Şimdi Ara

Resident Evil serisi ile ilgili

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bu seriye başlamak istiyorum ama bilgisayara çıkmamış olanlar var, onları atlasam hikayede kopukluk olur mu?

• Yok mu yardımcı olacak?
  • İlla kopukluk olur aradaki farkı videolarını izleyerek kapatabilirsin güzel bir seri oynamak istiyorsan hiç bekleme başla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • (alpaslan) kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam
  • Steam üzerinde ilk oyun ve 0'ın yeniden yapımı bulunmakta. Devamı olan 2 ve 3'de geliyor diye biliyorum. Bana kalırsa istediğin oyununu al başla oynamaya. Köklü bir seri olmasına rağmen öyle aman aman bir konusu yoktur. Tüm oyunlarını oynarsın ama bir bakmışın kötü adamla, iyi adamlar kanki olmuş iyi adam bambaşka bir şeye dönüşmüş. Öyle yani inanılmaz bir konu yok hatta baya dandik bana kalırsa. Zaten birini öldürüp, ekrana bakıp 'oooo planını çaldım hahaha' gibi sahneler, jenerik kötü adamlar ile dolu. Son oyunda bile 20 yıldır zombi öldüren adam zombi görünce şaşırıyor. Bunları düşünürsen oynayabildiklerini oyna gerisi okusan yeter, fazla bile.

• 2K kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam hiç oynamadığım serileri bitirmeye çalışıyorum onlar biter bitmez buna da başlarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.