Şimdi Ara

RESİDENT EVİL 7 (Playstation 4 & VR) [ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
14
Favori
55.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkez zombi kavramına takmış nedense..

Bence ölülerin şafağı filmindeki zombileri görmek beni daha çok ürkütürdü ve zaten resident evil'de o tarz zombiler var..

Ama nedense nemesisteki yavaş hareket eden dilenci tarzındaki zombilerin insanları daha çok korkutacağı sanılıyor ben öyle düşünmüyorum..

+ zombi kavramı zaten virüs'ün evrim mutant geçirmesiyle gelişen bir olay ve bu virüs'ün gelişip farklılıklar göstermesini anlayışla karşılamanız gerekir.
  • FiFAMaster10 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten Re4 ü oynadıysanız zombi kavramı değişmeye başlamıştı.Re4 te parazit denen bir olayı girdi devreye.Arkasından silah kullanan,plan yapan,motor-kamyon süren zombiler ortaya çıktı (bkz. 4-5-6. oyunlar)

Dikkat spoiler olabilir!

Büyük ihtimalle bu parazit veya virüsün daha gelişmiş bir türünü anlatıyor Re7 oyunu.Bu virüsün nasıl değiştini ve zombi kavramınıda değiştirdiğini görüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sturmbannführer -- 24 Ocak 2017; 17:25:11 >
  • Arkadaslar oyun ps4 te 60 fps mi yoksa sadece proda mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • french press kullanıcısına yanıt
    Ps4 tede 60 fps
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

Herkez zombi kavramına takmış nedense..

Bence ölülerin şafağı filmindeki zombileri görmek beni daha çok ürkütürdü ve zaten resident evil'de o tarz zombiler var..

Ama nedense nemesisteki yavaş hareket eden dilenci tarzındaki zombilerin insanları daha çok korkutacağı sanılıyor ben öyle düşünmüyorum..

+ zombi kavramı zaten virüs'ün evrim mutant geçirmesiyle gelişen bir olay ve bu virüs'ün gelişip farklılıklar göstermesini anlayışla karşılamanız gerekir.

Resident Evil 1-2-3'deki yavaş zombiler daha ürkütücüdür. Kapalı ve sıkışık alanlarda 3-4 tanesi yavaş yavaş sizi sıkıştırırdı. Mermi sıkıntısı da var tabi. Bu tip kapalı malikaneler ve polis karakolunda tek başına olmamız ve mekanların ürkütücü atmosferi oyunu korkunç yapıyordu.

Hızlı zombiler ise olayın ciddiyetini bozuyor. Cıvık bir oyuna çeviriyor. Örneğin Left 4 Dead'deki hızlı zombiler saçma sapandır. Ciddiyetsiz ve absürt.
  • arkadaşlar hikayenin geçmişle bağlantısı varmı eski serilerdeki karakterlerle vb. gibi
  • İlk Bossu geçmemle üstümden büyük bir yük kalktı. Çok zorladı ama geçtim sonunda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni tanıtılan çıkış videosunda bizim eleman deşilip duruyor ölmüyor mu anlamadım Yoksa yanlış yaptın öldün tekrar baştan başla gibisinden mi göstermişler.

• Oyun iyi beyler tadını çıkarın. Tereddütü olanda fiyatı düştümü alabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

Herkez zombi kavramına takmış nedense..

Resident Evil 1-2-3'deki yavaş zombiler daha ürkütücüdür. Kapalı ve sıkışık alanlarda 3-4 tanesi yavaş yavaş sizi sıkıştırırdı. Mermi sıkıntısı da var tabi. Bu tip kapalı malikaneler ve polis karakolunda tek başına olmamız ve mekanların ürkütücü atmosferi oyunu korkunç yapıyordu.

Hızlı zombiler ise olayın ciddiyetini bozuyor. Cıvık bir oyuna çeviriyor. Örneğin Left 4 Dead'deki hızlı zombiler saçma sapandır. Ciddiyetsiz ve absürt.

Zombiye inanıyorsun da hızlı yürümesi mi saçma ve absürd geliyor

• Oyun cok guzel gidiyor az once ilk boss savasi bitti. Evet seri degisime gitmis ama bu değişim çok guzel olmus. Lutfen oyun fps olmus yok az zombi varmis gibi eleştirilere kulak asmayin ve oyunu oynayin. Serinin fanlarinin bir kismi oyunun tarzinin degismesi sebebiyle onyargili yaklasiyolar onlara tavsiyem onyargilarini bir kenara birakip oyunu denesinler. Son zamanlarda oynadigim en iyi korku/gerilim oyunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu oynayanların cihazlarında problem olduğu, 3 harfli sesleri geldiği ve blurayin istemsiz olarak cihazın dışına çıktığı bilgisi konuşuluyor, blurayi olmayanların ise hesabı sınırsız çiziliyormuş.

Tedbiri elden bırakmamak lazım.

• 4K HDR SS ler çektim buyrun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiFAMaster10 -- 24 Ocak 2017; 20:18:47 >
  • Oyun resident evil adıyla değil de,başka bir isim ile çıksaymış keşke.

Canlı yayın yapanlar dan izlediğim kadarıyla.fazla dalma kırma vurma yok galiba oyunda.mekanlar ve gerilimi iyi,beğendim güzel olmuş oyun.

• Oyun tam bir klasik, bıdı bıdı edenlere hiç bakmayın direk alın.

• Aral game den siparişi verdim az önce. Bimeks Teknosa gibi kendilerinden bi haber yerleri bekleyeceğime... madhouse eklentisi oyunu almadım çünkü oyunun kutu resmini beğenmedim. Standart versiyon resmî çok daha cekici. Bu arada yorumlara bakıyorum da beğenmeyen birini görmedim. Gerçekten buna çok sevindim. Re4 ten sonra seri gerçekten kendini bozdu ve nefret ettim. 5-6 yi da defalarca oynadim yine de. Ama bi Nemesis bi leon lu re4 kadar olmadı digerleri. Görünen o kı 7. Oyun eskilere götürecek beni de.

• Oyun ilk başta gerilim üstüne gidiyor ama bir noktadan sonra silahlar ile vur kır parçala modunda ilerleniyor.

Oyunun son kısmı bir nevi re serisine çok daha yakın, sadece fps bakış açısı farklı bir hava katıyor.
  • Oyun VR la mükemmel bir deneyim yalnız miğdem bulanıyor oynarken yokmu bunun çatesi ya oyuna devam edemedim sırf bulantı yüzünden 😔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersins58 -- 24 Ocak 2017; 23:4:59 >
  • ersins58 kullanıcısına yanıt
    Demek vr herkese yaramıyor. Bana zaten hiç yaramaz. Zamanında ağır bir vertigo atlattım. Bedava verseler üzerine de para kullanmam. Atlatana kadar ne çektiğimi bir ben bilirim

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam çok uğraştınız galiba.Ne kadara hangi sürümü aldınız? Farklı sürümleridemi satıyorlar?

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.