Şimdi Ara

Resmi duyuru öncesi Apple 'iPhone 6S ve iPhone 6S Plus' (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
6
Favori
5.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

quote:

Orijinalden alıntı: realite90

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realite90

quote:

pahalı diyenler neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum ip6s+ 899€ yani 3.30x899= 2966tl yapar yani cihaz yurtdışında bile 3000 lira ülkemizdede bu model 3500 civarı olacaktır.

Şöyle düşün bir de akrep avrupada adam 1 aylık maaşıyla 3 tane iphone 6s+ alırken sen 3 aylık maaşınla ancak birtanesini alıyorsun

benim üzerimden hesaplaman yanlış oldu ben 1 aylık maaşımla ip6+ alabiliyorum.

sen derken genel konuşmak istedim ülkemizdeki asgari ücretten bahsediyorum sonuç olarak hertürlü pahalıya alıyoruz 10 binde alsan bin tl de alsan.

ironiydi anladım zaten durum; ülkemizin para birimi ve refah seviyesi ile alakalı, tuhafıma giden bu sadece neden bu üründe (iphone da) bu kadar dillendiriliyor anlamıyorum, yurtdışından ithal olup dolar kurundan satılan tek ürün bumu diğerlerine neden ses çıkartan yok? en temizi parası olan alır olmayan almaz bu kadar basit. sonuçta adam teknoloji satıyor kullanıp kullanmamak tamamen zevk almayanı dövmüyorlar yani

Sadece iphone için değil ki bütün elektronik ürünler ve otomobilde böyle zaten insanların çoğu borçlanarak taksitlendirerek alıyor gerçi ben almanya da ki kuzenden alıyorum orda telefoncu ama kuzeni olmayan için kötü

• akrepyusuf kullanıcısına yanıt
    Smoke weeds everyday. Cevap güzeldi.
  • Günümüz ülkemizde borçlanmadan birşey alınmıyor ki zaten.
  • 6c tanıtılırsa ki; tanılacağını düşünüyorum bende, kasım ayına kalmaz. Bu akşam ya tanıtılır yada 6c diye bir model bir daha tanıtılmaz diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.