Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 5 SPOILER(HİLELER VB) BÖLÜMÜ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
101.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaa arkadaşlar bana bi yardım edin lütfen,ben oyunu bitirdim,şimdishewa ile tekar başladım ama sınırsız mermi istiyorum,bir kaç tane trainer denedim ama yapamıyorum,lütfen bana sınırsız mermi olayını anlatın,trainerlede olur lütfen beklıyorum yardımlarınızı
  • SLM BEN BIR SEY SORMAK ISTIYORUM ... RESEDINT EVEL 5 PC KURDUM BILGISAYARIMA AMA GECEMEDIĞIM BIR BOLUM VAR .. BÖLÜM ATLAMA ŞİFRESİ YADA HİLESİ VAR MI ? VAR ISE NASIL YAPACAZ ? TESEKURLER
  • slm
    sizin bılgınız vardır . bana resedint evel 5 te gecemediğim bölüm var arabanın uzerındeyım motor lu canavarlar gelıyor , kamyon gelıyor bır kaç tane .. ama bır turlu gecemıyorum ,,, bu bolumu geçmek ıcın taktık nedır ? yada şifre hilesi var mı bölümü geçmek için ?

teşekurler ....
  • bende o bölümde baya zorlandım. orta seviyede onu öldürmeye baya yaklastım ama bitürlü olmadı. bende kolayda oyayıp hemen gectim. sana bi taktik vereyim. gecersen ancak öyle gecebilirsin. canavar sana tam vurcagında yada tekme atcagında (yapcagı zaman belli ediyor zaten) silahı kafasına dogru kaldır, mermileri oraya bosalt. tam vurcakken yarıda bırakıyor. elinde hem a ile d de dursun. yumruk atmaya kalktıgında 2sine bas dur. bide sana tas fırlatmaya gittiğinde tası fırlatamadan, canavarın yanındaki tenekeyi havaya ucur. tas yere düsüyor. yapıcagın bunlar. deneyince ne demek istediğimi anlıcaksın. biraz ugrasla rahatlıkla gecersin bölümü.
  • seyyah kardesim oyunu bitirdin silahını tamemen update ettiysen eğer bonus bölümünde silahına ait bilgiler olucak o bölümde eger yeteri kadar puanın olursa ona tıklar sınırsız mermiyi acarsın sonra settin ayarlarında no olan sınırsız mermi ayarını yes yaparsın acılır.

bir de arkadaslar bende roket tesadüf üzerine acıldı anlamadım oyunu btirmeden :Dsınırsız mermi olarak yani
  • arkadaşlar bende oyunu çok seviyorum size bişey sorucam
    co op nasıl çalıştırıyoruz birde oyun co op modda siplitn secren mi oluyo
    (co op derken birmakinde 2 kişi oynamayı kastettim yanlış bişey yazmış olmayayım)
  • arkadasim RE5 in baska modlari var almancalarini yaziyom
     RESIDENT EVIL 5 SPOILER(HİLELER VB) BÖLÜMÜ
    DIE SÖLDNER; VERSUS; IN ALBTREUMEN TREFFEN; DAS SÖLDNER:; yani evinde iki kisi ile oynamak istersen in albtreumen treffen modusu oynayabilirsin. diyer modlari oynayamassin
    önemli. bu modlar sende yoksa PSN storede 4.90€ karsiliginda versus alabilirsin youtubede videolari var izleyebilirsin cok zevkli ben bütün modlari bitirdim en son flucht modundayim PSN ID: mahir_kolp
  • Acaba R.e 6 görebilecekmiyiz
  • Arkadaşlar merhaba

Ben Residen Evil 4 e yeni başladım sayılır. Şu an bölüm 3-3 deyim. Köpekli Bahçeyi bitirip, kızla konuşup kayıt yaptıktan sonra yemek salonundan geçiyorum, şarap şişesini vurup kapı açıldıktan sonra içeri giriyorum, kafes üstüme düşüyor buradakileride öldürdükten sonra bir salona geliyorum. İşte sorunum tam burda. Aşağı inip kolu çekince platform yukarı kalkması gerekirken bende şöyle birşey oluyor. Salona girdiğim biraz devam edip duvarın atlamamız gereken yerine geliyorum ve atlıorum. sonra o yeri deliyor geçiyor ve boşluğa doğru düşmeye ve atlamaya devam ediyor. Bir başka yönden atlamadan önce duvarların içinden geçiyor havada yürüyor merdivenlerin içinden geçip çıkmıyor veya inmiyor.

Yardım ederseniz sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emr_dak -- 26 Mart 2010; 0:02:55 >
  • senin oyun bozuk kardes yenı bır oyun al :)
  • arkdasslar lütfen bana yardım edin res5 bıtıremedım 6 dayım son yanardaglı bolumde ben dustum bııyere gerı shvea ıle bulustm bıt topu ıttım ıste ordan sora napcam olmuyo hesky ..............yardm edın napıcam......
  • bende oyunun traineri var msn ekleyin atıyım xDe devil.boy68@hotmail.com
  • mercanireste kolay bir teknik varmı..orada sınırsız mermi yok...sadece bütün odalar acıldı
    35 bini geçemiyom.....
    cris ile oynarken ...
    tabancayı hemen siliyorum bu şekilde sürekli otomatik olarak pompalı mermisi veriyor...
    en güçlü hangi silah ise digerlerini discart ediyom....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHCEK93 -- 23 Eylül 2010; 11:00:01 >
  • arkadaşlar ben para artırmak için başka bir yol bldmşimdi bilgisayarımıza cheatengine programının
    5.5 yklyrz sonra cheat engine i açıyoz orda bilgisayar şeklinde bir amblem var.(tabi bunun için önce oyundan herhangi bölüme girip envantere giriyoruz buy a basıyoruz ve bekliyoruz)
    ona tıklıyoruz ve ordan RESİDENT EVİL 5in dosya ünitesini tıklıyoruz(genellikle aşağıda) bundan sonra
    sayfada first scan yazıyo onun altınadaki beyaz kutucuğa
    Silah geliştirmek istyene para:
    oyundaki paramızı virgülsüz olarak yazıyoruz.(Para 1000in üzerindeyse daha iyi olur)
    first scan'e tıklıyorız yanda rakamlar yazan bir kutucuk var.o kutucuk içindeki bütün sayıları
    tıklıyoruz.ctrl yardımıyla (isterseniz CTRL+A yaparakta hepsini seçersiniz.)Sonra o kutcuğun sağ alt köşesinde kırmızı bir
    fare işaretleyici var tıklayın sayılar alta geçti
    hepsini yine seçin herhangi sayının üzerinde mouse nin sağ tuşuna tıklayın.orada change record'a basın
    value 'e ye tıklayın istediğiniz para miktarını yazın tamam deyin sayıları tekrar hepsini seçin yine sağa tıklayın
    freeze the adress in this liste basın ve cheat engine i alta alın sakın kapatma yın oyuna girdiğinizde ha para harcamışsınız ha para kazanmışsınız istediğiniz rakama dönüşecek paranız.
    bonusların parası için:aynısını bonus paranızı yazıp değiştirerek yapıyorsunuz.

• ölmiyeceksin
    çok adam öldüreceksin
    mermileri boşa sıkmıyacaksın
    bölümü hızlı bitireceksin
  • O bölümü enkısa sürede geçmek zorun dasın kardes ben bu oyunu 28 defa bitir dim hem de her modda
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurzwahL

S derece almak için ne yapmalıyız hiç ölmemek dışında?

kardes bu oyunun ana kuralı oyunu çabuk ve en iyi sekilde bitirmektir ben bu oyunu 28 defa bitir dim dünya rekoru bende 3:43 saat dakika kardes ben den iyi sini kimse bulamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: leondarks

quote:

Orijinalden alıntı: kurzwahL

S derece almak için ne yapmalıyız hiç ölmemek dışında?

kardes bu oyunun ana kuralı oyunu çabuk ve en iyi sekilde bitirmektir ben bu oyunu 28 defa bitir dim dünya rekoru bende 3:43 saat dakika kardes ben den iyi sini kimse bulamaz

Tum zorluk derecelerinde s bitirmek uzereyim 3 43 grcebilir zaman gectigimde screen atarim konuya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar basıt bı oyun ıcın neyın hılesını yazıyorsunuz kı oyun zaten kolay
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.