Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.653
Cevap
25
Favori
83.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün itibari ile bitirdim yorumum ise bayıldım. re3 için de aynısını bekliyoruz.
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Konuyu hortlatıyorum ama şair burada yeni nesil ada wong’a bakıp iç çekerek uzaklara bakmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amele simulator 2019

• Remake versiyona müzik koymayıp. Oyuna müzik koymak için ekstra para istemek neyin kafasıdır arkadaş

Hiç etik değil resmen o.... Ç....ğu bu Capcom

Ea star wars a loot box koydu diye herkes çıldırdı. Ama Capcom oyuna müzik koymak için para isteyince kimseden ses çıkmıyor.

Ulan bu oyun single game tek kişilik ilerleme korku öğeleri var. Bu ne şeregsizliktir ki müzikleri koymak için dlc koymak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 6 Ağustos 2019; 9:49:33 >
  • supressor kullanıcısına yanıt
    Dlc si var hile yok. S rank ile bitirmek gerek sonra açılıyor diye hatırlıyorum zamanında yapıyorduk manyaklık işte geçen dlc yi satın aldım uğraşamam bu yaşta

• Beyler cephanem bitti ama yolumun üzerinde envai çeşit yaratık var yok mu bir taktik falan?
  • Bu ağustosda indirimde almış ve hardcore moduna 10 saat gömmüş biri olarak harika oyun. Capcom bu remakeyi yaparak oldukça başarılı bir iş çıkartmış. Hardcoreyi direk aldığım gibi claire ile oynadım,hakkaten zorluyo. 1-2 ısırıkta gitme durumunuz var. Leonun senaryosu ve bossları daha iyi bu arada. Keşke re5 e getirdikleri yenilik olan co-op olsaymış dahada bi manyak olurdu oyun.Benim gibi ağır re fanıysanız alın,aldırın.

9/10

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ironmaster17 İ kullanıcısına yanıt
    Bunun için 2029u beklemek lazım. Daha R3make için herhangi bi duyuru verilmedi capcom tarafından. Ama bende çok çok isterim remakesinin çıkmasını.Hele krausere özel story falan olması off... Şuan re2 remake ile yetinecez

• Oyun çok güzeldi fakat çok kısa sürdü. Umarım diğer remake veya yeni bir oyunlar daha çabuk gelir.
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    Bunlara her yol mübah.
  • Daha önce gören oldu mu bilmiyorum ama Mr X için yeni bir mod yapılmış. Mod Mr X'in boyutunu küçültüyor, baya Tom ve Jerry'deki Jerry'nin kaslı kuzeni gibi bir şey olmuş Mr X

• Arkadaşlar (oyunun pc versiyonunda olduğu gibi) vurduğumuz zombilerin oyun boyunca cesetleri aynı yerde kalıyor mu?

• Oyunu yeni bitirme fırsatı oldu,bu neslin en iyi atmosferi,animasyonları,grafikleri bu oyunda olabilir.O eski yılları hatırlattı,geriyor hem de fena geriyor,acıması yok oyunun.Tam bir klasik,hiçbir eksiğini göremedim.Kısacası beklediğim kalitede çıkan nadir yapımlardan,ulen capcom madem yapabiliyorsun böyle sanat eserleri ne diye boş beleş saçma aksiyon oyunlarıyla oyaladın bizi?

Senaryo: 10/10
    Oynanabilirlik: 10/10
    Grafik ve animasyonlar: 10/10
    Atmosfer: 10/10

Oynayın kaçırmayın bu neslin en iyi korku yapımını,isteyen olursa kendi açtığım hesabıda satıcam uygundan çift hak olarak.İyi oyunlar herkese.
  • Oyun ciktiktan 2 ay sonra falan almistim. Ama vakit bulamamistim hic oynamaya. 1 haftalik bir boslugum oldu ve Harcore bir re2 fani olarak hardcore'da Leonla basladim. 11 saate bitirdim oyunu ama hidden place haric butun alinabilecek her seyi aldim. Onunda resmini bulmama ragmen mekanlari aramak yemedi Boss savaslari asiri zorladi onun disinda cok keyif aldim. Hardcore'da Boss olmek bilmiyor, tek atiyor ve bende aim'de zorlaninca bitmek bilmedi. Ama cok guzeldi bence ben oyunda kusur bulamadim puzzler cok iyidi bence tam kararinda olmus yormuyor ama tatmin duygusuda var tam oyun iste olmasi gerektigi gibi. ps2 deki tadi aldim diyebilirim. Senaryoyu biraz gelistirip ve seslendirmeleri daha iyi yapabilirlermis onun haricinde daha iyisi olmazdi gibi geliyor. Claire ile de bitirecegim ama standartta basladim. Mr.X daha cok cikiyormus diye okudum daha fazla murekkep gerginligine giremem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 6 Kasım 2019; 9:45:24 >

• UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    valla bosslar sinir etti dayanamadım sildim ama ben de beceriksizim ds4 ile aim yapmayı beceremiyorum keşke düzgün bir pcm olsaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klongs -- 6 Kasım 2019; 9:23:45 >
  • Şu oyun için tekrar ps4 aldım. Pek oynama şansım olmuyor. Daha doğrusu sindire sindire oynamayı seviyorum. Uzun süre önce ps 2 de silent hill 4 the room sonra ps 3 'te last of us'tan sonra bir daha uzun süre bekleyeceğimi bildiğimden tadına varıyorum.
    Darısı artık ps 5 te NEMESİS'e
  • Arapça versiyonlu arka kapak nasıl duruyor? Esasen normal full ing yazılı arka kapaklı versiyonu almak istiyordum ama arapça yazılı 2. Bölge oyunu 55₺ daha hesaplı alabiliyorum. Biraz koleksiyoncu yanım var ama cok sırıtmıyosada arapçalı arka kapaklı alayım. Fotosu olan var mı?

• RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)
  • Black friday indirimlerinde 84 liraya düşmüş arkadaşlar haberiniz olsun store daha güncellenmemiş ama twitterda paylaşılmış baya sağlam indirimler var devil may cry 5,far cry 5 ve RE 2 yi almayı düşünüyorum ben bi göz atın.

• Almak isteyen olursa pri hakkına talibim.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.