Şimdi Ara

Renault Laguna 2.0 Privilege (otomatik vites)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    max 29-30 bine kadar araba bakıyordum. Eşimden dolayı otomatik vites olmak zorunda.
    Renault Laguna 2.0 Privilege (otomatik vites) denk geldi. Araç açıklaması böyle 29. Bine veriyor.
    Aracın 2. el satışının düşük olduğunu biliyorum. Araç LPG'de 40 krş yakıyor. Sıralı sistem mevcut.
    Sizin tavsiyeniz nedir. 2-3 yıl binmeyi düşünüyorum.
    "
    ARACIMIZ GÜNEŞ YANIĞINDAN DOLAYI KOZMETİK BOYALIDIR.BOYA TAKINTISI OLANLAR ARAMASIN.
    ARACIMIZDA DOUBLE EKRAN MEVCUTTUR.GERİ GÖRÜŞ KAMERASI VARDIR.
    ARACIMIZDA 1 PARÇA DEĞİŞEN VARDIR.SOL ÖN KAPI ORJİNALİ İLE DEĞİŞMİŞTİR.
    ARACIMIZDA 4500 TL HASAR KAYDI MEVCUTTUR.240000 KMDİR.
    EKSPERTİZ RAPORLARI EKTEDİR.HASAR KAYDI BİLGİ MESAJI EKTEDİR.VİZESİ YENİDİR.VİZEYE 1 SENESİ DAHA VAR.
    LASTİKLER YENİDİR.
    TÜM BAKIMLARI YAPILMIŞTIR.3000 TL ÖDENEREK TÜM BAKIMLARI İTİNA İLE RENAULT SERVİSİNDE YAPILMIŞTIR.
    ALICIYA BENZİNİ VE GAZI KOYUP BİNMEK KALIR.
    Araç Bu https://www.facebook.com/marketplace/item/2351046588336720/?ref=messenger_banner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 20 Eylül 2019; 8:0:59 >

• Lagunanın en dolusunu hemde otomatiğini piyasanın çok atlında almaya çalışıyorsunuz önermem.Lagunanın piyasası şuan 30 bin üzerinde

Bu arabaya tofaş gibi binmişler sol kapı kolu kırılmış yapıştırmışlar böyle bir arabayı ben almam özellikle Privilege çok dert açabilir başınıza

Ya hakkını verin laguna temizini alın yada başka modellere bakmanızı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 20 Eylül 2019; 12:30:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.