Şimdi Ara

Resmi duyuru öncesi Apple 'iPhone 6S ve iPhone 6S Plus' (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
6
Favori
5.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani aslında cihazın ekranındaki gerçek çözünürlük 2208*1242 piksel mi? Neden böyle bir şey yaptılar ki FHD yapsalar doğrudam olmuyor muydu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rakipsiz, tek gerçek olan telefon, yılın telefonu geliyor!!!
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    teorik olarak öyle ama bizim gördüğümüz 1920x1080. uygulamalarda vs uyum sorunu yaşanmaması açısından böyle yapılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

Rakipsiz, tek gerçek olan telefon, yılın telefonu geliyor!!!

1 GB RAM ile gelirse yılın çöpü olacak.

• Herşey tamam da, 16gb nedir ya! Diretmelerine bi anlam veremiyorum. Madem kart okuyucu koymuyorsun bari en düşük kapasiteyi 32gb yap!

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Herşey tamam da, 16gb nedir ya! Diretmelerine bi anlam veremiyorum. Madem kart okuyucu koymuyorsun bari en düşük kapasiteyi 32gb yap!

32gb yaparlarsa 64 alınmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: blasterjaxx

quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Herşey tamam da, 16gb nedir ya! Diretmelerine bi anlam veremiyorum. Madem kart okuyucu koymuyorsun bari en düşük kapasiteyi 32gb yap!

32gb yaparlarsa 64 alınmaz

Ozaman 8 gb dan baslatsin 128gb koysun bir sonraki secenege. 128 lik satilsin. Boyle mantiksizlik olur mu.. 16gb lik telefonun 11-12 gbini kullanabiliyorsun. Full hd video kaydi, bilmem kac megapiksel resim diyorsun, uygulama diyorsun, mp3 vs 16 gb miyadini doldurmus bi depolama alanıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Ucu ucuna alanlar 16 yı alacak,
    Parası olan alsın ben 64lüğü koydum buraya diyor. Bu bir satış stratejisidir.

• widf kullanıcısına yanıt
    Peki iPhone 6'da da mı durum böyle?

• 1810mah batarya koyarlar gene kıl olurum.

• Sizede yaranamıyo adamlar 32 fiyatına 64 , 64 fiyatınada 128 gb satıyolar işte daha mızırdanıyosunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

quote:

Orijinalden alıntı: tricore

quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

pahalı diyenler neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum ip6s+ 899€ yani 3.30x899= 2966tl yapar yani cihaz yurtdışında bile 3000 lira ülkemizdede bu model 3500 civarı olacaktır.

tabi canım 3500 tl ne ki elinin kiri.

Paran yoksa alma birader ekmek değil su değil

Seni neyle besledilerde bu hale geldin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Sizede yaranamıyo adamlar 32 fiyatına 64 , 64 fiyatınada 128 gb satıyolar işte daha mızırdanıyosunuz.

tam tersi 128 fiyatına 16 satıyor

• Nasıl olacak bilmiyorum ama doların düşmesi lazım Türkiyede.
  • Ön sipariş ne zaman açılır Türkiye için ?

• Bu kadar fahiş fiyatlar ödemek niye z3c alsanızda iphone6s alsanızda gireceğiniz twitter aynı twitter olucak.Biri diğerinden hissedilir derecede daha hızlı olmayacak ki

• quote:

pahalı diyenler neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum ip6s+ 899€ yani 3.30x899= 2966tl yapar yani cihaz yurtdışında bile 3000 lira ülkemizdede bu model 3500 civarı olacaktır.

Şöyle düşün bir de akrep avrupada adam 1 aylık maaşıyla 3 tane iphone 6s+ alırken sen 3 aylık maaşınla ancak birtanesini alıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: realite90

quote:

Şöyle düşün bir de akrep avrupada adam 1 aylık maaşıyla 3 tane iphone 6s+ alırken sen 3 aylık maaşınla ancak birtanesini alıyorsun

benim üzerimden hesaplaman yanlış oldu ben 1 aylık maaşımla ip6+ alabiliyorum.
  • quote:

quote:

quote:

sen derken genel konuşmak istedim ülkemizdeki asgari ücretten bahsediyorum sonuç olarak hertürlü pahalıya alıyoruz 10 binde alsan bin tl de alsan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

sen derken genel konuşmak istedim ülkemizdeki asgari ücretten bahsediyorum sonuç olarak hertürlü pahalıya alıyoruz 10 binde alsan bin tl de alsan.

ironiydi anladım zaten durum; ülkemizin para birimi ve refah seviyesi ile alakalı, tuhafıma giden bu sadece neden bu üründe (iphone da) bu kadar dillendiriliyor anlamıyorum, yurtdışından ithal olup dolar kurundan satılan tek ürün bumu diğerlerine neden ses çıkartan yok? en temizi parası olan alır olmayan almaz bu kadar basit. sonuçta adam teknoloji satıyor kullanıp kullanmamak tamamen zevk almayanı dövmüyorlar yani

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.