Şimdi Ara

Resident Evil 2 Remake (2019) [PC ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
5
Favori
28.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun bir harika gerçekten özellikele bizim gibi eski oyunculara ilaç gibi geldi, gerilim düzeyi çok güzel ayarlanmaış hem save sistemi olsun hem mermi kıtlığı hemde random ölebilen düşmanlar baya bir gerilimi arttrıyor oyun bir anda başka yerlere gelebiliyor hiç düşünmediğimiz planlamadığımız gibi seyredebiliyor, fizik ve oynanışıda beğendim

ancak kaçma aniden eğilme gibi şeyler koymamışlar sanırım, güçlü ve hızlı düşmanlarda aniden üstümüze atladığında yapabilceğimiz bişey yok geldiklerini görürsek kaçarak uzaklaşabiliyoruz sanırım sadece, yada ne var neyok üstüne sıkacağız olduğumuz yerde ha birde bire bir mucadeleye girdimi elimizdeki ikinci silaha göre karşılık verme şansımız olabiliyor
  • oyuna biraz sweetfx dokunuşu yapmanızı tavsiye ediyorum grafikler atmosferi çok güzel tamamlıyor gerçekten

Resident Evil 2 Remake (2019) [PC ANA KONU] Resident Evil 2 Remake (2019) [PC ANA KONU]
    Resident Evil 2 Remake (2019) [PC ANA KONU] Resident Evil 2 Remake (2019) [PC ANA KONU]

• evohan kullanıcısına yanıt
    Oyunun kanar yumuşatmasında muzdaripim. Sewwt FX TAA yı daha sharp yapıyormu yada AA enjekte ediyormu?
  • Karakoldan alt geçite geçip ilk boss oraya gitim. Ancak karakolda mor renkli iki kapıyı , yonca şekilli yeşil kapıyı açamadım. Krank mili bulamadım Uçağın düştüğü tarataki bir kapıyı ve kitaplığı kaydıramadım. Papaz heykelinde aldığım mor anhatar elimde kaldı. Nereyi atladım acaba? Bilgisayarlı odadaki şifreyide kıramadım. USB istediği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 24 Şubat 2019; 1:54:45 >
  • Oyunu hiç beğenmedim. Güzel remake ama çok sıkıcı. Gidip emulator ile RE3 mü oynasam ne yapsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26E6B5369

Oyunun kanar yumuşatmasında muzdaripim. Sewwt FX TAA yı daha sharp yapıyormu yada AA enjekte ediyormu?
    settings e göre değişir tabi ama bendeki kenar yumuşatmalara katkıda sağlıyor öyle shap dan dolayı bir kırılma olmuyor kenarlarda
  • Survival horror dediğin böyle olur hayatta kalabilme hissini sonuna kadar hissediyoruz, bir kapıyı açmak veya bölgeden kaçmak için girdiğimiz mücadele yapılan geniş puzzle lar heycana heycan katıyor, yer yerde iyice zor ve stresli oluyor, outlast lar gibi sadece kaç saklan odaklıda değil silahlarımız çeşitli mermimiz kısıtlı, oyun herkesin harcı değil açıkcası zamane online kasan oyuncular birazdaha şans vermeye çalışsın bu onlar için gerçekten farklı bişey çünkü

Tek gördüğüm eksik yakın dövüşlerde büyük yaratıklar hamle yaparken en azından bir sıyrılma seçeneği konmalıymış, mutlaka darbeyi yiyoruz çünkü yakınmıza gelince onlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 24 Şubat 2019; 17:5:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Karakoldan alt geçite geçip ilk boss oraya gitim. Ancak karakolda mor renkli iki kapıyı , yonca şekilli yeşil kapıyı açamadım. Krank mili bulamadım Uçağın düştüğü tarataki bir kapıyı ve kitaplığı kaydıramadım. Papaz heykelinde aldığım mor anhatar elimde kaldı. Nereyi atladım acaba? Bilgisayarlı odadaki şifreyide kıramadım. USB istediği
    Banyoda boş filmleri okutmayı unutma, onlarda ip uçları oluyor, ancak herşeyi bulmadanda ana senaryoda ilerleyebiliyorsun

• oyun çok harika beğendim grafiklerde çok iyi yalnız sağlam sistem lazım
    Alien Isolotoin da bu konuda .

1) Sadece geçici süre alevle kaçırılabilen Alien (kısıtlı alev mermisi)
    2) Pompalı tüfekle ve dinamit tarzı bir şeyle öldürülebilen androidler (zor ölürler kaçmak sıvışmak daha karlı)
    3) Her türlü öldürülebilen düşman insanlar
  • quote:

Alien Isolotoin da bu konuda .

1) Sadece geçici süre alevle kaçırılabilen Alien (kısıtlı alev mermisi)
    2) Pompalı tüfekle ve dinamit tarzı bir şeyle öldürülebilen androidler (zor ölürler kaçmak sıvışmak daha karlı)
    3) Her türlü öldürülebilen düşman insanlar
    alien isolation a ben ısınamadım bir türlü ilk başları outlast den farklı gitmiyor ilerlerde biraz silah alıyoruz dediğin gibi ama kaçmak her zaman daha avantajlı kendini savunmamın da bir keyfi çıkmıyor böyle oyunlara ısınamıyorum
  • metro anthem fln gördükten sonra yineson zamanlarda çıkan en stabil oynanabilir oyun.ilerde anthem remake metro exodus remake gelirse şaşırmayın yeni sistem bu artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 24 Şubat 2019; 22:12:56 >
  • arkadaşlar başlardayım öncelikle spoiler vermeden cevaplarsanız :) mr. x ekmenin bir taktiği var mı benim gördüğüm ağır silahla vurunca yada kafadan sağlam vurunca bir süre sabit kalıyor o kadar,birkere gördü mü bizi kaçmakta pek işe yaramıyor gibi
    Bosuna mermi harcama
    Atlatman gerekiyor onu kovalasın dursun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: evohan

arkadaşlar başlardayım öncelikle spoiler vermeden cevaplarsanız :) mr. x ekmenin bir taktiği var mı benim gördüğüm ağır silahla vurunca yada kafadan sağlam vurunca bir süre sabit kalıyor o kadar,birkere gördü mü bizi kaçmakta pek işe yaramıyor gibi
    Onunla arayı bir kere açtıktan sonra koşmaman lazım. Koşarsan illaki seni takip edip her deliğe giriyor.
    Yürüyerek ilerlersen bir süre sonra beyni yanıp farklı yerlerde aramaya başlıyor seni.
    Ayrıca Licker'lar da koşmadığın zaman seni algılayamıyorlar. Sadece iyice diplerine girmemen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mystical23

Bosuna mermi harcama
    Atlatman gerekiyor onu kovalasın dursun :)
    koşarak atlatılıyor mu peşimi bırakmadı hiç heryere geliyor kayıt odası falanda dinlemiyor
    Yavas oldugu icin yakalayamıyor hemen
    Kütüphanede cok yordu beni zombiler bir yandan o bir yandan yapman gerekenler bir yandan

• resident evil 7 yede aynı anda başladım vallahi ikiside harika hangisini önce oynayım bilemedim, ikisindede türkçe yama olunca tadından yenmiyor
  • oyunu oynamaya çekiniyorum geriliyorum ama oynamakta istiyorum … Şaşırdım kaldım bir yerden zombi çıkacak diye kabim atıyor . Mermi harcamak istemiyorum zombi arkamdan geliyor dayanamadım direk alt f4 yaptım
    şimdi oynamak istiyorum ama gece oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 26 Şubat 2019; 23:44:6 >
  • oyun çok güzel ama resident evil 4 deki yakın dövüş çeşitlği ve aksiyonları düşünce keşke o seviyede bişey yapsalardı dedim, 4. oyun oynanış olarak tam bir efsaneydi ondan geriye gidilmesi pek iyi olmamış, artık 3. ve 4. remake oyunlarda daha iyi combat sistemi bekliyoruz

bu arada umbrella corporation yer altı tesisne girince grafik kalite daha iyi gösteriyor kendini atmosfer çok iyi yansıtılmış burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 28 Şubat 2019; 1:40:27 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.