Şimdi Ara

renault fluence'yi benim gibi yakışıklı bulan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar forumda çoğu kişi kurbağaya benzetiyor ama en son 2015 2016 model stopları led olan iconlar baya yakışıklı duruyor bence. jantlar da büyük etken tabi. ayrıca da aracın genel önden bakışı bana aventador u anımsatıyor. tip olarak tabiki benzemiyorlar fakat bakışları çok benziyor. siz ne düşünüyorsunuz ?renault fluence'yi benim gibi yakışıklı bulan var mı ?
    renault fluence'yi benim gibi yakışıklı bulan var mı ?

• Aventador değil de Huracan’ i anımsatıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmayın hocam linç ederler sizi burda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neye benziyor bilmem ama Aventador kullanıcıları Fluence kullanıcılarından daha sakin kullanıyordur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Batıgöz linkleri gelir şimdi hocam yapmayın

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arabaya 'yakışıklı' demek!!!!! sanki insandan bahsediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Radikal ve Sert -- 23 Temmuz 2018; 19:2:2 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Fluence nasıl okunuyor tam olarak fransızcada bilen var mı ?

Fluens diyoruz da Flüans falan diyen var
  • Demek Aventador u fluence e benzetiyorsun kardes.

Millet ne sigaralar kullaniyor baba!

• Herhalde bu araba çıktığından bu yana türkiyede en fazla kiralanan, en fazla devlet dairelerine ve şirket araçları olarak tahsis edilen, en fazla filo olarak alımı yapılan araba olmuştur. Normal müşterisi yani şahsi olarak sahibi çok az bu arabanın neden böyle ?

Almaya kalksan temizini yıpranmamışını bulman nerdeyse çok zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aventador benzetmesine katılmıyorum,ama son makyajlı kasaları gerçekten güzel.
  • Kendi aracımızdı diye demiyorum,şahsi fikrim C sedanlar arasında en yakışıklılardan biri.Kurbağayla ne alakası var çözemedim.Hem makyajsızı,hem makyajlısı Jetta'dan,Octavia'dan yakışıklı bence.(En üst donanımlar ve Touch'lar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Hopkins -- 23 Temmuz 2018; 18:40:15 >
  • Atv ana haberdeki kel adama benziyor.

• Yakışıklı nedir ? Aktör veya model falan mı bu

Fluenceler'in arka tasarımı aracı C değil de D segment gibi heybetli gösteriyor . Biraz kalkıktır zaten arkaları .

• quote:

Orijinalden alıntı: YASNAKTP

Aventador benzetmesine katılmıyorum,ama son makyajlı kasaları gerçekten güzel.
    benzemiyor zaten hocam ama bakışları aynı sanki farlarının duruşuna bakarsanız biraz bakışları benziyor
  • Açıkcası bu araba kadar sevmediğim bir araba yok yol tutuş desen rezalet önümüzde giden adam viraj dönmeye çalışıyor dönene kadar 2 şerit kayıyor hızlanınca uçuyomuş gibi geliyor zaten konfor desen yine yok.
  • Evet 2015-2016 kasa fluenceler güzel araçlar bende beğeniyorum fakat aventadora benzemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

Atv ana haberdeki kel adama benziyor.

Aynen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Herhalde bu araba çıktığından bu yana türkiyede en fazla kiralanan, en fazla devlet dairelerine ve şirket araçları olarak tahsis edilen, en fazla filo olarak alımı yapılan araba olmuştur. Normal müşterisi yani şahsi olarak sahibi çok az bu arabanın neden böyle ?

Almaya kalksan temizini yıpranmamışını bulman nerdeyse çok zor
    Aksine 2.el piyasası çok hareketli ve bayağı tutulan bir araçtır. 2015 ve 2016 makyajlı kasa çok temiz araçlar bulabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.