Şimdi Ara

RICOH doldurulabilir Lazer yazıcı 109 TL Bim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.144
Cevap
53
Favori
63.282
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.webdenal.com/ricoh-407442_721143.html

Bu yazıcı için sanırım drum toner kiti bu, 5 dolumdan sonra değiştirin diyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****76

http://www.webdenal.com/ricoh-407442_721143.html

Bu yazıcı için sanırım drum toner kiti bu, 5 dolumdan sonra değiştirin diyor..

Şaka gibı fiyatı var. Neden 2 katı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

arkadaşlar sp100 le aynıymış , model farklıymış sadece, Marka bilinirliliğini arttırmak için yapmışlar bu bimdeki kampanyayı. içinden 600 sayfalık toner çıkıyormuş, alacağın toz refil 2000 sayfalıkmış. Ricoh Türkiyedeki arkadaş söyledi...
    arkadaşlar sp100 le aynıymış , model farklıymış sadece, Marka bilinirliliğini arttırmak için yapmışlar bu bimdeki kampanyayı. içinden 600 sayfalık toner çıkıyormuş, alacağın toz refil 2000 sayfalıkmış. Ricoh Türkiyedeki arkadaş söyledi...

.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Leopard

quote:

quote:

alalımmı arkadaşlar son kararınız nedir alıcak varmı bu ürünü

şahsen ben almayı düşünüyordum fakat büyük ihtimal demo toner ile gelecek onun için bir de refill toner ücreti 50-60 lira pahalıya mal olacak. Onun yerine brother hl 1111 daha mantıklı geliyor kampanyalarla birlikte 130-135 e denk geliyor

Refil toner ücreti derken? Dolmuyor mu üzerinde gelen toner

Demo toner olabilir. Yani 50-60 sayfalık doluluk var içinde. Onun için bir de gidip doldurmak için toner almak gerekebilir. Bu kanıya nerden vardım diye soracaksan n11 de ricoh satanların çoğu demo tonerlisini satıyor. Muhtemelen bu da öyle

Toner refil toner. evde doldurabilirsiniz. Demo toner ile geliyor. 500 sayfa basıyor. Dolu toner 2000 sayfa basıyor. Toplu alım (5 dolumluk) alırsanız sayfa başına 10 kuruş filan tutuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: snl_

arkadaşlar zaten dışarda 3 bölgede işlerim vardı zamanıda uzatarak tam 12 tane bime sordum.. satışa ciroya göre bildiğiniz gibi işte adet farkediyor bazılarında 1 bazılarında 4 adet vardı. avcılar-b.çekmece-beylikdüzü gittiğim şubelerin 7 si merkezi konumdaydı diğer 5 i ara sokaklarda SP111 modeli rahatlıkla bulup alabilirsiniz ama SP 111 SU model beklentisi olanlar boşuna beklemesin..

SP 111 SU modeli hiç bir şubeye gelmemişmi yoksa bazı şubelerdemi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: fixriterzi

quote:

arkadaşlar zaten dışarda 3 bölgede işlerim vardı zamanıda uzatarak tam 12 tane bime sordum.. satışa ciroya göre bildiğiniz gibi işte adet farkediyor bazılarında 1 bazılarında 4 adet vardı. avcılar-b.çekmece-beylikdüzü gittiğim şubelerin 7 si merkezi konumdaydı diğer 5 i ara sokaklarda SP111 modeli rahatlıkla bulup alabilirsiniz ama SP 111 SU model beklentisi olanlar boşuna beklemesin..

Bunu hepimiz merak ediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fixriterzi

quote:

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Herhangi bir yerde SP111SU model, yani tarayıcılı olandan gören oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsun'un Terme ilçesinde de tüm BİM'leri gezdim fakat SP-111 modeli gelmiş sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gıda Ambarı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Leopard

quote:

quote:

alalımmı arkadaşlar son kararınız nedir alıcak varmı bu ürünü

şahsen ben almayı düşünüyordum fakat büyük ihtimal demo toner ile gelecek onun için bir de refill toner ücreti 50-60 lira pahalıya mal olacak. Onun yerine brother hl 1111 daha mantıklı geliyor kampanyalarla birlikte 130-135 e denk geliyor

Refil toner ücreti derken? Dolmuyor mu üzerinde gelen toner

Demo toner olabilir. Yani 50-60 sayfalık doluluk var içinde. Onun için bir de gidip doldurmak için toner almak gerekebilir. Bu kanıya nerden vardım diye soracaksan n11 de ricoh satanların çoğu demo tonerlisini satıyor. Muhtemelen bu da öyle

Toner refil toner. evde doldurabilirsiniz. Demo toner ile geliyor. 500 sayfa basıyor. Dolu toner 2000 sayfa basıyor. Toplu alım (5 dolumluk) alırsanız sayfa başına 10 kuruş filan tutuyor.

http://urun.n11.com/toner/ricoh-407062-orjinal-refill-toner-2000syf-P74803688?icid=990004_prudsys_nosearchresult
    Bu linkteki ürüne göre sayfa başı maaliyet 3 kuruş civarı gözüküyor ama lazer yazıcı hiç anlamadığım bir konu, bir hata mı var acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

sanıırım bu
    91 TL
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ricoh-sp-100-toner-tozu-5-dolumluk-set-187034427

Hocam sağolsun bunu yapmiş bende ince bir tiyoda vereyim içinde nikelejlı bir kisim var onu güzelce çıkartıp bulaşık süngerinin yeşil yeriyle iyice parlatmalı

• hepsi burada demo toner yazmis
    109tlye yazici alip ne bekliyoruz.
    brother demisler zaten 200l fiyati var.
    bu yaziciyi alip aktif olarak ofis ortaminda degil ev kullanicisi coluk cocuk yazdirsin diye al koy kenara
  • radiko1 R kullanıcısına yanıt
    50 world puan hakkında bir bilgi doküman var mı eğer varsa wifi li almak mantıklı, dolum maliyeti de biraz daha ucuz gibi yazılanlardan anladığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramudi

50 world puan hakkında bir bilgi doküman var mı eğer varsa wifi li almak mantıklı, dolum maliyeti de biraz daha ucuz gibi yazılanlardan anladığım.

yazıcıyla gelen kodu siteye giriyormuşuz bize yolluyorlarmış ben onu aldım. Yarın gelecek detay veririm.
  • BİM sitesinde düzeltme yapmış. Tarayıcılı modelin adını silmiş açıklamadan:

http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/lazer_yazici/aktuel.aspx

• Arkadaşlar şimdi herkes bir şey söylemiş. Tam olarak çözemedim. Şimdi bu yazıcı alınır mı alınmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkA

Arkadaşlar şimdi herkes bir şey söylemiş. Tam olarak çözemedim. Şimdi bu yazıcı alınır mı alınmaz mı?

alınır ama ben çok baskı alırım dersen 60-70 fazla verip brother da alınır.
  • arkadaşlar bi arkadaşa attığımı mesajı aynen yazıyorum..
    bende SP 111 SU model için heyecanlananlardanım :) ama umutlanmayın..

12 şubeye sordum hatta 6-7 tanesinin deposuna indim.. ürünler zaten 15 gün önceden geliyor.. afişe 111 SU yazmışlar ama bize gelen bilgide üründe sadece SP111 model için tarayıcı scanner hiçbirşey yazmıyor dedi.. bizzat indim depoda inceledim dediğim gibi sadece SP 111 var..

bazı bilinçli bim çalışanlarına sordum muhabbet ettik adam ikisi arasındaki farkı biliyor abi 111SU model gelse aynı fıyat olmaz ki onda tarayıcı var gelse ben hemen alırım satışa çıkarmam falan diyor.. :) haklı adam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 22 Eylül 2015; 2:05:42 >
  • cihazı akşam bende inceledim fakat bana oldukça iri geldi pek ergonomik değil. Şayet yeriniz kısıtlıysa sizi üzebilir. Kartonun herhangi bir yerinde demo ibaresine rastlamadım bu arada. Bakalım yarın teslim alacağım zira fiyat oldukça uygun. Kendim mürekkep püskürtmeli kullanıyorum rahat 100 defa doldurdum aynı kartuşu ama genelde 100 kadar sayfa çıktıktan sonra sürekli dolum yapmak sıkıyor. Bakalım yarın kurulum yaptıktan sonra incelemelerimi yazarım. Sabah 9 da teslim alacağım cihazı 9 buçuk gibi yazarım birşeyler ayrıca toner tozu araştırması da yapıp eklerim.
  • free will usta seni bekliyoruz

• arkadaşlar ricoh bu alanda ve fotokopi konusunda belki de en iyi marka diyebilirim. adı pek bilinmez ama fotoğrafçılık ve lens konusunda da pentax ile gözümde canon ve nikon'dan da iyi yerde. her iki taraftaki ürününü de çok sağlam yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder.t -- 22 Eylül 2015; 9:15:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.