Şimdi Ara

RimWorld %100 TÜRKÇE MOD PAKETİ - 58 Mod ve Dahası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
5.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu eklenti ile oyunun ana çeviri dosyasındaki çevrilmeyen 2000'e yakın satırın tamamını Türkçeye çevirdim.

Ayrıca 58 adet modun tamamını da Türkçeye çevirdim.

Toplamda binlerce satır çeviri emeği var.

Oyuna girdiğinizde modlar kısmında mod isimlerinin bile Türkçe olduğunu göreceksiniz şaşırmayın.

Tüm bu modların listesine ve hazırladığım kurulum dosyasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

RimWorld %100 TÜRKÇE MOD PAKETİ - 58 Mod ve Dahasıwww.oyunboku.com
    RimWorld Türkçe Mod Paketi
    http://www.oyunboku.com/2022/05/rimworld-turkce-mod-paketi.html

Oyunun orijinalliğini bozmayacak "şu mod da olmalı" dediğiniz modları paylaşın arkadaşlar.

Erkin Azcan

Instagram: https://www.instagram.com/erkinazcan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOSAD -- 8 Mayıs 2022; 5:32:21 >

• Bayram hediyesi alır gibi hissettim orijinal bir çeviri ise gerçekten ellerine sağlık olsun teşekkürler.

Fakat yamanı deneyemedim doğrusu indiremedim aşağıdaki resimler belirttiğin iki linkin karşılığında gördüğüm sayfalardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AssetGroup -- 3 Mayıs 2022; 0:20:8 >

• AssetGroup kullanıcısına yanıt

Donanım Haber yönlendirme yaptığından dolayı linkler sıkıntılı oluyor. Linkleri tarayıcınıza yapıştırıp girerseniz sıkıntı olmayacaktır.

• MOSAD kullanıcısına yanıt

Atölye koleksiyonun görünmüyor

• AssetGroup kullanıcısına yanıt

Şimdi gözükmesi lazım

• Büyük emek vermişsiniz tebrik ederim.

• Görevler Türkçe çeviri olmuyormu acaba?
  • cellat87 kullanıcısına yanıt

Ne yazık ki olmuyor. Oyun geliştiricileri de bunun farkındaymış fakat gerekli düzeltmeyi yapmamışlar bir türlü. Bir de Türkçe çeviri ile karışık gözüküyor görev açıklamaları ve gerçekten saçma sapan karışık bir görüntü ortaya çıkıyor.

Ideology ve ana oyunun görev dosyalarını çevirdim fakat oyunda çalışmıyorlar. Bu sorun tüm dillerde mevcutmuş.

Ayrıca bazı butonlarda da aynı sorun var, çevirisi yapılmıyor bazı yerlerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOSAD -- 6 Mayıs 2022; 20:5:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOSAD

Ne yazık ki olmuyor. Oyun geliştiricileri de bunun farkındaymış fakat gerekli düzeltmeyi yapmamışlar bir türlü. Bir de Türkçe çeviri ile karışık gözüküyor görev açıklamaları ve gerçekten saçma sapan karışık bir görüntü ortaya çıkıyor.

Ideology ve ana oyunun görev dosyalarını çevirdim fakat oyunda çalışmıyorlar. Bu sorun tüm dillerde mevcutmuş.

Ayrıca bazı butonlarda da aynı sorun var, çevirisi yapılmıyor bazı yerlerin.

Anlıyorum bir önceki kullandığım yamada arkadaş çevirmiş görevleri ama yine bozukluklar vardı tabi mesela görev içinde geçen npc isimleri görünmüyordu ama yinede birazda olsa görev anlaşılıyordu sanırım son sürümlerde bu olayı biraz kurcalamislar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.