Şimdi Ara

2015 Fluence Touch Plus Fikirleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
17.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün 59000 TL'ye 2015 13.000 km de edc dci bir araç denk geldi. Sağ ön camurluk boyalı, başka da bir hata yok. Plus paketmis araç. Anahtarsız giriş- çalıştırma, direksiyondan kontrollü müzik sistemi, hız sabitleyici, gündüz ledleri gibi artı özellikleri var normal touch pakete göre. Bütçem maksimum 60k. Sizce bu araç alınır mı? Daha doğrusu bu para bu araca verilir mi?

Not: Focuslara da baktım. Trend paketlere ancak bütçe yetiyor. Hem boğucu iç mekan, hem de 95 bg olması hoşuma gitmedi. Alacağım aracın en azından 2014 model olmasını istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kimsenin fikri yok mu?

• Orta konsol cok bos geliyor bana ekran varsa alinabilir.
  • Alinir.Tam turk tukecisine.ve ülkemize göre bir araç,çok agresif bir sürüş tarzınız yok ise alın.

• Fiyat iyi. Alınır.
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Benim kullanım tarzımı araç belirliyor. Örneğin mevcut aracım Alfa 156 2.0 ve bu araca binince agresif kullanıyorum. Araç verdiği güven ve sürüş zevki ile zorluyor zaten sürücüsünü agresif kullanmaya. Bunun dışında diğer aracım symbol dizel de 90 ı hemen hiç geçmiyorum.

• Explorer79 kullanıcısına yanıt
    Anladim.O halde size kalmis,ama bence alın dizel renoult kullanıcısını surus keyfi vs olarak cok mutlu etmesede kesinlikle pişman etmez ve cep dostudur.

• dizel otomatik neden alınmasın. Yol tutuşu belki bi tık aşağıdadır. Araç yerden baya yüksek sonuçta. Yakıt bakım maliyetleri vs. Düşünüldüğünde mantıklı tercih

• otomatik fluenceler 110 hp 95 hp değil ki?
  • Trend focus tan bahsetmiştim.

• ben donanım seviyesini bilmem de 1 haftalığına ikame araç olarak bir fluence 1.5 kullanmıştım. içi geniş. motor beklediğimden sessiz ve ataktı. bastın mı gidiyordu. ufaklık pek bir beğenmişti. direksiyonunu pek beğenmedim.
  • Kim ne derse desin Fluence Türkiye şartlarında çok iyi bir arabadır.Bakımı,yakıtı,performansı sizi üzmez.
  • Eğer hb araç da olur derseniz ikinciyeni.com da 2015 leon dizel otomatikler 60 civarına satılıyor. Fluence e tercih ederim.
    Not: Megane edc sahibiyim.
  • Aldinmi arabayı

• 60bin liraya ne araçlar var neden fluance istiyorsunuz siz onu düşünün ona göre karar verin bence.

• Henüz almadım aracı, benim aracımı satacağım kişi parasını toparlayamadı. Onu bekleyelim deyken muhtemelen kaçıracağız aracı. Diğer yandan bu araca bu kadar verilir mi, onun da kararsızlığı var.

• Babamda 2012 fluence privilege var, arasıra denk geliyor kullanıyorum. Bence geniş konforlu, devasa bagaj hacmi ve ses sistemi ile o fiyata alınabilir bir araç. Dizel 110hp 240 tork ile İvmelenmesi de çok tatmin edici. Parça sıkıntısı yaşanmaz, satarken çabuk satılır ve zarar ettirmez

• Yeni model diye gidip fluens almazdim. Ha piyasası var o ayri.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Yeni model diye gidip fluens almazdim. Ha piyasası var o ayri.

4-5 tane kullanıp sattık aracı.Hem de normal kullanmak değil 200 bine çıkartıp falan sattık bir tanesinden 100 lira bile zarar yok O konuda hiç sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum.
  • ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    Arkadaslarin dedigi gibi tam bizim ulke arabasi. Dogru. Bu yuzden de piyasasi iyi. Kullanmak icin alinir. Ama ben almam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.