Şimdi Ara

13 jant brodway hangi lastik daha uygun sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
53.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba aracım 92 model renault broadway 13 jant takılı ve lastiklerim eskidiği için yeniletmek istiyorum sizce benim araca hangi ebattaki lastik daha uygun ve istanbul kartalda yani anadolu yakasında oturuyorum buralarda uygun fiyata alabileceğim lastikçi varmı birde bildiğiniz lastik kampanyası varmı 3 alana 1 bedava gibi

• 175/70/13 sanırım orjinal ebatları
    Spring ya da broadway RL lerde 165/70/13 de olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

175/70/13 sanırım orjinal ebatları

Biz 175 taban almıştık. Lassa Atracta. Memnunuz zaten fiyat/performans lastiği. 90'ı geçmedikçe problem yok. Fren mesafeside güzel.
  • Lassa Atracta işinizi görecektir. Bi araştırın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3+1 yerine 1 yıl yol yardımlı 2. yıl %50 indirimli çekici indirimli olana bakın inanın çok işe yarıyor :) Marmarise 10km kala yolda kaldım gece uğraşamadım sigorta attı ama karanlık :) aradım yol yardımı geldi çekti birde otel ayarladılar yine kampanya dahilinde oda %50 indirimli tavsiye ederim :)
  • Lassa atracta gayet iyi bir lastik yada petlas düşünebilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

175/70/13 sanırım orjinal ebatları

Orjinal ebat olup olmaması pek farketmiyor benim için şöyle söyleyeyim aile geniş ve 4 kişiyiz toplamda araca 340kg yük biniyor sürücü dahil onun haricinde memlekete sürekli git gel yapıyorum gittiğimde de boş döndüğüm hiç olmaz her seferinde bagaj full dolu olur :)
    sizce böyle bir 92 broadway araca hangi ebat uygun gider, jant değiştirecek durumum yok gerekte olduğunu düşünmüyorum 13 jant var şuanda
  • Arkadaşlar benim 98 Model Broadway 1.4 aracım var.Lastiklerini yenilemek istiyorum fakat hangi ebatlarda ve hangi marka lastik kullanmalıyım.Üstündeki yazıllardan birşey anlamıyorum.Aşağıda fotoğraflarını attım yardımlarınızı bekliyorum..  13 jant brodway hangi lastik daha uygun sizce?  13 jant brodway hangi lastik daha uygun sizce?  13 jant brodway hangi lastik daha uygun sizce?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • serkant_y S kullanıcısına yanıt

Lastiğin ebat yazmayan kısmını fotoğraflamışsınız. 185/65/15 tarzında bir yazı vardır, ebat o. Sondaki kısım 13 ya da 14 muhtemelen sizde.

•  13 jant brodway hangi lastik daha uygun sizce?  13 jant brodway hangi lastik daha uygun sizce? Ebatlar Bu..Marka olarak yeterli mi sizce ya da tavsiye edeceğiniz bir lastik türü var mıdır?Bir de sadece önlere alsam sıkıntı olur mu yoksa 4 lastiği de değişmelimiyim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 165-80-13 ya da 175-70-13 lastik alacaksınız

• 165 sakın alma. Ben 185 kullanıyordum. zaten leylek gibi araba...

• 175 70 R13 yazıyor orada işte

Ama lastik çok kötü olmuş, iyi cesaret

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.