Şimdi Ara

REVELATİON ONLİNE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
8.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Blademaster ve sword mage açtım arada girip kasıyorum. Serverlar full çekiyor girerken zorlandım. Assassin classı olsa onunla oynayacaktım ama daha gelmemiş. Videolarına baktım sin classını kızla oynarsan bebe ırkıyla oynuyorsun. Nefret ederim böyle oyunlarda çocuksu karakterlerden. Tera'daki elin ırkı gibi. Oyun klasik devamlı görevden göreve koşturuyor.Blade and soul gibi oynanışı var, w+w hızlı koşma falan, envanteri bile bns ile benzer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 12 Mart 2017; 20:35:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeiden

quote:

Orijinalden alıntı: Laminon

Beyler birşey merak ediyorum bugun girdim oynadım direk 30 oldum acaba diyorum gelen explerde sorun mu var çünkü görev bitince örnek 3000 xp gelecek diyor bana gelen 15000

Ve şunu merak ediyorum açık beta bitince karakterler gidecek mi yoksa kalıcımı olacak ve oyun şu an full çekiyor neredeyse

İlk seviyelerde EXP boost var. Karakterler silinmeyecek.

xp boost seviyeylemi alakalı hesapla mı? Diğer açtıoğım karakterlerin isminin altında exp boost simgesi göremedim ilk karakterimde vardı.

4 classıda açtım hepsii +15 yaptım deniyorum. Oyun çok fazla göreve boğuyor sizi ama oynattırıyor kendini.

• Arkadaşlar oyun oynanır mı sizce zevk alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reason why

Arkadaşlar oyun oynanır mı sizce zevk alabilir miyim ?

Zevk alırmısın almazmısın bunu senden başkası bilemez ama oyun fena değil oynatıyor kendini.
  • Geniş yeryüzü değiştirme sistemi:

Toprağı istediğimiz şekilde yükseltip alçaltabiliyoruz. Tünel, maden ve hendekler oluşturabiliyoruz. Kum, maden kaynakları, kil gibi birbirinden farklı özellikteki yapılara dikkat edip kazı çalışmalarımızı buna göre ayarlamalıyız.

BURADAN OYUNA ULAŞABİLİRİZ

https://ad.admitad.com/g/bwmfvip7jj27195d634a8b7bbdb2ba/

Sınırsız sayıda simya kombinasyonu:

Oyunda 40 milyonun üzerinde formül bulunmakta. Her oyuncu deneyler yapmalı, öğrenmeli ve kendine özgü formülleri bulmalı! Zamanınızı ve kaynaklarınızı harcamalı ve karakterinizi bu konuda geliştirmeniz gerekli.

Özgün yiyecek & aşçılık mekaniği:

Benzer diğer oyunların aksine aşçılık ikincil bir yetenek ya da hiç var olmayan bir özellik değil. Aksine lezzetli ve karmaşık tarifler bilen aşçılar, yapacakları yiyecekler sayesinde kendilerine ve arkadaşlarına değişik yetenek bonusları sağlayabilecek!

Gerçekçi hasar sistemi:

İnsan anatomisine göre tasarlanmış dövüş sistemi, doğru bölgeye verilen küçük bir darbenin ne kadar ölümcül olabileceğini hissettiriyor. Kendinize özgü savaş stratejinizi geliştirebilirsiniz.

Farklı meslek ağaçları:

Aşçı, demirci, kimyager, marangoz, çiftçi gibi kendilerine özgü yetenekler gerektiren meslekler bulunmakta. Hangi dalda uzmanlaşacağınız hayatınızı büyük oranda değiştirecek!

REVELATİON ONLİNE

• Wild Terra Online tamamen oyuncu odaklı bir ortaçağ dünyasında geçmekte olan çok oyunculu bir yaşam simülatörüdür.

Buradaki her oyuncu kendi karakterine hitap eden mesleği bulabilir. Karakterler, dünyayı gezebilir, avlanabilir, evler inşa edip dekore edebilir, savaşabilir veya kale kuşatabilir.

Hayata sıfırdan başlayın ve ortaçağın krallarından biri olun! REVELATİON ONLİNE

Oyunun temel özellikleri:
    Gerçek Ortaçağ Avrupası temel alınarak oluşturulan muazzam genişlikte gezilebilir bir dünya.
    Tamamen oyuncular tarafından şekillendirilen bir dünya. Önceden inşa edilen yapılar, NPCler veya görevler yok. Oyuncular kendi yollarını yapabilir, köylerini kurabilir, ağaçları istedikleri gibi kesebilirler... yani sunucuya istedikleri gibi şekil verebilirler!

OYUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

https://ad.admitad.com/g/ork4189v8q27195d634a9045cec510/

Yapılarınızı istediğiniz yere inşa etme imkanı. İsterseniz bir geceliğine kullanacağınız kamp ateşi, isterseniz yaşayacağınız kale olsun, nereye isterseniz oraya kurun!

Karakterlerin kendilerini geliştirecekleri tarım, aşçılık, demircilik ve benzeri birçok uzmanlık alanının etkisinde şekillenen devasa nesne oluşturma sistemi. Oyunda toplanılabilecek bir sürü kaynak ve öğrenilebilecek birçok oluşturma tarifi yer alıyor.
    PvP'de zafer kazanmak, taktiklere ve oyuncunun becerilerine bağlı! Yüksek seviyeye ve geliştirilmiş ekipmana sahip olmak zaferinizi garantilemeyecek. Zemin ve ekipman seçimi gibi seçeneklerin bilgece değerlendirilmesiyle avantaj kazanıp savaştan galip ayrılmak mümkün.

Ölüm anında her şeyi kaybetme, PvP ve yıkılabilir yapılar gibi zorlu hayatta kalma koşullarını sevenler için uygun sunucular. Ayrıca sakin atmosferleri ve PvP harici maceraları tercih edenler için oyuncuların sessiz sakin yaşamlarını sürdürdüğü sunucularımız da mevcut.

• Oyunda 100 lerce görev var, görev yapmayı sevmiyorsanız bu oyunda çok sıkılırsınız. Günlük yapılabilecek eventler zindanlar falan var ama ben pek keyif almadım. Biraz swordsman oynamıştım ona benziyor mantık olarak. Oynanış blade and soul dan daha iyi, haritalar bns gibi küçük değil. Görevlerde otomatik gitme var tıklıyorum o giderken ben alt tab yapıp başka şeyle uğraşıyorum oyüzden oyunun atmosferine pek bakmıyorsunuz ama bazı yerler gerçekten güzelmiş.
    Skill sistemi devamlı geliştiriyorusunuz stat puanlarını istediğiniz gibi verebiliyorsunuz, skill bar otomatik ayarlanmış 1-5 den sonra q e r t tuşları geliyor ve onlarada skiller otomatik olarak kendi sistem yerleştiriyor. Special skiller var siz vurdukça bar doluyor dolunca special skill vurabiliyorsunuz.
    10v10 girdim sanırım şu tank classında herkesi kendine çekme skilli var topluyor herkesi bir araya millet sallıyor alanları hepimiz ölüyoruz. Baya dandik olmuş bu saçmalık
     REVELATİON ONLİNE
     REVELATİON ONLİNE
     REVELATİON ONLİNE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 16 Mart 2017; 14:30:54 >

• 50 blademaster, 40 gunner kastım yokmu oynayan türk veya türk guildi?
  • Hangi Serverdasın oyunda baya türk var bana baya denk geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laminon kullanıcısına yanıt
    bana 1 tane denk geldi pm attım cevap vermedi, moonsea dayım. Türk vardır elbet ama türk varmı falan diye bağırmadım hiç
  • oyun komple olarak hiç sarmadı bana bıraktım oyunu ,zevk alamadım
    daha kaliteli oyunlar çıkana kadar en iyisi hiç oynamamak ..
    zaman kaybı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzoorAhaii -- 21 Mart 2017; 8:28:20 >
  • Sadece benim guilde 5 6 Türk var be duydugum 2 büyük Türk guildi var oyunda denk gelmemiş demekki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzoorAhaii

oyun komple olarak hiç sarmadı bana bıraktım oyunu ,zevk alamadım
    zaman kaybı..

değerli vaktini niye bu oyunda harcıyorsunki git atom parçala.
  • sana ne oluyor ki , zıpladın oradan
    ben oyunla alakalı şahsi fikrimi beyan ettim , katılan olur yada olmaz
    senin haddine değil... git dungeonlar da vaktini öldür hadi..
  • AzoorAhaii kullanıcısına yanıt
    Burası forum buraya bir şey yazarsan sana pek tabi istediğim şekilde cevap veririm. İstemiyorsan fikrini kendine saklayacaksın o kadar basit
    ben aslında sondaki zaman kaybı yazına takıldım, oyunlan bu sonuçta en fazla 3-5 ay oynar sıkılır bırakırsın yenisi çıkar ona başlarsın, bu kadar kasmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 21 Mart 2017; 16:58:29 >
  • elbette isteyen istediği cevabı bırakabilir, kendin diyorsun zaten burası forum isteyen oyunla ilgili düşüncesini kendine saklamaz yazar
    ancak senin ki gibi tabirler 'git atom parçala ' gibi aşağılayıcı ergen yorum bana yapamazsın işte ! bende sana zıplama derim oradan polemik olur
    senin karşında çocuk mu var la ? beni tanıyormusun , benimle vaktinmi geçiyorki böyle saçma sapan yorum yapabiliyorsun ..
    sende haklısın gerçi klavye vermişler eline istediğine istediğin yorumu yazabiliyorsun.. nasıl olsa görmüyorsun beni
    sana ne la ne takılıyon yazıma , seninde herkese cevap yetiştirme zorunluluğun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Orijinalden alıntı: AzoorAhaii

oyun komple olarak hiç sarmadı bana bıraktım oyunu ,zevk alamadım
    zaman kaybı..

değerli vaktini niye bu oyunda harcıyorsunki git atom parçala.

Aslında gülmemem gerekiyor sanki arkadaşı destekliyormuş gibi görünüyorum ama çok komik bir yorumdu gerçekten :D

Oyun işte sonuçta en babası olsa ne olcak. Oyun... hepsi boşa zaman kaybı... Zaman geçirmenin en ucuz yolu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 22 Mart 2017; 9:28:59 >

• HORT!!!

Oyunu oynarken eğleniyorsan, zevk alıyorsan; "boşa zaman kaybı" değildir. Eğer tam tersi ise "boşa zaman kaybı"dır.
    Adama laf sokmadan önce, ne demek istediğini anlayın. Ondan sonra ne sokacaksanız sokun.

@TearsForFears; Sende herkese geçirmeye çalışıyorsun. Az sakin ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marwo -- 31 Mart 2017; 10:55:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Burası forum buraya bir şey yazarsan sana pek tabi istediğim şekilde cevap veririm. İstemiyorsan fikrini kendine saklayacaksın o kadar basit
    ben aslında sondaki zaman kaybı yazına takıldım, oyunlan bu sonuçta en fazla 3-5 ay oynar sıkılır bırakırsın yenisi çıkar ona başlarsın, bu kadar kasmaya gerek yok.

oyuna devam mı
  • oyun nasıl arkadaslar herkez farklı bısı soylemıs kararsız kaldım kotayıda yemıyelım bosuna dedım gw2 ındırdım oynamayalı epey olmusdu ama 1 gunde baydı sıldım gıttı wow dan sonra bı saran rıft vardı onu da oynayan yok sızce ındırıp oynamaya degermı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.