Şimdi Ara

Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
627
Cevap
24
Favori
27.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3x08
    Müthişti.
    Hafıza olayı Evil Morty'le bağlantılı bence.
  • benim aklım hala 3x07 de kaldı ne bölümdü bea
  • Şu diziyi o kadar çok övüyolar ama 1. Sesonun ilk 5 bölümünü filan izledim ama amacının dışında filan izledim heralde. Ne devam isteği uyandırdı ne başka bir izlenim bıraktı bende.

Asıl olaylar sonra mı başlıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

Şu diziyi o kadar çok övüyolar ama 1. Sesonun ilk 5 bölümünü filan izledim ama amacının dışında filan izledim heralde. Ne devam isteği uyandırdı ne başka bir izlenim bıraktı bende.

Beğenmediysen devam etme bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl olaylar?
  • quote:

Şu diziyi o kadar çok övüyolar ama 1. Sesonun ilk 5 bölümünü filan izledim ama amacının dışında filan izledim heralde. Ne devam isteği uyandırdı ne başka bir izlenim bıraktı bende.

Herkesin anlayabilceği bir dizi değil malesef. Çok gönderme oluyor ve bu göndermeleri anlamazsanız ekrana baka baka izlersiniz.
  • Biz göndermeleri anlayanlar olarak ekrana bakmadan mı izliyoruz hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onerım devam etmeyin sıkılacaksınız belli ki. Bunun da temel sebebi dizinin iyi ama fazla balon bir dizi olması. Çoğu genç ilk izlediği animasyon olduğu için nette fazlaca ovuluyor. Youtube kanalarıda hit almak için dizi ovuyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnlamakYetmez

Onerım devam etmeyin sıkılacaksınız belli ki. Bunun da temel sebebi dizinin iyi ama fazla balon bir dizi olması. Çoğu genç ilk izlediği animasyon olduğu için nette fazlaca ovuluyor. Youtube kanalarıda hit almak için dizi ovuyorlar.

Bence de balon bir dizi.

Yukarıda arkadaş göndermeleri anlamayan boş izler demiş ama göndermeler için izleyeceksem zaten Family Guy ya da Simpsons tek geçerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Onerım devam etmeyin sıkılacaksınız belli ki. Bunun da temel sebebi dizinin iyi ama fazla balon bir dizi olması. Çoğu genç ilk izlediği animasyon olduğu için nette fazlaca ovuluyor. Youtube kanalarıda hit almak için dizi ovuyorlar.

Dizinin hangi kısmı balon? İncelemelerde aldığı puanı hak etmiyor mu?
  • Simpsons bütün sezonlarını izledim genel olarak göndermeler bölüm başına 1 veya 2 ile sınırlı olur bazen hiç olmaz. Rick and Morty de arka arkaya her sahne de gönderme olabiliyor. Normal insan beyninin algılayabilceğinden fazla bölümü 2. kez izlediğinde anlayabilceğin şeyler olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 25 Eylül 2017; 1:10:16 >
  • quote:

Daha iyi bir dizi ismi verin madem balon. Simpsons falan mı kaldı. Son sezonları içler acısı. Bojack Horseman mı? Futurama mı? Family Guy mı? South Park mı?
  • 03x09

Ortalama bir bölüm olmuş, daha iyisini beklerdim. Bu arada bu bölümü feministler yazmış galiba.
    Jerry'ye ırkçı ve seksist demeleri tamamen saçmaydı. Bu mantığa göre dünyadaki bütün insanlar ırkçı ve seksist oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

quote:

Daha iyi bir dizi ismi verin madem balon. Simpsons falan mı kaldı. Son sezonları içler acısı. Bojack Horseman mı? Futurama mı? Family Guy mı? South Park mı?

South Park daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

quote:

Herkesin anlayabilceği bir dizi değil malesef. Çok gönderme oluyor ve bu göndermeleri anlamazsanız ekrana baka baka izlersiniz.

yani rick and mortyden göndermeleri çıkartınca bir şey kalmıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

quote:

South Park daha iyi.

South Park fanı olmama rağmen South Park'ın Rick and Morty den iyi olduğunu düşünüyorsanız bir doktora görünmeniz lazım.

South Park bazı bölümleri vasat olabiliyor ve son sezonlar çoğu bölüm böyle. Rick and Morty ise her bölüm ince düşünülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 25 Eylül 2017; 13:28:54 >

• bu sezon aile dramasına döndü biraz ya
  • 3. sezon için çok mu fazla beklentiye girdik yoksa kalite geçen sezonlara göre bir tık düştü mü?

Bu sezon Rick ve Morty geçen sezonlara göre çok çok daha az maceraya girdi, o da 2-3 bölüm.
    Yan karakterlere fazla odaklandılar, odaklanmasınlar demiyorum ama Rick ve Morty birlikteki halleri kadar keyif vermedi.
    Ayrıca boşanma olayını pek de fazla idare edemediler. İlk sezonda Jerry evinin erkeğiydi, az da olsa masaya yumruğunu koyuyordu. Bu sezon ailesinden elini eteğini çekmiş, acınası bir Jerry gördük.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu bölüm biraz zayıftı evet, altyazıda çok hızlıydı bir çoğunu okumadım ztn
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.