Şimdi Ara

Renault SAFRANE #FAN KLÜP# (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
9
Favori
94.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar elimde safrane manueli var ama fransızca işine yarayan varsa gonderebilirim yalnız 17 mb tutuyor pdf formatında herkese selamlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: dragontba

arkadaslar elimde safrane manueli var ama fransızca işine yarayan varsa gonderebilirim yalnız 17 mb tutuyor pdf formatında herkese selamlar

aslında rapide veya başka bir upload sitesine yükleyip, download linkini paylaşırsan çok iyi olur
  • yeni arkadaşları ekledim
  • arkadaşlar benim 1997 model safranım var enjeksiyon ayarı yapılması lazım bunu en iyi nerde yaptırabilirim birde beynini kontrol edip güncelleme yaptırabilirmiyim yardım cı olursanız sevinirim
  • parça konusu sıkıntılı kolay gelsin
  • Merhaba Arkadaşlar.. Bende Safrane ailesine katıldım artık! Bu araç hakkındaki bilgilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. aldığım Saftane 2.5RXT otomatik. Tüp taktıracağım. Acaba ??? 2.5 5 silindirli modeline tüp taktıran varmı bir kaç yerle görüştüm tam bilgi veremediler bana.. beceremeyecekler gibi geldi.. Lütfen tavsiyeler saygılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Safrane2.5

Merhaba Arkadaşlar.. Bende Safrane ailesine katıldım artık! Bu araç hakkındaki bilgilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. aldığım Saftane 2.5RXT otomatik. Tüp taktıracağım. Acaba ??? 2.5 5 silindirli modeline tüp taktıran varmı bir kaç yerle görüştüm tam bilgi veremediler bana.. beceremeyecekler gibi geldi.. Lütfen tavsiyeler saygılar..

hoşgeldin dostum ekledim senide
  • Gelmiş geçmiş en konforlu Renault modeli... Başlı başına bir ekol... Kısmetse bende 2.5 RXT düşünüyorum. Araştırmalarım devam ediyor. Temiz bulabilirsem hemen alacağım.
  • Birkaç resimde benden...

Renault SAFRANE #FAN KLÜP#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt_sy -- 19 Haziran 2008; 17:56:30 >

• Arkadaşlar Lpgyle beraber bu arabanın yakıt tüketimi ne olur ?
  • Ekle
  • selam millet benimde artık bi safrane.m var ama kimseden bilgii alamıyorum yardımcı oluyr ve eklersenisss sevinirim
  • ben zavoli marka lpg taktırdım şu andada çok iyi yakıtt ta 410yeni kuruştan 245 yeni kuruşa düştü ve herangi bir kesmee veya tekleme yapmıyo ama her kesde takamıyoo oda ayrıı bi konuu
  • Arkadaşlar yeni aldığım 98 model 2.5 rxt arabamın orjinalinde olan xenon farları var fakat ampuller ömrünü tamamlamış görünüyor. Servis ampulün tanesi için 350 ytl fiyat verdi. Bu aracın ampullerini başka yerden temin etmek mümkün mü? Ne önerirsiniz?
  • Merhaba,aracınız hayırlı olsun,artık parça aramaktan başka yapacağınız birşey yok,ama nette bir site vardı,ben de kendi lagunama bir parça arıyordum,1,5 sene önce felan görmüştüm siteyi,her türlü renault parçası vardı,bir ararsanız sanırım rastlayabilirsiniz,tabi site şu an aktif ise;bu arada kardeşim de şu an Safrane alma aşamasında,ancak anlamadığım bir husus var,araç 98 model ve makyajsız kasa,ancak aracın direksiyon simidi yeni nesil olanlardan ,hem de araç 2,0 rxe;burda bir tezat yok mu sizce?

Benim bildiğim 1998 - 99 -00 2,5 rxt 'lerin bazıları ve 2001 'lerin hepsinde bu direksiyon kullanılıyor,ama bu araç 98 model makyajsız ve direksiyon simidi yeni nesil,hem de 2,0 rxe.
  • ARkadaşlar bana 1997 model safrane nin enjeksiyon yakma değerleri lazım bulabilecek biri var mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ay_hans

ARkadaşlar bana 1997 model safrane nin enjeksiyon yakma değerleri lazım bulabilecek biri var mı

enjeksiyonu bilmiyorum ama subap ayarı, 15-15 (sıcak) 2,0 rt si için
  • arkadaşlar,

1993 safrane 2,0 rt si için fransadan getirttiğim orjinal, iyi durumda çıkma kapı fitilleri ve sağ farı var. ayrıca orjinal triger rulmanı (çıkma) ve orjinal motor contasıda (sıfır) elimde mevcut ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirim. kazasız sürüşler
  • quote:

Orjinalden alıntı: safrane57

quote:

Orjinalden alıntı: ay_hans

ARkadaşlar bana 1997 model safrane nin enjeksiyon yakma değerleri lazım bulabilecek biri var mı

enjeksiyonu bilmiyorum ama subap ayarı, 15-15 (sıcak) 2,0 rt si için

aracım 2.0 rxe modeli 1997 aynıdmıdır acaba
  • yeni arkdaşları ekledim hoşgeldiniz artık bu sayfa sizin sayfanız parça konusunda büyük yardımı dokunacaktır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.