Şimdi Ara

RICOH doldurulabilir Lazer yazıcı 109 TL Bim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.144
Cevap
53
Favori
63.282
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazıcıyı aldım, kutusu aşırı büyük. İnşallah içindeki küçüktür. 10dk ya foto atarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutusunun uzerinde toner fotosunun yaninda 500 yaziyor. Bime gidip baktim. Bu demo toner demek oluyor galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: kutri

Yazıcıyı aldım, kutusu aşırı büyük. İnşallah içindeki küçüktür. 10dk ya foto atarım.

hocam bekliyoruz :)
  • Sabah gittim kimse yoktu aldım bi tane henuz acmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

quote:

Yazıcıyı aldım, kutusu aşırı büyük. İnşallah içindeki küçüktür. 10dk ya foto atarım.

youtube de bir suru unboxing goruntusu var farklı bırsey cıkacagını sanmıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

quote:

youtube de bir suru unboxing goruntusu var farklı bırsey cıkacagını sanmıyorum...

Hocam kutu açılışını değil. Genel olarak yorum atsın bilgi paylaşsın babında
  • Sp 111 modeli "su" modeli değil. Kutusu gayet büyük alette belli ki büyük. Bu arada çanta ve soğutucuyu aldım. Soğutucu kötü tavsiye etmem ama çanta gayet yerinde güzel.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

quote:

Hocam kutu açılışını değil. Genel olarak yorum atsın bilgi paylaşsın babında

ok anlasıldı kardesim.

bu arada yazıcı ile alakalı baska bir video paylasayım..

https://youtu.be/o2uQAG34DP4

• Foto yükleyemiyorum ne yazıkki,
    Kısaca şöyle anlatayım.

Kendi kutusu aşırı büyük, başta korktum ama cihazın kendisi oldukça kompakt. Bayağı ince ve küçük.

Toner fotosu yanında "Yield*500" yazmakta. Sanırım bu demo kartuş demek olabilir çünkü başka bir tarafta da tavsiye edilen vs yazarken onda da yield 2000 yazmakta. Tam dolu olan da 2000lik demekki.

Çıktı alamadım, acelem var. Ama ilk izlenim kesinlikle başarılı.

• 500 sayfalık demo toner var.

RICOH doldurulabilir Lazer yazıcı 109 TL Bim RICOH doldurulabilir Lazer yazıcı 109 TL Bim

• Demo toner doldurulamaz mi ?
    Bittikce doldururuz 500 de olsa is gorur. Ev odevi vs icin guzel olur.

• Toner dolum yeride var.
     RICOH doldurulabilir Lazer yazıcı 109 TL Bim RICOH doldurulabilir Lazer yazıcı 109 TL Bim

• quote:

Orijinalden alıntı: M0nkey D. Luffy

Demo toner doldurulamaz mi ?

Hocam içinde 500 kağıt basabilecek malzeme var, tam doluda 2000 alınır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M0nkey D. Luffy

Demo toner doldurulamaz mi ?

Hocam içinde 500 kağıt basabilecek malzeme var, tam doluda 2000 alınır.

Anladim dostum guzel o zaman

• arkadaşlar, ben de sabah 1 tane aldım. eve geldim kurayım dedim ama cd rom arızalı cd den yükleme imkanım yok. driver bulayım diye ricoh sitesine gittim, orada da windows 10 yok. win7 64 download ettim, bu sefer winzip unzip şeklinde dosyalar çıktı.unzip dedim. nereye ne kurduğu belli değil. bu işten anlayan arkadaşlar bana windows 10 da kurabileceğim bir driver linki atabilirler mi ya da yol gösterebilirler mi? teşekkürler.
  • 3 tane ben aldım kurucam şuan

• ulan böyle forumun ben neyse arkadaşlar yazıcıyı aldım mağaza açılır açılmaz gidip aldım zaten 1 adet gelmiş. Cihaz bu fiyat segmentinde bence rakipsiz. Beni şaşırtan unsur içinden usb kablosunun çıkması oldu hemde uzun sayılabilecek bir kablo çıkıyor. Fakat malesef tonerimiz çeyrek depo dolu çıkıyor. Ergonomik olduğu söylenemez zira ince fakat tepsi gibi yüzeyi olunca malesef baya yer kaplıyor. Cihaz hemen hazır hale geliyor açtıktan sonra 7 sn çıktı alabiliyorsunuz. Hp varken 1 dk ısınma için bekliyordum. sesli çalıştığı söylenemez. zarf basabiliyorsunuz. Windows 10 desteği var. plastik malzeme mat olduğu için kolay kolay çizilecek gibi değil. Tonerde ufak bir değişiklik var youtube videolarını incelediğim kadarıyla o da çöp haznesi için ayrı bir tıpa varken bunda yok fakat gördüğüm kadarıyla 2 adet vida tutuyor ve çöp haznesi komple ayrılıyor. Bana sorarsanız bu daha mantıklı olmuş en azından dramı temizleyen şeridide bu sayede temizleyebiliyoruz. Toner tasarruf modu mevcut %40 a yakın daha fazla çıktı alabilirsiniz tahmimce tabi bu şekilde kullanınca çıktının koyuluk oranı azalıyor tabi rahatsız edecek derece de değil. kurulumu kolay oldukça basit ve darbelere karşı direnç göstermesi için oldukça iyi kutulanmış. Şimdilik gözlemlerin bu şekilde doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum

• elektirik ve data kablosu driver cd si var

• 2 adet gelmişti 1 tanesi ben aldım bakalım :) arkadaşlar bana garanti belgesi fln imzalamadılar sadece fiş verdiler sıkıntı olurmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 22 Eylül 2015; 10:59:55 >
  • Ürün demo toner.500 sayfa diyor kılavuzunda. Deneme yazdırdım başarılı. İnce, kare şekilde ama biraz büyük a3 kağıdın kare şekli

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.