Şimdi Ara

RESİDENT EVİL 7 (Playstation 4 & VR) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.107
Cevap
14
Favori
55.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resident 4'deki genre değişikliğini yapmak istemişler de ne kadar geç kaldığından haberi yok Capcom'un. Üstüne 24584 benzer oyun çıktı. Demo The Conjuring konseptini düşündüklerini gösteriyor, 15 dakkalık bir şey. Zombi olayını bitirip biraz paranormal, biraz exorcist varlıkları getirmek istemişler. Tanıtımları da bildiğin The Conjuring posterleri gibi zaten. Bir çeşit yeni konsepti aşılama demosu bu, full versiyon bunun gibi olmaz..
  • Bundan Resident evil değil olsa olsa belediye çöplüğü olur.

Bu seriye gönül vermiş biri olarak Capcom serideki değişiklik Hakkını fazla fazla başarısız olarak kullandı. Bu saatten sonra Adam gibi Resident evil 2 Remake kassınlar, boş işlerle uğraşmasınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RESİDENT EVİL 7 (Playstation 4 & VR) [ANA KONU]

Grafikleri gayet güzel

• Tam surum boyle gelirse net soyleyeyim HARİKA olur. Demoyu cok begendim. Grafikleri cok kotu degil. Evet cagin gerisinde ama sinematik bir oyun ve first person hissini cok guzel verdigi icin grafikler goze batmiyor. Atmosferi de cok guzel cunku.

P.t.'den aldigim tadi tam olarak alabildim. Capcom gibi son donemde copluk olan bir yapimcinin boyle bir oyun yapabildigine inanamadim. Belki de hicbir beklentim olmadan oyuna girdigim icindir. Sacma sacma bir oyun olmustur diyerek girdim demoya ve ters kose olup ciktim. Cok etkileyici.

Outlast 2 bu oyundan daha iyi olur mu? Bunu iki oyunun senaryosal ve kurgusal olarak ne kadar ileri gidebildikleri gosterir. Onlari da tam surumler gelmeden goremeyiz. Ha hangi oyun birbirinden daha iyi olursa olsun. Bu iki oyun asla kacirilmayacak oyunlar olur net olarak. Benim gibi korku severler icin tabii ki. Su haliyle cok umut verici olmus RE7. Gud cab capcom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 15 Haziran 2016; 1:22:49 >
  • Re ile alakasi olmayan sacma sapan bir demoydu, tps kamera acisi ile saglam bir re7 bekliyorum bu p.tyi degil.

• Yine tanıdık bir ana karakter olur inşallah
  • Adamlar kırk yılın başı gerici ortama ve korkuya abanmışlar onuda beğendirememişler paşalarımıza.Alıştınız tabi bilmem kaç metrelik deve sınırsız bazuka atmaya adam gibi korku oyunu görünce içerlediniz herhalde.Bu oyun böyle çıkarsa helal olsun capcom'a, baydı artık boş beleş aksiyon olayı.
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Serinin 7. ana oyunu, yan oyun değil alternatif ekip tarafından hazırlanan oyun değil ve RE ile alakası olmayan bir yolda ilerliyor. Demoyu oynadın mı bilmem ama RE oyunundan çok PTye falan benziyordu. Haliyle insanlar RE6daki bol aksiyonlu oyunun normale dönmesini beklerken sırf VR için hazırlanmış bir korku oyunu gelince sevinmedi.
    RE4 de oynanisi değiştirmiş olsa da çok uzaklasmamisti. Oyunu RE:VR diye tanitsalar herkes daha mutlu olurdu heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: -bugged-

Serinin 7. ana oyunu, yan oyun değil alternatif ekip tarafından hazırlanan oyun değil ve RE ile alakası olmayan bir yolda ilerliyor. Demoyu oynadın mı bilmem ama RE oyunundan çok PTye falan benziyordu. Haliyle insanlar RE6daki bol aksiyonlu oyunun normale dönmesini beklerken sırf VR için hazırlanmış bir korku oyunu gelince sevinmedi.
    RE4 de oynanisi değiştirmiş olsa da çok uzaklasmamisti. Oyunu RE:VR diye tanitsalar herkes daha mutlu olurdu heralde

Re 3'ten sonra kendi yolunda ilerlemeyi bıraktı zaten seri, aksiyona kaydı.Ne zaman bir re çıkacak olsa herkes konuya girer yine aksiyona abanmışlar diye söylenir durur.Benim şahsen midem bulandı artık aynı tip mutantlara mermi boşaltmaktan.Bu seferde adamlar değişikliğe gidip pt tarzında korku denemek istemişler.Oyunun zaten böyle olacak hali yok illa aksiyon olur ama aksiyonu tadında tutarlarsa bana göre efsane bir oyun olur.

• İlk 3 oyun ve aynı dönemde ki ara oyunlar zaten klasik Resident Evil. 4 biraz oynanış dinamikleri değişsede muhteşem bir oyundu hatta şaheser diyebilirim ki Shinji Mikami zaten o Los Illuminados kısımları, Salazar, krauser savaşı, bitor mendez falan tarifsiz bi oyun ben 15-20 kere bitirmiştim hayatımda hiç bir oyunu bu kadar çok oynamamıtım yalnız 4 sonrası yalan. 5-6 gibi olacaksa zaten o klasik TPS formatı bırakıp bu haliyle devam etsinler çünkü demo gerçekten güzel. Ben şimdi kulaklık ile yüksek ses oynadım ışıklar kapalı cidden tırstım. Bu furya P.T ile moda oldu arkasına pc içinde 4-5 oyun türedi ama zaten yeni keşfedilmiş bir olay değil sadece şu sıralar moda haline gelmiş durumda. Ben beğendim öbür türlüsünü yapamıyorlar zaten leş gibi RE geleceğine farklı ama başarılı bir oyun olsun.

Birde demoda her seferinde farklı olaylar oluyo. Ve kimsenin çözemediği şey plastik parmağın ne işe yaradığı ? Muhtemelen hiç bir işe yaramıyor böyle bi heycan yaratsın,kafa yorulsun bi kaç gün konuşulsun diye yapıldı ama oyuncular parmağın gizemini aramaya devam ediyor.

edit: Demo'da çok sayıda son olmasından ziyade çözülmeyi bekleyen bulmacalar var ve hala arıyorlar. Reddit'te takip edebilirsiniz

https://www.reddit.com/r/residentevil/comments/4o0mhc/spoilers_re7_demo_help_thread/

edit2: Capcom resmi açıklama yapmış demo full oyunun bir parçası değilmiş buda şu demek oluyor demo'da gerçekten çözülmeyi bekleyen gizli bi bulmaca var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 15 Haziran 2016; 7:45:46 >

• Ve beklenen açıklama :)

http://www.eurogamer.net/articles/2016-06-14-resident-evil-7s-demo-isnt-part-of-the-full-game

Demo oyunun bir parçası değilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Ve beklenen açıklama :)

http://www.eurogamer.net/articles/2016-06-14-resident-evil-7s-demo-isnt-part-of-the-full-game

Demo oyunun bir parçası değilmiş

Şöyle bir açıklama daha gelse oyun TPS ve bildiğimiz karakterler olacak diye tamamdır.

• Dante kullanıcısına yanıt
    Outlast bu kadar korkunç değil açıkçası. Ben PT ve RE7 Teaser'dan aldığım gerilimi Outlast'an alamadım. PT'de kol titrerken bir anda kızın karşıma çıkmasıyla havaya zıplamıştım. O derece geriyordu insanı.

Ayırca RE7 Teaser yaparken acaba Kojima'dan yardım almışmıdır ki Capcom?
  • Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    Bakalım orijinal nasıl o merak konusu
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    Aksiyona dönerlerse, bırak oynamayı yüzüne bile bakmam. Güzelim seriyi ne hale getirdiler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Aksiyona dönerlerse, bırak oynamayı yüzüne bile bakmam. Güzelim seriyi ne hale getirdiler...

Aman aman uzak dursun öyle aksiyon.Yalnız TPS kamera açısı hayal gibi çünkü oyun VR odaklı çıkıyor.

Tahminen 6 nın kaldığı yerden devam eden bir RE yapacaklardır çünkü oyunun sonu açık bitti ve de bu oyun zaten özellikle VR için yapılmış bir tech demo ya da ayrı bir oyun da olabilir. Tabi bunlar teori sadece bakalım neler olacak.
  • Herşeyi geçtim de şu grafik motorunu değiştirseler artık.

Ya TPS o kadar sorun değil benim için açıkçası. Güzel bir şekilde gersin, hikaye bize vay canına derdirtsin yeter.

6 ile 5 gibi TPS olacaksa, FPS olsun bizi korkutsun, bizim olsun. Millet kaç senedir aç korku oyununa.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.