umardım olmuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2014 kia rio hb 1.4 benzinli otomatik vites araç alınır mı? Fiyat olarak ne eder?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 6 Aralık 2016; 21:48:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 kia rio 53000 tl fiyat nasıl sizce?(comfort dizel)
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.