Şimdi Ara

RENAULT MEGANE COUPE.OPEL TİGRA HANGİSİ SİZCE!!!! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
110
Cevap
0
Favori
62.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eğer sadece bu iki seçenekse megane derim
  • Ben 2005 ten beri tigra kullanıcısıyım. şu an kullandıgım 2. tigra ve hiç problemi yok. 9 12 bin lira arası alınabilecek en dolu arabadır. kaza ve güvenlik konusunda kaportası cok saglam bir arabadır. eski aracımla kardeşim kaza yapmıştı toyota karina ile kafa kafaya çarpıştı. Çok şükür burnu bile kanamadı toyota ikiye katlanmıştı 130 la çarptı. bence gerek saglamlık gerekse donanım acısından fiyatına göre cok iyi bir araç şimdi lpg taktırmayı düşünüyorum. eger verimli olursa uzun süre kullanırım...

Görüntü olarakta kuş pislese yakısıyor hiçbir degişikliik yapılmadanda görüntüsü oldukça iddalı ve dikkat çeken bir araç motoruna zaten bişey denmez astradada var aynı motor corsada da parça olarak biraz pahalı ama takılan parcalar çok uzun süre problemsiz ayrıca bircok parcasının yan sanayısı ve çıkması var. 5 senede şerit kayışı kasnagı benzin filtresi bide radyatör degiştirdim. bir kullanıcı olarak alın derim...
    o malum söylentilerede pek kulak asmayın ben 8 senedir kullanıyorum. ne travesti oldum... nede yolda biri çevirip travestimisin diye sordu... bence zamanında bu aracı alamayanlar poh atmışlar öyle kalmış...
  • megane coupe sattıktan sonra tigra aldım artık kesinlikle satmam tigranın kullanımı daha sportif ve dış görünüm olarakta halen çok ilgi çekiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitesniper -- 3 Ocak 2013; 0:49:16 >
  • tigra almayı düşünüyorum 8-10 milyar arası önerir misiniz
  • Evet konu 7.nci yılında 7.ci hortalamsını yaşıyor adam aldı arabayı sattı bile çoktan tigra mı kaldı artık hepsi pert ağzı burnu yamuk hepsinin ayrıca her ikisindede karizma mı kalmış sanki! Ha bu arada evet bunların sicilleri temizlendi isteyende gönül rahatlığıyla binebilir artık honda crv-mini cooper-116'ya biniyor genellikle malum şahıslar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meganers

Evet konu 7.nci yılında 7.ci hortalamsını yaşıyor adam aldı arabayı sattı bile çoktan tigra mı kaldı artık hepsi pert ağzı burnu yamuk hepsinin ayrıca her ikisindede karizma mı kalmış sanki! Ha bu arada evet bunların sicilleri temizlendi isteyende gönül rahatlığıyla binebilir artık honda crv-mini cooper-116'ya biniyor genellikle malum şahıslar

önerirmisin peki tigra az paraya spor araç arıyorum o paraları tofaşa brodwaye verceğime buna vermem daha ii olmaz mı
  • HHHHOOORRRRTTTTLAMA FLAN YOKK. Ben arabamı dün aldım merak ediyorsan yeni başlık açtım TUM DETAYLARIYLA OPEL TIGRA 1 diye. Bak oradan. Hiç bir yerine bakmadım ilk sahibide bankaca bir bayandı. Arabada yaşı ve kullanıcısı gereği boya var. Plaka 34 tü 41 yapacam 190 ona gitti Sigortası plaka değişince 420 den 390 a iniyor (tabi fiyatlar zamlandı) ayrıca benim arabada sürücü tarafındanki yan aynada ısıtma bile var. Neyse benden tavsiye her virajda adam gibi girip adam gibi çıkmak istiyorsan al tigra takıl ortama. Bu arada emin olabilirsin arabayı bağcılardan autocenterda rs otomotiv den aldım. Oradan şişliye oradanda çağlayana oradanda kocaeline geldim bana kızlardan başka kimse bakmadı adamların dikkatini bile çekmiyor. Performans arıyorsan katalitik iptali birde hava filtresi tak biraz canlanır tabii en nihayetinde benimkisi 99 mod araba ne kadar eklenir bilmem ben sırf eşim istedi diye aldım ve bende aldığım için çok mutluyum tam 12000tl bastım adamın eline. Bence al arkadaş 12 bin lirayı doğana kartala istiyorlar Sen tigra al 2 tane hava yastığı klima sunroof abs elektrikli yan ayna cam otomatiği immobilizer kalite sağlamlık hepsi burada. Şiddetle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgem

Ben 2005 ten beri tigra kullanıcısıyım. şu an kullandıgım 2. tigra ve hiç problemi yok. 9 12 bin lira arası alınabilecek en dolu arabadır. kaza ve güvenlik konusunda kaportası cok saglam bir arabadır. eski aracımla kardeşim kaza yapmıştı toyota karina ile kafa kafaya çarpıştı. Çok şükür burnu bile kanamadı toyota ikiye katlanmıştı 130 la çarptı. bence gerek saglamlık gerekse donanım acısından fiyatına göre cok iyi bir araç şimdi lpg taktırmayı düşünüyorum. eger verimli olursa uzun süre kullanırım...

Görüntü olarakta kuş pislese yakısıyor hiçbir degişikliik yapılmadanda görüntüsü oldukça iddalı ve dikkat çeken bir araç motoruna zaten bişey denmez astradada var aynı motor corsada da parça olarak biraz pahalı ama takılan parcalar çok uzun süre problemsiz ayrıca bircok parcasının yan sanayısı ve çıkması var. 5 senede şerit kayışı kasnagı benzin filtresi bide radyatör degiştirdim. bir kullanıcı olarak alın derim...
    o malum söylentilerede pek kulak asmayın ben 8 senedir kullanıyorum. ne travesti oldum... nede yolda biri çevirip travestimisin diye sordu... bence zamanında bu aracı alamayanlar poh atmışlar öyle kalmış...

parça fiyatlarından detaylı olarak bahsedebilirmisiniz.
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    Evet bilmem kaçıcı hort Hocam sen geleceği görmüşsünSon olarak ucuza bi tigra bulunup alınabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.