Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.654
Cevap
25
Favori
82.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resident Evil 3 Remake yapım aşamasında arkadaşlar. Eurogamer editörü onayladı. Uzun zamandır geliştiriliyormuş. 2020'nin sonunda çıkacakmış!

https://www.eurogamer.net/articles/2019-11-22-sources-resident-evil-3-remake-in-development
  • Arkadaşlar oyun toplamda 4 senaryo mu, yani 4 defa baştan oynayabiliriz? Leon A-B, Claire A-B şeklinde toplamda 4? Ayrıca bir de Hardcore zorluk seviyesinde zombiler daha çok zorluk çıkarıyor mu bize? Mermi sıkıntısı çekiyor muyuz? Oynarken tedirgin olmak istiyorum, zevki bu şekilde daha çok çıkar herhalde. Sinirde edebilir tabii. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 22 Kasım 2019; 18:0:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İki hikaye var hocam birinin A sı diğerinin B si

• Yere dusen zombinim beynini niye ezemiyoruz eaki oyunlarda vardi bu ozellik. Basiyorduk kafasina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Claire ile bitirdim. Leonla oynamaya gerek var mi ? Ayni mekanlarda geciyorsa pas gececegim cunku labaratuvar bolumlerinde cok sikildim

• joof kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle bir oyuna yaklaşımınız tuhaf olmuş. Anlaşılan ilk resident evil oyununuz filan? Siz oynamayın en iyisi.

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Ne alaka kardesim ps1 doneminden beri tum serilerini oynadik biz bu oyunun .

• Arkadaşlar bu 84 tl'ye düşen standart sürümde oyun müzikleri yok dimi almışken müzikleride alıcam ona göre ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Arkadaşlar bu 84 tl'ye düşen standart sürümde oyun müzikleri yok dimi almışken müzikleride alıcam ona göre ?
    1999 versiyonunda çalan müzikleri de almak istiyorsanız Deluxe sürüm almanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joof

Claire ile bitirdim. Leonla oynamaya gerek var mi ? Ayni mekanlarda geciyorsa pas gececegim cunku labaratuvar bolumlerinde cok sikildim
    Cleire A senaryonusu bitirmişsiniz siz, şimdi Leon ile 2nd Run yani B senaryosunu oynayın gerçek sonu böylece görmüş olursunuz. Hikaye akışında değişiklikler var ama mekanlar tabiki aynı.
  • Loukas kullanıcısına yanıt
    Müzikler için deluxe $ sürümü! Paragöz capcom

• Aslında orjinal müzikler için deluxe sürüm almanıza gerek yok ,ayrıca 13 TL ye satılıyor store'da.
  • Deluxe Edition Aşırı Resident evil fanları olmayanlar için aşırı gereksiz. Ben deluxe almıştım ama standart oyuncular için önermem.

• Loukas kullanıcısına yanıt
    arşivçiyim, kutulusınu 145’e almıştım 11.11’de. Oynarken müziklerinide alam madem 13₺’ye. Bu resmen oyunun eksiği. Böyle birseyi oyuna koymamak ayrıca para istemek adeta araba satıp tekeri için ek ücret istemek gibi. Ulan Capcom bilion işini.

• Arkadaş bu nasıl oyundur, bu kadar güzel mi nostalji yaşatir Gerilmekten oyunu oynayamiyorum, zombilere vur vur ölmüyorlar, hadi çözdük biraz sikiyoruz topuklara yatiriyoruz yere dolaniyoruz etrafindan da arada lickerler geliyor kosalim mi duralim? mrX geliyor zaten yürürken çikardigi sesler nerede bu herif dedirtiyor hedefemi hidelim yoksa mrX den mi kacalim koşsan önden licker dilliyor kosmasan arkadan mrX elliyor nebiçim bir oyun bu ama güzel. Bence yilin oyunu

• creep32 kullanıcısına yanıt
    ''koşsan önden licker dilliyor kosmasan arkadan mrX elliyor'' Yılın yorumu olmuş.
  • Oyunun orjinal soundtrack diye bir dlc si var, benim anlamadığım bu dlc haricinde oyunun hiç bir yerinde müzik yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var. Oyunun yeni müzikleri var. Tabi eskisine göre biraz farklı. Ben 13 TL'ye eski müzikleri satın aldım. Onlar olmadan oynayamam. Efsane, mükemmel, şaheser...
  • Resident Evil 2 - R.P.D. Demo

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Demo da Nemesis’in sesi duyuluyor, easter egg olarak koymuş Capcom.

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.