Şimdi Ara

RENAULT MEGANE COUPE.OPEL TİGRA HANGİSİ SİZCE!!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
62.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam ne ettin ya kusura bakma ama ben bunlarla ilgilenemem motor 2000cc galiba benzinli ve 10 yaşın cok üstündeler (biri haric oda 97 model adam 30,000 ytl fiyat cekmis ohaaaa yani)artı bende maksimum 12,000 ytl çıkar...ben sahibinden com sitesinde 9,500 ytl ye 98 tigra gördüm cok da şık duruyor.diger tigralarda 9.000 ytl-11.500 ytl arası(birisi 2000 modele 11.750 ytl fiyat bicmis galiba)megane dersen 9.750-12.500 arası degisiyor model ve ekipmana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guency -- 11 Nisan 2006; 15:01:09 >
  • eksıleri ilk bındıgınde garıp oluyo bune dedım ben ama alısınca cok güzel.bır yani daha kötü mıllet ılk senınle kapışmak ısdıyo neden anlamadım.kızlar cok bakıyolar rahatsız oluyosun.en kötü yani arkaya boyu uzun olan varsa kafası cama deyıyor.ama boyu kısa olanlar ıcın sorun yok.
    ıyı yanlırı..yakıt ıyı .parformans ıyı.980 kılo cok ıyı.servıse godurdugun zaman bır sorun olmuyor.yok hakımıyedı sende.bır yanı cok onemlı aracı bıraz yere yakınlasdırman gerek o zaman tatından yenmez cunku leylek gıbı havada duruyor..lpg de ıse benzınmış gıbı..servısde lpg olur dedıler yanı lpg ıcın bır sorun yok.fıyatlarıda bu aralar cok ıyı.opel yanı renault la bır olmaz benden demesiii. saygılar.sorun varsa sor gece yazarımm..
    quote:

Orjinalden alıntı: guency

dostum çok saol senden ricam tigra binicisi olarak bana artı ve eksilerini anlatabilirmisin yedek parca olayı felan....lpg de performansı nasıl oluyor dostum?maksimum kacı gördün lpg'de?cevabını sabırsızlıkla bekliyorum saygılar
    quote:

Orjinalden alıntı: opelim

yuh yani dıyorum.renault,un mıllete atdıgı kazık yetmedımı hala renault dıye bagırıyorsunuz.bakın tr üredilen lere esp lı araçlar avrupaya gıdıyor esp sız olanlarda tr de pıyasaya surulüyür.bıde eger arabaları bılmıyosanız yorum yapmayın.ben ıkısını de bılıyorum cunku hayatım boyunca tek kapılı arac kullandım ve spor arabalara ılgılıyım.sımdı bakalım megane coupe bana avrupada bır tane fan clup gosderın bu aracla ılgılı yokkk.tıgra dıyelım fan clup var neden avrupalılar salakmı tıgrayı sevsınler bır bıldıklerı vardır tıgra.avrupa ıcın uretılmış bı araba ve megane,den cok üstün.neden bılıyorum eskı bı tıgra kullanıcısıyım ve de lpg vardı aracın neden karızmayı bozsunkı anlamadım cüzdanımı bozacagına varsın karızmayı bozsun...lpg ıle yaklasık 130 ytl max. olarak yakıt yakıyor ve cok da ıyı...al dostum sana bır kac link verıyorum..bırak meganeyı falan.elını sallasan megan çarpıyor..saygılar

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2146864

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2378458

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2228716

• dostum cok saol yaa. beni aydınlatıyorsun opeli gercekten düsünmeye basladım sayende.lpg tüpünü bagaja yerleştiriyorlar galiba...peki bagajda yer kalıyormu mesela tatile felan giderken haliyle birsürü şey almak gerekiyor bagaj sorunu olurmu?lpg de 13 kurus demisin peki benzinde normal sartlarda ne kadar yakıyor km de!!yedek parca sorunu oluyormu ve fiyatları ne durumda?birde merak ettigim böyle bir arabanın 2.eli neden bu kadar düşük!!!yaw 98-99 model bir taka renault 9 ile fiyatları aynı bu arabanın anlamadım gitti.arabada abs sunroof 2 airbag.hid.direksiyon klima gibi günümüz otomobillerinde olan hersey var ama bakıyorsun adam 2000 model tigraya 10.750 ytl fiyat bicmis hayret ki ne hayret 98 model 9.750 gibi ornekler var.gercekten ben ciddi sekilde tigra düsünmeye basladım.
  • lpg olayı.bendekını soyluyüm sımıt seklınde olan vardi.yedek lastıgın yerındeydi kımse bılmezdi lpg li oldugunu sadece ıstasyonda gören görüyodü..lpg gosdergesınıde.dıreksıyopnun sag alt.a montaj attırmişdim onuda kımse bılmezdi yani..yedek lastık yokdu ama onun caresınıde lpg takan yer buldu adamlar bana hedıye olarak..hani lastık patlayınca gıdmesını saglayan bısey var ondan koydular lastıklare ve patlasa bıle en azından bır lastıkcıye gıdecek kadar vakti olur dedıler..normalde sehır içi 200 kuruş yakar lpg ıle en fazla 130 kurus oluyokı buda günümüz şartlarında çok ıyı.benım anlayamadıgım renault europa bıle 10 12 bin ytl..neden bu kadar para verıyolar o araca onu anlayamıyom.bence tıgra nın fıyatının düşük olma sebepi.tamamen ülkemızden kaynaklanıyor.herkes sıfır araba alıyo hele bıde yenı modeller cıkdı kımse ıkıncı ele yanaşmıyor tıgraların fıyatı bu yuzden düşük emın ol ıkıncı el satısları ıyı olsa tıgra 2000 model 17,000-18,000 ytl den aşagıya alamazdın yani..yanı kullandım arkadasım bılıyom arabaları.kesınlıkle tekrar spor araba alacak olsam tıgra alırım 2000 model takarım lpg mı bakarım keyfıme.dızelle falan ugrasamam.

quote:

Orjinalden alıntı: guency

dostum cok saol yaa. beni aydınlatıyorsun opeli gercekten düsünmeye basladım sayende.lpg tüpünü bagaja yerleştiriyorlar galiba...peki bagajda yer kalıyormu mesela tatile felan giderken haliyle birsürü şey almak gerekiyor bagaj sorunu olurmu?lpg de 13 kurus demisin peki benzinde normal sartlarda ne kadar yakıyor km de!!yedek parca sorunu oluyormu ve fiyatları ne durumda?birde merak ettigim böyle bir arabanın 2.eli neden bu kadar düşük!!!yaw 98-99 model bir taka renault 9 ile fiyatları aynı bu arabanın anlamadım gitti.arabada abs sunroof 2 airbag.hid.direksiyon klima gibi günümüz otomobillerinde olan hersey var ama bakıyorsun adam 2000 model tigraya 10.750 ytl fiyat bicmis hayret ki ne hayret 98 model 9.750 gibi ornekler var.gercekten ben ciddi sekilde tigra düsünmeye basladım.
  • valla ben renault a ısınmadım acıkcası adam yapamıyor ya hantal araçları 1.5 dizel aracı 1.3 araca yetişemiyor o yüzdenm OPEL derim
  • opelim arkadasım cok tesekkur ederim sana sayende fikir edinmeye basladım tigraya bakacagım yavas yavas.
  • Su resmi gördükten sonra hala megane diyenin aklından süphe ederim:) (işin şakası tabi zevkler ve renkler tartışılmazmıs)
    javascript:setBigImage('F543629544/Kopyası_Grnt323.jpg');

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2413914

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manypoore -- 14 Nisan 2006; 14:40:37 >
  • evet arkadasım tigra daha mantıklı duruyor
  • dostum tabiki tigra. Sorduğun sorunun cevabı belli.
    Tigra ile ilgili ne arıyorsan burda var

www.opeltigra.tutkusu.com

saygılar...
  • arkadaşlar tesadüfün böylesi olur
    bizde araba almak istiyoruz 11-12 milyar arası
    tigra ve megane coupe arasında kaldım
    önce tigra dedim ama daha sonra nedense tipi çok abartılı geldi bana ve şu bir gerçekki kime sorsam travesti arabası diyor ama sağlamlık olarak daha ii ve ağır duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayer -- 16 Mayıs 2009; 1:10:32 >
  • Megane Coupeler o kadar sükse yaptıki bir ara, herkez bunlardan aldı...Tabi 1600cc motoru 8 valf o ayrı Alınacaksa 2000cc alınmalı mutlaka, sarı renk...
  • mrb arkadaşlar bişey sorcam acaba bu megan coupelerin 2000 motoru nekadar yakıyodur biraz bahsedermisiniz nasıl araba ben bitane gördüm aşık oldum arabaya yaa

• megane coupe
  • 180 i geçemeyen nadir coupelerden megane.
    Tigra.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bayer

arkadaşlar tesadüfün böylesi olur
    bizde araba almak istiyoruz 11-12 milyar arası
    tigra ve megane coupe arasında kaldım
    önce tigra dedim ama daha sonra nedense tipi çok abartılı geldi bana ve şu bir gerçekki kime sorsam travesti arabası diyor ama sağlamlık olarak daha ii ve ağır duruyor
    megane coupe alacaz ama çok az var piyasada buralarda bulamıyoruz rengi sarı olması tercihim.ilgilenenler varsa irtibata hemen geçebilir doktoray@hotmail.co.uk

ArkadaşLar katıLıyorum Tigra için travesti araßası diyoLar herkeS diOr hatta
  • Turkıyede fahiş fiyatlar . Alayı Gereksiz. Ayrıca Yanına Volkswagen EOS uda alalım.
  • abi valla tigra değişmezim,kim derse desin travsti arabası diye!!!!!!ne megane si yaw fiat cope bile ondan iii
  • O zaman git astra twintop al.Arabada yok yok.Eosa parası yeterse...
    İkisi arasından tigra derim
  • meagan coupe her yönden daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.