Şimdi Ara

Resident Evil 8: Village Türkçe Yama | Shadows of Rose Çevirisi Yayınlandı | Sixth Sense Çeviri (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
15
Favori
60.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yamanız ile oyunu bitirdim. Bazı yerlerde anlamsız cümleler ile karşılaşsam da genel olarak başarılı bir yamaydı. Ellerinize, emeğinize sağlık.Resident Evil 8: Village Türkçe Yama | Shadows of Rose Çevirisi Yayınlandı | Sixth Sense Çeviri 

• winters expansion dlc'sini çevirecek misiniz acaba çıkınca?

• yamayı indirmek için tıklıyorum fakat habire vpn reklamı çıkıyor indirilmiyor

• Bağlantıyı geçmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

Linke git tuşuna basın, bekleyin ve ardından açılan yeni sekmeyi kapatın.

Tekrar linke git tuşuna basın, sizi Google Drive sayfasına yönlendirecektir.

Eğer karşınıza bildirim izni isteyen bir sayfa çıkarsa üzerinde "Bildirimlere İzin Ver" yazan beyaz tuşa tıklayın ve açılan bildirim sekmesinde engelle tuşuna basın.

Böylece bildirimlere izin vermeden bu sayfayı geçmiş olacaksınız.

Yine bir sorunla karşılaşırsanız sitemiz üzerinden Discord sunucumuza gelerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

@emnakin98 Çevirmek istiyoruz.

• merhabalar, bu yama 28 ekimde çıkacak olan resident evil village gold edition'a uyarlanır mı acaba?

• digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt

Bir aksilik olmazsa uyarlamayı düşünüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: womba

Bir aksilik olmazsa uyarlamayı düşünüyoruz.

Harikasınız, Village'ı oynayamamıştım tps olarak oynamak süper olacak, elinize sağlık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • womba W kullanıcısına yanıt

tekrar merhabalar, gold edition erişime açıldı, oyunun tam sürümünde tps görüş açısı haricinde başka bir fark yok gibi görünüyor, tam sürüm için mevcut tr yamayı kullanabilir miyiz acaba?

Maalesef şu an için yama çalışmıyor, dlc'yi ve gelen ek kısımları çevirip yayınlayacağız.

Anladım, peki tahmini ne zamana tamamlanır üstad?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Henüz dlc ile gelen ek dosyalara erişmedik, o nedenle bir tahmin veremiyorum.

• Winters Genişleme Paketi içindeki Shadows of Rose ek içeriği çevrildi ve yayınlandı. Sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi womba -- 5 Kasım 2022; 0:35:15 >

elinize emeğinize sağlık, ana hikayeyi oynamamıştım, 3rd olarak oynayacağım inşallah, bu arada yama harika olmuş, tekrardan teşekkürler...

• nasil indiriliyor bu reklam dan pc ye virus gircek girdigi siteye bak ya

Resident Evil 8: Village Türkçe Yama | Shadows of Rose Çevirisi Yayınlandı | Sixth Sense Çeviri
  • Ben de yama diye indirdim setup.zip bi şey indi virüsmüş :D Yüklemeye çalıştımda defender engelledi ama sıkıntı olur mu, yamayıda yüklemeyeceğim ingilizce oynuyordum zaten meraktan bi boşluğuma geldi

Resident Evil 8: Village Türkçe Yama | Shadows of Rose Çevirisi Yayınlandı | Sixth Sense Çeviri
  • Bir yamayı yüklemek ancak bu kadar zor olabilirdi. İndirmesinden tut yüklemesine kadar çok sıkıntılı.

• yama bozulmuş olmuyor malesef

• merhabalar, yamaya ulaşamıyorum.

https://sixthsenseceviri.com siteniz kapandı mı? baglantınızda şöyle bir uyarı sayfası beliriyor:

Güvenli bağlantı kurulamadı

sixthsenseceviri.com bağlantısı sırasında bir hata oluştu. PR_END_OF_FILE_ERROR

Hata kodu: PR_END_OF_FILE_ERROR

• Microphone Not Found M kullanıcısına yanıt

teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.