Şimdi Ara

Resident Evil 2 Remake (2019) [PC ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
5
Favori
28.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Oo süper.Tam da oyuna formattan sonra tekrar başlayacaktım.Fazla ilerlememiştim.Oyun orjinal müzikleriyle harika oldu şu an.Türkçe modu da kurdum mu tamamdır .

Alıntıları Göster
    Aynen Türkçe yi kurup yeniden başladım harika olmuş yama gerçekten
  • Arkadaşlar bu arada sizlere şu konuya göz atmanızı tavsiye ederim.Böyle bir fırsattan sizlerin de faydalanmasını isterim.
    https://forum.donanimhaber.com/bu-tv-tam-250hz-e-oc-olabiliyor-awox-u5000str-true-240hz-from-pc-to-tv--136696599

Konuya attığım son post:

Tvde Resident Evil 2 remake oynuyorum.200hz tazeleme hızında tepki süresi inanılmaz oluyor.Mouse ve gamepad anında tepki veriyor.Kamera hareketleri çok hızlı.Rx580 8gb ve i7 3770 ikilisiyle kimi yerlerde 100fpsyi görüyorum.Asıl akıcılık o zaman hissediliyor.Oyundan 60fps bile alınsa ekranı 200hz tazeleme hızına çıkardığınızda tepki süresi düştüğü için oyun yine ekstra akıcı geliyor.input lagdan eser yok.

Resident Evil 2 Remake (2019) [PC ANA KONU]

• sonunda bizim gibi eski oyuncuları ekran başına çivileyecek bir oyun çıkmış, uzun süredir böyle başından ayrılamadığım bir oyun çıkmamıştı

Resident Evil dediğin budur işte, korku gerilim aksiyon ve bulmacalar öyle güzel dengelenmişki tadından yenmiyor, fizik ve grafiklerde çok hoşuma gitti, atmosfer yüksek gerilim hattı gibi gore öğrelerden de hiç kaçınılmamış ve kaliteli sahneler var
  • Arkadaşlar merhaba.
    Oyuna ps4'te sahibim. Ancak bilgisayarda da oynamak istiyorum. Fakat çok pahalı olduğundan ilaçlı olarak yükledim. Ancak çift tıklayıp açmaya çalıoştığımda, bir pencere açılıyor, simsiyah, sonra da 1-2 saniye içerisinde kapanıyor. Aynı sorunla karşılaşan var mı acaba?
    Bu arada itham etmeden önce bilin ki genellikle oyunları steam üzerinden alıyorum. 500e yakın oyunum var hesabımda. Bunların 300 kadarı da tekil alınmış oyunlar. Yani bundle değil.
    Dolayısıyla lütfen kınamayın :) Zaten oyunu ps4'te aldım. Aynı oyuna tekrar para vermek istemediğim için böyle bir şey yaptım.
  • Oyunda ilk başta bişey garibimi gitti yanlız zombilerin ölme derecesi random mu yapılmış yani bazı zombiyi tek atışta kafasını patlatırken bazısına 6 7 kere kafaya sıkıyorum anca ölüyor aynı silahla, yoksa isabetin bir tekniği falanmı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: humble mumble

Arkadaşlar merhaba.
    Oyuna ps4'te sahibim. Ancak bilgisayarda da oynamak istiyorum. Fakat çok pahalı olduğundan ilaçlı olarak yükledim. Ancak çift tıklayıp açmaya çalıoştığımda, bir pencere açılıyor, simsiyah, sonra da 1-2 saniye içerisinde kapanıyor. Aynı sorunla karşılaşan var mı acaba?
    Bu arada itham etmeden önce bilin ki genellikle oyunları steam üzerinden alıyorum. 500e yakın oyunum var hesabımda. Bunların 300 kadarı da tekil alınmış oyunlar. Yani bundle değil.
    Dolayısıyla lütfen kınamayın :) Zaten oyunu ps4'te aldım. Aynı oyuna tekrar para vermek istemediğim için böyle bir şey yaptım.
    windows dilini ingilizce yap açılır.
  • Arkadaşlar bilgisayara format attığım için save dosyam gitti.Acaba Leon ile oynayan bir arkadaş save dosyasını atabilir mi? Metal bir adamın beni kovaladığı yerde kalmıştım..Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Oyunda ilk başta bişey garibimi gitti yanlız zombilerin ölme derecesi random mu yapılmış yani bazı zombiyi tek atışta kafasını patlatırken bazısına 6 7 kere kafaya sıkıyorum anca ölüyor aynı silahla, yoksa isabetin bir tekniği falanmı var
    Oyunda kritik vuruş sistemi var. Zombinin kafasında iki gözün arasında bir yer sanırım eğer oradan vurursan kafa direk patlıyor, ama kolay değil yapmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Oyunda kritik vuruş sistemi var. Zombinin kafasında iki gözün arasında bir yer sanırım eğer oradan vurursan kafa direk patlıyor, ama kolay değil yapmak.

Alıntıları Göster
    EVET GERÇEKTEN ÇOK ZORBENCEDE
  • Bu ara sahne RE: The Darkside Chronicles'dan Claire hep aynı Claire

Dolphin emu'de RE Chronicles serisinide oynayabilirsiniz
  • Anakart A68HM-K
    İşlemci AMD A4-4000 3.00 GHZ
    Ram 8GB DDR3 1600 MHZ.

Ben bu sistemle GTA V bile Full HD oynarken bu oyunda takilmalar yaşıyorum. İşlemci değiştirmem gerekiyor sanırım sizce yapmam gereken bir ayar mı var yoksa mevcut işlemci gücü oyun için yetersiz mi geliyor anlamadım. Yardım lütfen...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bilgisayara format attığım için save dosyam gitti.Acaba Leon ile oynayan bir arkadaş save dosyasını atabilir mi? Metal bir adamın beni kovaladığı yerde kalmıştım..Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.
  • Resident Evil 2 Remake için yeni bir güncelleme yayınlandı.Çeşitli hata düzeltmelerinin yapıldığı ve oyun içi hataların giderildiği güncellemeyi Steam üzerinden indirebilirsiniz.

Güncelleme notları

- Added fixes for crashing issues with Resident Evil 2 1.03.

- Added fixes for stuttering/lag issues.

- Resident Evil 2 version 1.03 has fixed some glitches.

- Added fixes for framerate drop and freezing issues.

- Added performance and stability improvements.

- Gameplay improvements added with RE2 version 1.03.

- Added other minor fixes and changes with RE2 1.03.
  • arkadaşlar re acemisiyim. oyunda zombi yakaladığında vurarak kaçamıyor muyuz? tuttuğunda öpüyor mu? bu çantalara en çok hangilerini koymalı? öncelikle sağlık getiren ürünleri mi depolamalıyız? normal zorlukta sanki bana zor geldi. tavsiyelerinize açığım

ayrıca bu claireyi çok güzel yapmışlar :)
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Stuttering demişler, gram düzelme yok maalesef.
  • AMD A68HM-K Anakart mevcut
    İşlemci A4-4000 AMD 3.00 GHz
    Ram 8Gb DDR3 1600 MHZ

Bu oyunda takilmalar yaşıyorum. Sistem mi yetersiz yoksa Windows 7 SP1 Mi değişmeli? Yardım lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gamepad ile oynayanlar kol ateş ederken titriyor mu sizde?

• Parlaklık ayarını bi türlü yapamadım. Bazen tutturuyorum sonra yavaş yavaş kararıyo her yer kapkaranlık oluyo hatta :) Olup da çözen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Gamepad ile oynayanlar kol ateş ederken titriyor mu sizde?
    X360 gamepad var. Titretiyor... Claire ve Ada oynadığım zaman daha çok titretiyor sanki psikolojik'de olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 22 Şubat 2019; 0:59:19 >
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Ds4 var titriyor bende de.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.