Şimdi Ara

Renault SAFRANE #FAN KLÜP# (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
266
Cevap
9
Favori
94.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar oncelikle hepinize selamlarımı iletiyorum ve bir kac sey sormak istiyorum ben yeni safrane 2.5 aldım full vitesin yanında kücük bir dugme var o ne icin acaba bide direksiyondaki 2 dugme biraz silinmiste üstü tesekkurler...
  • Dogagun arkadaşım... Vites kolunun bulunduğu konsolun sol alt köşesinde bulunan o düğme cruise control (hız sabitleyici ve ayarlayıcı) içindir. Sistemin aktif hale gelmesi için otuşu açık pozisyona getireceksin. Direksiyonda bulunan tuşlarla da dilediğin hızda ayar yapıp kullanacaksın. Kal sağlıcakla... Araban hayırlı olsun. Tekerlekli salonda seyehat etmenin tadını çıkar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt_sy -- 10 Temmuz 2008; 10:41:02 >
  • cok tesekkur ediyorum hepinize kimseye allah kaza bela vermesin
  • Merhaba arkadaşlar bu safranın yedek parçaları başka araçlarla uyan parçaları vardır bilenler buraya yazsın hangi parçalar uyuyor diye ben hemen yazayım ilk benden olsun 1997 model safranım var debriyaj alt merkezi arızalanmıştı piyasada yok ama volvo nun alt merkezi uydu süper oldu sizinlerdende bekliyorum herkese hayırlı günler
  • Beni de ekle hocam 2001 model 2.5 20valve safrane kullanıcısıyım parça sorunu haricinde çok memnunum ve 2.el piyasasının dışında ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ay_hans

Merhaba arkadaşlar bu safranın yedek parçaları başka araçlarla uyan parçaları vardır bilenler buraya yazsın hangi parçalar uyuyor diye ben hemen yazayım ilk benden olsun 1997 model safranım var debriyaj alt merkezi arızalanmıştı piyasada yok ama volvo nun alt merkezi uydu süper oldu sizinlerdende bekliyorum herkese hayırlı günler

Bende debriyaj bilyalarını dağıttığımda gördüm ki üstündeki parça volvo'nun :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Safrane2.5

Merhaba Arkadaşlar.. Bende Safrane ailesine katıldım artık! Bu araç hakkındaki bilgilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. aldığım Saftane 2.5RXT otomatik. Tüp taktıracağım. Acaba ??? 2.5 5 silindirli modeline tüp taktıran varmı bir kaç yerle görüştüm tam bilgi veremediler bana.. beceremeyecekler gibi geldi.. Lütfen tavsiyeler saygılar..

Ben taktırdım arkadaşım 2.5 v5 benim safrane'ım da performans da hiçbi kaybım olmadı gayet de memnunum km ye 190bin yakıyor şu anda lpg'ile BRC sıralı sistem tüp üzerindeki v6motorlar için yapılmış ama gayet memnunum dediğim gibi
  • yeni gelen arkadaşlarımız hoşgeldiniz
  • arkadaşlar benide ekleyin bende 1998 model 2.0 rxe otomatik var harika bir araba yalnızca parca sorun oluyor nerden bulabilirim saygılar
  • Selam safrane temiz arabadır güzel arabadır bende severim ama bi defasında adam 160 vurmadan motoru yakmış başka birisi de arabayla 185 basmış temiz araba ama çok pahalı
  • arkadaşlar bu safrane nin teybini nerden bulabilirim yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: çorumlushrek

Selam safrane temiz arabadır güzel arabadır bende severim ama bi defasında adam 160 vurmadan motoru yakmış başka birisi de arabayla 185 basmış temiz araba ama çok pahalı

ben 245 yaptım
  • Yapmayın arkadaşlar tehlikeli
  • arkadaşlar safrane hastalarından biriyim benide kabul edermisniz
  • Bir akrabam 2.5 v6 safrane aldı.Aracın sıradan olduğunu düşünüyordum fakat içine binip biraz kullanınca B ve C segmenti araçların ne kadar banal olduğunu anladım.Yok yok ve 260.000 km olmasına rağmen tüm fonksiyonları çalışıyor.Koltukların fonksiyonlarını kurcalamak yetiyor zaten.İlk defa 6 silindirli bir otomobil kullandım ve motorun yüksek devirlerdeki homurtusu gerçekten etkileyici.Son hızı denemesekte 200km ye kadar su gibi akıyor.Gerçek anlamda fanı olunabilecek bir otomobil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fottili

Bir akrabam 2.5 v6 safrane aldı.Aracın sıradan olduğunu düşünüyordum fakat içine binip biraz kullanınca B ve C segmenti araçların ne kadar banal olduğunu anladım.Yok yok ve 260.000 km olmasına rağmen tüm fonksiyonları çalışıyor.Koltukların fonksiyonlarını kurcalamak yetiyor zaten.İlk defa 6 silindirli bir otomobil kullandım ve motorun yüksek devirlerdeki homurtusu gerçekten etkileyici.Son hızı denemesekte 200km ye kadar su gibi akıyor.Gerçek anlamda fanı olunabilecek bir otomobil.

• gemi gibi araba,
    ilerde param olursa alırım bi 2.5
  • quote:

Orjinalden alıntı: erciiment

gemi gibi araba,
    ilerde param olursa alırım bi 2.5

Renault SAFRANE #FAN KLÜP#
  • benim de 1998 2.5 rxt safrane var beni de alın aranıza :)))
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.