Şimdi Ara

REVELATİON ONLİNE (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
8.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kara57

oyun nasıl arkadaslar herkez farklı bısı soylemıs kararsız kaldım kotayıda yemıyelım bosuna dedım gw2 ındırdım oynamayalı epey olmusdu ama 1 gunde baydı sıldım gıttı wow dan sonra bı saran rıft vardı onu da oynayan yok sızce ındırıp oynamaya degermı

Hocam hangi anlamda soruyorsun yardımcı olayım ben az. Çok bilgim var oyun craft sistemi çok kapsamlı ve çok zor özelden yazarsan yada burdan ögrenmek istedigini sorarsan cevaplarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laminon kullanıcısına yanıt
    burdan yazalım bılgı sahıbı olmak ısteyende olur pve si dg sistemi nasıl lfg varmı dg gırmesı kolaymı pvp sı zevklımı
  • oynayan var mı halen ? nasıl gidiyor oyun
  • Güzel gidiyor zaten oyun daha open belada yarin büyük bir güncelleme gelecek oyuncu sayısı yeterli bi open beta için bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Laminon

Güzel gidiyor zaten oyun daha open belada yarin büyük bir güncelleme gelecek oyuncu sayısı yeterli bi open beta için bence

Oyun ile ilgili doğru düzgün hiç türkçe forum site yok. facebook ta bir grup var ama orası da sinek avlıyor.
  • Aynen öyle ama çok fazla Türk var garip yanı ona bende sasırdım

Oyun reklamda yapmıyor galiba open betadan çıkmayı bekliyorlar. Merak ettiğiniz şeyler varsa yardımcı olmaya çalışırım

• quote:

Aynen öyle ama çok fazla Türk var garip yanı ona bende sasırdım

Oyun reklamda yapmıyor galiba open betadan çıkmayı bekliyorlar. Merak ettiğiniz şeyler varsa yardımcı olmaya çalışırım

En çok türk şuan hangi server da ayrıca güzel türk guildleri var mı ?
  • En çok Türk moonsea de olabilir ama tidewater corral da var diye biliyorum baya Türk güzel Türk guildleri var

Oyunun en hardcore geçtiği Server da moonsea

• quote:

En çok Türk moonsea de olabilir ama tidewater corral da var diye biliyorum baya Türk güzel Türk guildleri var

Oyunun en hardcore geçtiği Server da moonsea

Oyunda cross server mantığı var mı ? ayrıca open beta ne zaman bitiyor tamamen ne zaman açılacak ?
  • Cross Server mantığı yok olacak mı bilmiyorum open betanın ne zaman biteceği hakkında açıklama oldu mu bilmiyorum

• Hocam güzel bir türk guild varsa indirip bende geleyim yahu, overwatch oynaya oynaya canım sıkıldı :D Ayrıca assassin classıda varmışş sanırım. Değerse indirelim oyunu :)
  • musicfellas kullanıcısına yanıt
    Bi tane blademaster var birde ilerleyen zamanlarda bi assain class ı daha gelecek Çin de var şu an Avrupaya ne zaman gelir bilemem

Bi oynayın denerim derim belli bir levelden sonra çıkıyor zaten oyunun tadı

• Laminon kullanıcısına yanıt
    Hadi ya o kadar indirdik yok mu :/ Neyse az kaldı girip bakıcaz artık bi class. Çoklu server var mı ? Varsa hangi servera girelim hocam ? Toplanalım biyerlerde :)
  • musicfellas kullanıcısına yanıt
    Ben moonsea de oynuyorum başlarsanız orada yardımcı olmaya çalışırım

• Can sıkıntısından indiriyorum bende akşama hazır olur
  • hafta sonu full oynadım. uzun zamandır sıkılmadan saatlerce oynadığım bir oyun oldu. genelde yeni çıkan oyunları denerken en fazla 2-3 saat dayanabilirdim. ama bu oyunda herşey düşünülmüş. çok rahat bir oyun. beni en çok etkileyen bu oldu. oyunu oynarken için daralmıyor ve sıkılmıyorsun. level atlaması çok eğlenceli ve seri. ister uç, ister koş, ister sprint at, ister ata bin, istersen de yüz :) bazen derdik non target istiyorum bazende target select olsun non target istemiyorum. oyun bunuda düşünmüş. oyun istersen non target istersen eski kara düzen. nasıl istiyorsan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 17 Nisan 2017; 11:10:38 >
  • Bu kadar hypelanınca en azından ortalama üstü diye bi oyundur diyip indirdim, en fazla 3 saat dayanabildim. Bildiğimiz leş çin atmosferi, farklı bir şey yok. Zibilyon tane görev koymuşlar ne bi kurgusu var ne bi sürükleyiciliği, göreve bas auto-finding ile görev yerine git, onla konuş bunla konuş 2 yaratık öldür, git başkasıyla konuş yine 2 yaratık öldür sonra sabaha kadar tekrarla. Bi map koymuşlar ne npclerin farklı ikonları var ne de birbirleriyle alakalı yerlerde, illa haritada tek tek ikonların üstüne gelip isim isim arayacaksın, onu da bulabilirsen artık zira bir ikonun üstüne gelince 4 npc daha çıkıyor, npc içinde npc saklı yani sabaha kadar ara. Arayüz falan ciddi anlamda leş, sene olmuş 2017 çıkardıkları oyuna bak. Neyse wildstar devam artık.
  • Zetharos kullanıcısına yanıt
    3 saat cok bıle dayanmıssınız yarım saatte sıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara57

3 saat cok bıle dayanmıssınız yarım saatte sıldım

valla arkada rs3 takılıyodum o sırada 3 saat geçmiş ben de anlamadım
  • Peki oyun P2W mi? Konunun başında da konuşulmuş ama şimdi değişmiş olabilir. P2W derken petler, binekler. kıyafetler değil de pvp ve pve de gear açısından soruyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.