Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 5 SPOILER(HİLELER VB) BÖLÜMÜ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
101.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani exchange puanımız artsın diye illaki bölümleri tekrar tekrar bitirecez ? Off anam off bu çok kötü oldu işte. İşin yoksa kas dur şimdi bütün silahları sınırsız mermi yapmak için.
  • Bölüm oynamaya gerek yok yahu Mercenariesde A derecesi alırsan 1000 veriyor kasmaya gerek yok.
  • İyiymiş ama şu gizli sembolleri bulmak için yine oyunu oynayacağım mecburen.

30 taneden 14 taneyi buldum anca. Bi ara Youtube'dan tekrar videolara bakmam gerekecek.

Exchange puan olayınıda bu akşam halledicem.
  • beyler ben işi iyice azıttım yav 1. bölümde elimdeki silahlar magnum 2. çıkan o beyaz magnum pompalılar taramalı ne ararsan var

parayı hiç sormayın şimdi söylemiyim ayıp olur
  • Ya şu hile olayını gerçekten yapanınız adam akıllı anlatsa olmaz mı acaba?
    Uzun uzun anlat işte püf noktalarını,yapılması gerekenleri ayrıntılı olarak.Şunu bunu yaptım diye hava atacağınıza yardımcı olun bizde birşey paylaştınız diyelim teşekkür edelim..
    Oyunu bitirmeden olmuyormu şu sınırsız para veya silah-mermi falan.?
    Ben 3-1 deyim şuanda.Paraya çok ihtiyaç var.Silahları upgrade edemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PyramidCardShop -- 18 Haziran 2009; 20:26:45 >
  • ben chapter 4-1 deyim de inanılmaz cephane sıkıntısı yaşıyorum.. şu hileyi biri adam akıllı anlatsın lütfen gerekiyosa tekrar oynarım o bölümleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: PyramidCardShop

Ya şu hile olayını gerçekten yapanınız adam akıllı anlatsa olmaz mı acaba?
    Uzun uzun anlat işte püf noktalarını,yapılması gerekenleri ayrıntılı olarak.Şunu bunu yaptım diye hava atacağınıza yardımcı olun bizde birşey paylaştınız diyelim teşekkür edelim..
    Oyunu bitirmeden olmuyormu şu sınırsız para veya silah-mermi falan.?
    Ben 3-1 deyim şuanda.Paraya çok ihtiyaç var.Silahları upgrade edemiyorum.

Aynen yaw.Valla oyunun başındaydım,bıraktım attım kenara para ve silah sıkıntısından.Bu kadar az olur mu yaw mermi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krocker09 -- 18 Haziran 2009; 21:03:34 >

• ben anlatayım

oyunun 4.1 inde elmaslar var 8000 kadar para vriyo onları toplayın ama kapıdan girmeyin kapının dibindeki 3 tane elmasıda aldıgınızda oyundan save yaparak çıkın.ondan sonra hangi silahı istiyosanız parayla full upgrade yapın.daha sonra silahları sınırsız yapmak için olan bölümü şimdi aklıma gelmiyo menüde mevcut mutlaka bulursunuz oradan sınırsız cephaneyi açın

bu taktik 2.1 içinde geçerldir...

umarım yardımcı olmuştur....
  • ben taramalıyı full upgrade yaptım sınırsız mermi açılmadı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ryu_hayabusa

ben anlatayım

oyunun 4.1 inde elmaslar var 8000 kadar para vriyo onları toplayın ama kapıdan girmeyin kapının dibindeki 3 tane elmasıda aldıgınızda oyundan save yaparak çıkın.ondan sonra hangi silahı istiyosanız parayla full upgrade yapın.daha sonra silahları sınırsız yapmak için olan bölümü şimdi aklıma gelmiyo menüde mevcut mutlaka bulursunuz oradan sınırsız cephaneyi açın

bu taktik 2.1 içinde geçerldir...

umarım yardımcı olmuştur....

Teşekkürler,deniyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

quote:

Orjinalden alıntı: evo_4

Oyunu 5 saatin altında bitirirseniz arkadaşlar, sınırsız roketatar çıkıyor. Tecrübeyle sabit
    Rekorum 4:06'35"
    Tüm chapterlar S derecesi, Veteran modu

De bu zor birşey değil ki..

Sana göre cod 4 veteran da zor değildi hatta geçiyorum rahat rahat bölümleri demiştin,daha sonra baktım oyunu bitirememişsin veteranda ben değil achievementslerin öyle diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 25 Haziran 2009; 19:02:23 >

• arkadaşlar herkese selamlar.. VZ61 silah gücünü sınırsız mermi yapmama rağmen ateş gücünü ancak 100 e kadar çıkarabildim.. ateş gücü için 100 den sonrasına izin vermiyor..oysa VZ61 silahının 400 e kadar upgrade edilebiliyormuş.. bu konuda bilgisi olan ve bana yardım edebilecek kimse varmı oralarda.. cevap bekliyorum. iyi oyunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0000000

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

quote:

Orjinalden alıntı: evo_4

Oyunu 5 saatin altında bitirirseniz arkadaşlar, sınırsız roketatar çıkıyor. Tecrübeyle sabit
    Rekorum 4:06'35"
    Tüm chapterlar S derecesi, Veteran modu

De bu zor birşey değil ki..

Sana göre cod 4 veteran da zor değildi hatta geçiyorum rahat rahat bölümleri demiştin,daha sonra baktım oyunu bitirememişsin veteranda ben değil achievementslerin öyle diyor

COD 4 ü mü bitirmemişim?? Bence dikkatli bak.. Bitirmeden 570 ach almak mümkünse ben bir efsaneyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 5 Temmuz 2009; 13:02:47 >

• Veteranda diyorum veteran achievementslerinin çoğu açılmamış,bir de veteranda geçiyordum bölümleri çerez gibi diyordun
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0000000

Veteranda diyorum veteran achievementslerinin çoğu açılmamış,bir de veteranda geçiyordum bölümleri çerez gibi diyordun

Yok yahu sadece 3 ya da 4 bölüm açılmadı, mussam a sattım çünkü 360 ı.. Ama bilseydim senin için oyunu komple bitirir öyle satardım..

Hiç demiyorsun ki Savaş ben sana sakal atarım, yeter ki sen oyunu Veteran da komple bitir..

• Tam 6 bölüm bırakmışsın sky to safety'i de sayarsak 7 ne 3-4'ü atma recep

Biz veteranda bitirdik dediğimizde ne varki bebek işi falan demiştin

Madem öyle diyorsun 1000'ledikten sonra diyeceksin o lafı (zorlansan bile bitir öyle de)

Ama koskoca 6 bölümü de veteranda geçemeyip ya da bırakıp bebek işi veteran dersen yalancı konumuna düşmüş ve bizi de dalgaya almış olursun ben sadece bunu belirtmek istedim.

Evo'nun yaptığı işe de kolay diyorsun bana göre kolay birşey değil tecrübe isteyen birşey.

Bu arada re5'i bitirmişsindir inşallah
  • 1. si o atma Ziyaa..
    2. si 6 bölüm geçmişim 6 bölüm bırakmışım, bunu bu kadar uzatacak ne var anlamadım.. Hani 2 bölüm oynar konuşurum tamam da yarısını veteran da gelip satmışım konsolu, ama bu ara cod 5 baya eğlenceli geçiyor cod 4 dönelim diyoruz, belki bunun için tekrar alırsam sırf senin için bitiririm oyunu, o kadar hatrın var canım..
    3. sü 0000 ne yahu KAKA iyiydi be hacu..
    4. sü S&W m500 ile oyun bitirmeye bitirmek diyorsam bitirdim be hacu..
    5. si merc de single A ile bitirmenin bir yolu var mıdır??
    6. sı neden bu kadar yazdın pm varken, live varken..
    7. si ben niye bu kadar yazdım huyunu biliyorum karşıdaki susmazsa sana sohbet odası lazım..
    8. si dostluk, sevgi, kardeşlik.. Başkası olsa bu kadar açıklar mıyım bilmiyorum, he der geçerim heralde..
    9. su live a beklerim..
    10. su see ya..

• 1-Bak bakalım neymiş

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=atma+recep+din+karde%C5%9Fiyiz

2-6 bölüm bırakmışsın veteran bebek işi diyorsun ben de oyunu bitir ondan sonra bebek işi de diyorum sadece :D

3-Bakalım biraz zaman geçsin de 000000 da hoşuma gidiyor saçma birşey çünkü :))))))))

4-Konumuz o değil zaten ;)

5-Fikrim yok

6-Forumdayız biz bizeyiz yav yabancı mı var :D

7-Doğru valla :D

8-Eyvallah dostum ben de kalbini kırdıysam özür dilerim sadece veteranda bitirmemişsin niye basit diyorsun diye takıldım fazla üstüne alınma severim seni bilirsin :D

9-Arcade alıyorum bugün salı günü gelir herhalde hayırlısı :)

10-Bye bye

• Sana hayatta kırılmam Burak.. Çünkü huyunu, suyunu biliyorum, bir nevi alıştım sana..

Al bu da benden gelsin.. Ekşi sözlüğe ne gerek var Yeşilçam dururken..

Evo akşam gelince bize ne diyecek bilmiyorum, direk üstüne yıkarım walla hiç acımam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 5 Temmuz 2009; 18:20:19 >

• Sidik yarışına girmişsiniz bakıyorum

Bırakın cod u filan halo 3 oynayın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.