Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 5 SPOILER(HİLELER VB) BÖLÜMÜ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
101.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BSAA'ları bulmak için YouTube'u kullanın. İlaç gibi site be...
  • oyunun henüz 2. bölümündeyim biraz abarttım sanırım bu şekilde rahat rahat oyunu bitiririm en zorda bile sanırım bende bu cephane para varken kim çıkabilirki karşıma bütün silahları maxlıcam oyun sonundada bütün silahları alıp sınırsız mermi yapıcam gerci pek mermi ihtiyacımda yok ama

oyunda hatayı kullanarak 1 saat içinde bu kadar para ve mermi yaptım

RESIDENT EVIL 5 SPOILER(HİLELER VB) BÖLÜMÜ

• quote:

Orjinalden alıntı: ryu_hayabusa

oyunun henüz 2. bölümündeyim biraz abarttım sanırım bu şekilde rahat rahat oyunu bitiririm en zorda bile sanırım bende bu cephane para varken kim çıkabilirki karşıma bütün silahları maxlıcam oyun sonundada bütün silahları alıp sınırsız mermi yapıcam gerci pek mermi ihtiyacımda yok ama

Kanka bu ne ya Ben bu adamın bir kerede bi oyunda mermi sıkıntısı çektiğini görmedim. anlam verebilmiş değilim. Sanki oyunlar bu adamın eline gçtiğinnde yepyeni özellikleri önüne sunuyolar bu adamın ya. Yani bi bakıma oyunlar, benim kanka ya gelince şapur şupur bize gelince yarabbi şükür

• quote:

oyunun henüz 2. bölümündeyim biraz abarttım sanırım bu şekilde rahat rahat oyunu bitiririm en zorda bile sanırım bende bu cephane para varken kim çıkabilirki karşıma bütün silahları maxlıcam oyun sonundada bütün silahları alıp sınırsız mermi yapıcam gerci pek mermi ihtiyacımda yok ama

harbiden bu ne ya daha 2. bölümdemisin oyuna yeni başladın ve durum bumu sen kopmuşsun bence

• Bütün cephaneleri topla oyundan çıkarken save yap tekrar oyuna gir aynı şeyi devamlı tekrarla dünyanın parasını alıyorsunuz.

Bende bu yöntemi uyguladım ne yalan söyleyeyim. Super hata.

Bende figürleri satın aldım şimdi exchange parası kalmadı. Ne yapıcaz ya... :)
  • valla dahada yapıcaktımda saat epey bi geç oldu uyku gözümden aktı yattım.

akşama kaldığım yerden devam ederim 1 saat daha bu şekilde oyanalıp 200k para yapınca artık oyuna başlarım
  • Bari oyunu birkez bitirip yapsaydın bu hileyi. Tüm zevkini öldürmüşsün bence.
    Zaten oyun boyunca o kadar cephaneye ihtiyaç duymayacaksın. Ama satabilirsin tabi
    Herneyse, bu hileyi uygulamak isteyen arkadaşlara tavsiyem, Chapter 5-3' ün ilk 10 dakikasını tekrarlayıp oyunu kaydetmeleri.
    Birde Pro modda topladığınız herşey 2 katı para veriyor. Silahları fulleyip ach. açmak isteyenlere duyurulur.
  • inventory kısmını nasıl doldurdunuz. oraya hiçbirşey atamıyorum. sadece buy dediklerim gidiyor o kısıma.
  • Asıl para kasma yöntemi Wesker ve Jill'le boss kapışmasından önce Lickerların olduğu yerde köprüyü indirmemiz gerekiyor o meydana çıkmadan tavanda Marquise var 2500$ 1 dakikada 3 kere yapabiliyorsun.

quote:

inventory kısmını nasıl doldurdunuz. oraya hiçbirşey atamıyorum. sadece buy dediklerim gidiyor o kısıma

Remove yaparsan gidiyor oraya.

quote:

Bende figürleri satın aldım şimdi exchange parası kalmadı. Ne yapıcaz ya... :)

Mercenaries modda başarılı olduğun her görev için 1.000 pts veriyor orayı dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurzwahL -- 25 Mart 2009; 11:15:18 >

• quote:

Orjinalden alıntı: freshflesh

inventory kısmını nasıl doldurdunuz. oraya hiçbirşey atamıyorum. sadece buy dediklerim gidiyor o kısıma.

Invertory'e item atmak için atacağın item'in üzerine gel ''Remove'' yap.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sleepless^

Asıl para kasma yöntemi Wesker ve Jill'le boss kapışmasından önce Lickerların olduğu yerde köprüyü indirmemiz gerekiyor o meydana çıkmadan tavanda Marquise var 2500$ 1 dakikada 3 kere yapabiliyorsun.

Hmm, 1 dakikada 7500$ dan, 1 saatte 450000$ eder. Easy cash

• quote:

Orjinalden alıntı: evo_4

quote:

Orjinalden alıntı: sleepless^

Asıl para kasma yöntemi Wesker ve Jill'le boss kapışmasından önce Lickerların olduğu yerde köprüyü indirmemiz gerekiyor o meydana çıkmadan tavanda Marquise var 2500$ 1 dakikada 3 kere yapabiliyorsun.

Hmm, 1 dakikada 7500$ dan, 1 saatte 450000$ eder. Easy cash

Valla öyle şans eseri buldum bende sıkıldığım için devam etmedim

• @ ryu_hayabusa

Hayırdır nereye
  • live olsa heralde bu parayla oynamak isteyen çok olurdu

@#FireLord#

bizim arkadaşa yamuk yapmış bu zombiler yan baktın demişler bende akşama basıcam mekanlarını çephaneyi bol tutayım dedim biraz
  • quote:

live olsa heralde bu parayla oynamak isteyen çok olurdu

@#FireLord#

bizim arkadaşa yamuk yapmış bu zombiler yan baktın demişler bende akşama basıcam mekanlarını çephaneyi bol tutayım dedim biraz

İyi yapmışın

• arkadaslar bu "melee vest" denen sey ne ise yariyor? bi faydasini göremedim
  • capcom un büyük hataları.
    oyunu en kolay modda oynayıp en zor sevyede bitirebilirsiniz.
    mesela benim gibi 2 bölümde paraları cephaneyi fulleyip sonra mesela 5. bölüme geldiniz para mermi bitti ama herşeyi tekrar fullemek mümkün bunların yapıca oyun bu kadar olur anca
  • arkadaslar ben resident evil 5 in sonunu getirdim.neredeyse butun silahlari fulledim.ama bu sinirsiz mermi icin puanim yetmiyor.
    o puanlari kisa yoldan nasil kazanabilirim.
  • En kolay bitirdiğin, en kısa bölümü tekrarlayarak kazanabilirsin. Normal modda S derecesi bölüm başına 1500 puan, Veteran 2000 puan, Pro modda 2500 puan veriyor.
  • S derece almak için ne yapmalıyız hiç ölmemek dışında?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.