Şimdi Ara

Renault Kangoo - Yol Bilgisayarı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kangoo kullanıyorum 2007 ve yol bilgisayarı taktırmayı düşünüyorum sizce böyle bir servis mevcutmudur? megane 'larda var çok güzel bir uygulama, tıkladığında

Nekadar gittin, nekadar benzin kaldı, kaç kilometredesin, bu tarz bilgileri veriyor çok güzel. Kangoo kitapçığında gördüm bu özelliği ama benim arabada yok tuşu sağ kolun üstünde oluyor, ben baktım o noktayı kapatmış fakat değiştirilebilir heralde

Yardımlarınızı bekliyorum.

• serviste yaparlar ama çok masraflı olur bence bi sor en yakın servisse
  • bu konuyu ben de merak ettim. kitapcikta var ise takılabilir diye düşündüm. ekran ayni ekran.

değişti mi acaba o günden bu güne birşeyler ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hie

Merhaba arkadaşlar kangoo kullanıyorum 2007 ve yol bilgisayarı taktırmayı düşünüyorum sizce böyle bir servis mevcutmudur? megane 'larda var çok güzel bir uygulama, tıkladığında

Nekadar gittin, nekadar benzin kaldı, kaç kilometredesin, bu tarz bilgileri veriyor çok güzel. Kangoo kitapçığında gördüm bu özelliği ama benim arabada yok tuşu sağ kolun üstünde oluyor, ben baktım o noktayı kapatmış fakat değiştirilebilir heralde

Yardımlarınızı bekliyorum.

acarputer marka yol bilgisayarı aracına uygun olablir, normalde twingo için tasarlamışlardı lakin bütün beyinli araçlara uygulanabiliyor,internette araştırırsan bulabilirsin, firma sahibi Mehmet Acar telefonda gerekli bilgileri verecektir...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.