Şimdi Ara

RENAULT MEGANE COUPE.OPEL TİGRA HANGİSİ SİZCE!!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
62.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam tam olarak anlamadım en iyisi baska bisey bak derken!!!!
    quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

valla imaj yönünden her iki araçta çekişir :)
    sen en iyisi başka bişey bak
  • başka bir araç demek istedim.
  • degerli arkadasım baska bi arac düşünmüyorum megane coupe ve opel tiga ortalama 12.000 ytl ye bulunabilecek en iyi spor görünümlü araclar bunlar ve ben imkanlarım dogrultusunda herhangi birini almak istiyorum.
    quote:

başka bir araç demek istedim.
  • megane al o zaman
    her yönüyle daha üstün bir araç.
  • tesekkur ederim dikkate alacağım
    quote:

megane al o zaman
    her yönüyle daha üstün bir araç.
  • Megane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakurtmelih -- 10 Nisan 2006; 16:28:56 >
  • Kesinlikle megane.. Otomobil için en önemli unsur bence türkiye koşullarında yedek parça. Renaultta bunu yeterince kapsamlı ve ucuz sağlıyo zaten
  • hocam biraz konu dışı oluyor ama megane coupe alıcaksan kesinlikle sarı megane coupe alma. özellikle izmirde falan adı çıkmış bir arabadır. keza opel tigra için de genel bir kanı vardır bu yönde.

bunun yanında tigra mı megane mı dersen hiç düşünmeden megane al derim
  • hocam onerin icin saol...izmirde oturmuyorum merak etmeneden adı cıkmıs acaba merak ettim travesti arabası felanmı?tigraya sarı gitmiyor ama megane coupe denince de ilkin sarı megane geliyor insanın aklına...
    quote:

Orjinalden alıntı: fordt

hocam biraz konu dışı oluyor ama megane coupe alıcaksan kesinlikle sarı megane coupe alma. özellikle izmirde falan adı çıkmış bir arabadır. keza opel tigra için de genel bir kanı vardır bu yönde.

bunun yanında tigra mı megane mı dersen hiç düşünmeden megane al derim
  • hocam link şeklinde verdim bak tıklarsan görürsün. genel kanı bu yönde bu araçlar için. sarısını gördün mü kaçacan
  • hocam link şeklinde verdim dedin de ben linki bulamıyorum yahu...
    quote:

hocam link şeklinde verdim bak tıklarsan görürsün. genel kanı bu yönde bu araçlar için. sarısını gördün mü kaçacan
  • sarı megane coupe ve tigra tıklanabilri formda
  • yuh yani dıyorum.renault,un mıllete atdıgı kazık yetmedımı hala renault dıye bagırıyorsunuz.bakın tr üredilen lere esp lı araçlar avrupaya gıdıyor esp sız olanlarda tr de pıyasaya surulüyür.bıde eger arabaları bılmıyosanız yorum yapmayın.ben ıkısını de bılıyorum cunku hayatım boyunca tek kapılı arac kullandım ve spor arabalara ılgılıyım.sımdı bakalım megane coupe bana avrupada bır tane fan clup gosderın bu aracla ılgılı yokkk.tıgra dıyelım fan clup var neden avrupalılar salakmı tıgrayı sevsınler bır bıldıklerı vardır tıgra.avrupa ıcın uretılmış bı araba ve megane,den cok üstün.neden bılıyorum eskı bı tıgra kullanıcısıyım ve de lpg vardı aracın neden karızmayı bozsunkı anlamadım cüzdanımı bozacagına varsın karızmayı bozsun...lpg ıle yaklasık 130 ytl max. olarak yakıt yakıyor ve cok da ıyı...al dostum sana bır kac link verıyorum..bırak meganeyı falan.elını sallasan megan çarpıyor..saygılar

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2146864

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2378458

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2228716
  • dostum çok saol senden ricam tigra binicisi olarak bana artı ve eksilerini anlatabilirmisin yedek parca olayı felan....lpg de performansı nasıl oluyor dostum?maksimum kacı gördün lpg'de?cevabını sabırsızlıkla bekliyorum saygılar
    quote:

Orjinalden alıntı: opelim

yuh yani dıyorum.renault,un mıllete atdıgı kazık yetmedımı hala renault dıye bagırıyorsunuz.bakın tr üredilen lere esp lı araçlar avrupaya gıdıyor esp sız olanlarda tr de pıyasaya surulüyür.bıde eger arabaları bılmıyosanız yorum yapmayın.ben ıkısını de bılıyorum cunku hayatım boyunca tek kapılı arac kullandım ve spor arabalara ılgılıyım.sımdı bakalım megane coupe bana avrupada bır tane fan clup gosderın bu aracla ılgılı yokkk.tıgra dıyelım fan clup var neden avrupalılar salakmı tıgrayı sevsınler bır bıldıklerı vardır tıgra.avrupa ıcın uretılmış bı araba ve megane,den cok üstün.neden bılıyorum eskı bı tıgra kullanıcısıyım ve de lpg vardı aracın neden karızmayı bozsunkı anlamadım cüzdanımı bozacagına varsın karızmayı bozsun...lpg ıle yaklasık 130 ytl max. olarak yakıt yakıyor ve cok da ıyı...al dostum sana bır kac link verıyorum..bırak meganeyı falan.elını sallasan megan çarpıyor..saygılar

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2146864

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2378458

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2228716

• hocam saol linkleri inceledim sanırım istanbul ve ozellikle izmirde adı cıkmıs galibatigra alırsam sarı olmaz ama megane de sarı güzel gidiyor be abi
    quote:

sarı megane coupe ve tigra tıklanabilri formda
  • bence ikiside berbat. Ayrıca 2 modelinde adı çıkmış vaziyette. Travesti arabası deniyor. Bence bi düşün bunu
  • sevgili arkadasım malesef onerini dikkate almamam gerekir adı cıktı diye bence cok sacma dedigim gibi izmir de oluyorsa olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: xsalty

bence ikiside berbat. Ayrıca 2 modelinde adı çıkmış vaziyette. Travesti arabası deniyor. Bence bi düşün bunu
  • Honda integra veya prelude al.
  • dostum o dedigin modellerde nerden cıktı simdi!!!dedigin modellerin m sini bilmiyorum anlatsana biraz neymis bunlar...
    quote:

Orjinalden alıntı: Santana80

Honda integra veya prelude al.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.