Şimdi Ara

Rengar Nerf Yediği Halde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
4.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden bu kadar güçlü ? Ben Brand oynarken 3 vuruşta ölüyorum counteri falan yok sanırım bu elemanın. Birde tribünal sistemi çalışıyor mu ? Arkadaşımı en az 20 kez report ettim benle oynamaya devam ediyor.

Riot'uda burdan alkışlıyorum yeni öğrendim PAX Sivir dağıtıldığını, bize Haydut Sivir verilmiş.

• PAX sivir dağıtıldığını derken?
  • Öyle duymuştum bize Bandit Sivir verilirken bazılarına PAX Sivir dağıtılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingDarkus

Öyle duymuştum bize Bandit Sivir verilirken bazılarına PAX Sivir dağıtılmış.

Yok öyle bir şey. PAX zamanında dağıtılmıştır anca.
  • Hatta bu forumdan biri yazmıştı olayı.
  • Rengar karşında ise dikkat etmen gereken enerjisinin altındaki bar turuncu renk halini alıp dolduysa seni ilk başlarda fena ezebilir. Genelde dikkat edersen önce biraz minyon keser sonra çalıdan üstüne atlar ve 3 vuruşta bitiksin. Yanlış anlatıysam eğer usta oyuncular düzeltir ama rakibini iyi tanımazsan herkes seni 3 vuruşta öldürebilir. Önce rakiplerini tanı mesela onların tanıtım videolarını izle farklı maçlar izle karşı hamleleri sezer ona göre önlem alırsan zaten elini ayağını bağlarsın düşmanın. Sivir konusuna gelince yok öyle bir şey bir deli kuyuya taş atmış bin akıllı çıkaramamış durumu bu :)
  • bi bitmediniz. nerf bir champı öldürmek için yapılmıyor. adaletli oyunlar olsun dıye yapılıyor. adam senden iyi oynuyor iyi build yapmıs senın antin olmuş olay bu. şimdi dağılın
  • ben rengar oyuncusuyum ve counterları genelde şunlar
    Darius
    Kha-zix
    sersemletme özellikli sürü champ
    Brandle oynarken diyorsan birazda zırh kas sonra nerf üstüne nerf bir tabi bir çivili kasmak neki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataymy

Rengar karşında ise dikkat etmen gereken enerjisinin altındaki bar turuncu renk halini alıp dolduysa seni ilk başlarda fena ezebilir. Genelde dikkat edersen önce biraz minyon keser sonra çalıdan üstüne atlar ve 3 vuruşta bitiksin. Yanlış anlatıysam eğer usta oyuncular düzeltir ama rakibini iyi tanımazsan herkes seni 3 vuruşta öldürebilir. Önce rakiplerini tanı mesela onların tanıtım videolarını izle farklı maçlar izle karşı hamleleri sezer ona göre önlem alırsan zaten elini ayağını bağlarsın düşmanın. Sivir konusuna gelince yok öyle bir şey bir deli kuyuya taş atmış bin akıllı çıkaramamış durumu bu :)

adamın dediği gibi vahseti full ise rengar karşinda brand ile yapıcak fazla birşeyin kalmaz ama rengarin forumda neden bu kadar çok söz konusu olduğuna hala anlam veremıyorum heroyu resmen öldürdüler ultisiz dolaşiyor

• Rengara statik kassak nolur la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pardon.O zaman hemen diğerinin cevabını vereyimXin.Bu arada aynı sorun bende de var arkadaşımı reportluyorum ama hala benle aynı oyuna gelebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qualtum -- 18 Aralık 2012; 18:42:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qualtum

Dostum Fizz ile çok rahat counterlarsın Brandı,hiç zorlanmadan.

Sen çok yanlış gelmişsim.

• kardeş brandı 3 vuruşta almak için rengara gerek yokki herhangi bir assassin şampiyon ilede yapabilirsin bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

kardeş brandı 3 vuruşta almak için rengara gerek yokki herhangi bir assassin şampiyon ilede yapabilirsin bunu.

Aynn qnq mesala soraka hanny
  • Şöyle konular açmayı bırakın artık. En son yediği nerf'te Damage'i değil aldığı heal oranı ve pasifi nerflendi. Sen burda diyorsun 3 attı öldüm. Bu damage'in yediği nerfle ilgisi yok
  • Olup biteni çok abartıyorsunuz pozisyon almayı bilmiyorsan elbette sana ulaşır öldürür gider onun yerine top yada jungleda kim olursa olsun brand yada herhangi başka bir apc karakterin şanşı yok hem squishy karakter kullanıyorsunuz hemde artık useless sınırında olan karaktere laf atıyorsunuz.
  • Dostum buff yicek rengar.

• Oynayabilene gerçekten çok sağlam bir karakter Rengar'la şimdiye kadar sadece 2 kere yenildim bence Rengarın en son nerfi W nun can çalması ve armor vermesi kaldırılması olur o zamanda Riot gözümüzde biter.

• kha zix rengarı counterlayamaz rengara nerf khazixe buff geliyor niye eşitlemeye çalışıyorlar ama nafile rengar kaldırıp yere vuruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesuresesli

ben rengar oyuncusuyum ve counterları genelde şunlar
    Darius
    Kha-zix
    sersemletme özellikli sürü champ
    Brandle oynarken diyorsan birazda zırh kas sonra nerf üstüne nerf bir tabi bir çivili kasmak neki?

Rengar khazixi counterlar
    Rengarın ultisi direk olarak daha üstün kha'zixinkinden, görünmezlik süresi cok daha uzun, ve rengar görünmezken görünmezleri görebilir
    Rengar daha tanky
    Rengarın manası yok
    Rengar daha yüksek burste sahip

Tabi her zamanki gibi oynayana göre değişir ama teoride rengar kha'zixi counterlar

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.