Şimdi Ara

Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
628
Cevap
24
Favori
27.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dizinin en dibe vurduğu bölüm bu oldu heralde sezon finalleri olarak. soğumuştm bırakayım iyi oldu benim için.

Neyse artık buda son mesajım olsun bu konuya.
  • rainfall2535 R kullanıcısına yanıt
    Beyler :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainfall2535

bu diziyi galiba sadece çocuklar izliyor forumda çocuk üyelerdemi var acaba?
    Çizgi film denilince aklıma çocuklar geliyorda.

Bu diziyi galiba sadece çocuklar izliyor forumda çocuk üyeler de mi var acaba?
    Çizgi film denilince aklıma çocuklar geliyor da.

Al cümleleri düzelttim neyse dil bilgin kötü diye çok üzülme sen çizgi film izleyenlere laf attın sen artık elit birisin herkes sana saygı duyuyor hatta bence gelecek seçimlerde aday ol sloganın da hazır "çizgi film izleyenler çocuktur" de gerisi gelir zaten.
  • 03x10

Sezon finali hayal kırıklığına uğrattı. Göndermeler ve after credits sahneleri bölümü kurtardı, ama ana planda işlenen olay tamamen gereksizdi.
  • rainfall2535 R kullanıcısına yanıt
    Üstad bu nasıl bir tespittir. Sen telifini al bu tespitin. Hatta uçak kirala arkasına yaz bunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlanır mı gençler ne dersiniz?
  • Eyv hocam
  • Ortalama bir bölümdü,sezon finaline yakışmadı.
  • Son bölüm bir iki öncekine göre sönüktü. Her şeye rağmen bu çizgi filme bak bir de bizim ülkedeki koyunumsu trt çocuk şeylerine bak.. Adam USA president ile kapıştı be..

Bu insanlar aşmış artık, Bunun bir beden büyüğü kim bilir nasıl olacak inanamıyorum yani.

Bu sezon aşırı iyiydi.
  • Hem izleyen insanların saçma hareketleri hem de 3. Sezonun iğrençliği için bende bırakma kararı aldım diziyi.

• Son iki bölümü diziden soğutmak için yapmışlar galiba.

1 yıldan fazla var sonuçta yeni sezona. Adamlar bizi düşünüyor ya ❤❤❤

• İlk bölümünü izledim de öyle her yerde yazıldığı dillendirildiği gibi çok da iyi gelmedi. Bir kaç bölüm daha izlemek lazım tabi.
  • 3x10
    Bittiği için çok üzüldüm. Nasıl geçecek 2 sene 10 numara da bölümdü.

Obama vs Rick
  • O değil de, 3.sezon after creditslere bakıyordum. Birinci bölümde hatırlayacaksınız
    Birdperson yaşıyordu.
    Bi daha çıkmadı meydana. 4.sezonda büyük ihtimal oradan devam edecekler.
  • Geçen sezonlara göre kötü bi sezon finaliydi. Beklentimin altında kaldı

• Bölüm hiç sezon finaliymiş gibi değildi. Bence bir bölüm daha çıkabilir. Ya da ben kabullenemiyorum.
  •  Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2

Bölümün başındaki bu güvenlik insan değil galiba burnuna dikkat ederseniz. Ve "Go Football Yea Football" falan diyordu. İnsan rolü yapan bir uzaylı sanırım.
  • Hareketleri, tavırları ve go football falan demesi benimde garibime gitmişti. Burnu da değişikmiş, mantıklı bir teori.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2

Bölümün başındaki bu güvenlik insan değil galiba burnuna dikkat ederseniz. Ve "Go Football Yea Football" falan diyordu. İnsan rolü yapan bir uzaylı sanırım.

Güzel yakalamışsın. Ben dikkat etmemiştim. Olabilir.

• Rindaman kullanıcısına yanıt
    Başkanla kapışmayı büyük olay olarak görüyorsan, South Park'a bir göz at derim. Bir beden değil bir kaç beden büyüktür bu konularda South Park
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.