Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.279
Cevap
102
Favori
1.313.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tahmin edebiliyorum. Takılsa bile fiyat sebebiyle taktırmayacağınıza emindim.

Ben alırken bana da Necvox teklif ettiler ama o zaman orjinal olsun diye ısrar edip TomTom tercih etmiştim.

Yukarıda yazdığım gibi TomTom'dan da memnun kalmadım açıkçası.

Necvox Çin malı bir dvd-navi işte. Hiç yoktan iyidir. Başka otomobil başlıklarında Necvox ile ilgili şikayetler okudum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Günaydın hocam, 7 inç büyük ekranlı olanlar necvox sanırım. Geri görüş kameralı, tv falan varmış. Kararsız kaldım şimdi. Görünüş olarak çok iyi çünkü. Kullanımı nasıl acaba. Siz neden memnun kalmadınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lyons.

Günaydın hocam, 7 inç büyük ekranlı olanlar necvox sanırım. Geri görüş kameralı, tv falan varmış. Kararsız kaldım şimdi. Görünüş olarak çok iyi çünkü. Kullanımı nasıl acaba. Siz neden memnun kalmadınız acaba?

Hocam ben Necvox kullanmadım sadece forumda bir kaç kullanıcı yorumunu okudum, Tomtom'dan daha iyi olacağını düşünüyorum.

Ancak okuduğum yorumlarda aklımda kalan şeyler arasında ekran kontrast yetersizliği, harita güncelleme sorunları ve radyo ve tv anteni yüzünden yayın ve radyo dalgalarını iyi çekmediği şeklinde yorumlar hatırlıyorum. Belki yeni odellerde bunlar giderilmiştir veya ekstra anten takılarak bu sorunlar aşılabilir. geri görüş kamerası bağlanabilmesi büyük avantaj. Ayrıca arabada dvd-navi oluşu arabaya çok ayrı bir hava katıyor.

Piyasayı araştırıp diğer marka seçeneklerine bakın ve karşılaştırın.

• Merhaba 2011 model otomatik fluence dynamic alma arefesindeyim. 75.000 km de sadece sağ iki kapı boyalı ve servis bakimli. Şirket arabası çıkması degil.ne kadara alınır sizce. Piyasasını pek bilmiyorum. Yardımcı olunabilirse sevinirim

• Arkadaşlar sıfır fluence icon dci edc almayı düşünüyorum ama 2017de megane sedan çıkacağı söyleniyor bu fluenceyi nasıl etkiler acaba üretimden kalkarMı 2 elde fiyatı nasıl etkiler bilgilerinizi 1

• nisanon N kullanıcısına yanıt
    Ne kadar diyolar fiyata ?

• 2003ey 2 kullanıcısına yanıt
    Ben 2017de fluence makyajlancak diye biliyorum. Megane 4 sedan çıkmaz diye düşünüyorum çünkü fluence baya rekor kırdı

• TALENJEKTAZİ T kullanıcısına yanıt
    Habere göre 2016 'da Megane Sedan üretimi başlayacakmış
    http://www.milliyet.com.tr/megane-in-efsanesi-bursa-ya/ekonomi/detay/2163117/default.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 29 Mart 2016; 14:00:50 >
    42-43 civarında alınabilir

Teşekkürler 43.5 e anlaştım alıyorum araci

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    O haberler ile fluence bitirme operasyonu yapılıyor. Geçmişi araştırırsaniz daha önceki yıllarda da bilerek dedikodu yaydılar. 2016da fluence üretimi var ve oyak şuan teslimlerini yapıyor bile.

Yani yalan haber. Karalama tamamen. Ben yetkililerden duydum bizzat.

2017de makyaj gelmesi muhtemel.rekor kırdı diye bence bunlar

• TALENJEKTAZİ T kullanıcısına yanıt
    2015 varmış ellerinde 80000 tldedi beyaz
    2016 için 90000 dedi Ankarada ki bir bayiye sormuştum fiyatı ama birçok markada şunu gördüm sıfır araba almak isteyenler istanbul bayileriyle görüssünler çok daha iyi fiyat veriyorlar

• 2003ey 2 kullanıcısına yanıt
    Neden istanbul öyle uygun oluyor. Filo olayı felan mı acaba

• 80-90 bin Fluence verilecek paralar değil inanın. 5 senelik araç.

43.500 otomatik dynamic çok iyi fiyat bence 2 el değerlendirilecek bir araba ama 80-90 saçma rakamlar bu araç için.

Biliyorum piyasa fiyatlar inanılmaz yükseldi, bizde kardeşime aralıkta araç aldık neredeyse bütün araç markalarını değerlendirdik 5 senedir bizde Fluence var ama inanın bu fiyatlara düşünmedik hiç.

69.000 1.2 tsi dsg comfortline Jetta aldık fikir olması açısından söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zgronrn -- 29 Mart 2016; 19:11:09 >
  • 2011 fluence yi 43500 TL ye aldım. Yanında yeni 4 adet kış lastiği ile beraber. Araba çok hoşuma gitti. Otomatik sanziman ı çok iyi. Arac 73000 de iki parça boya var sadece sağ iki kapi

• dizel icon fluence arıyorum düşük kmli. fiyatı abartılmamış. var mı dosta gidecek
  • alpb A kullanıcısına yanıt
    Üye yardımlara kulak vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TALENJEKTAZİ -- 5 Nisan 2016; 17:45:43 >
    http://i.hizliresim.com/kB098m.jpg
    Bu mesaja eklenen görseller:

O basınç değerleriyle öyle bi reaksiyon göstermez araba :) alt takımımıza , rot balansiniza , jant düzgünlüğüne baktırın

• Arkadaşlar daha tanışmadan soru sordum kusura bakmayın.

Aracımı geçen hafta aldım henüz.

2011 model Dynamique 1.5 dci EDC 110 bg, 125 binde. Önceki aracım 2006 Megane II 1.5dci 80 bg idi. Megane'a 9 yıl binip Fluence'e geçtim.

İlk izlenimlerim şu şekilde:

- Performans inanılmaz. 10 puan 10 puan.
    - Pek tıkırtı çıtırtı sesi yok. Güzel.
    - Güzel yolda konfor güzel :)
    - Rölantide ve düşük hızlarda içeri çok motor uğultusu - "bas" - geliyor.
    - Koltukların yan desteği kötü. En ufak dönüşlerde vb adamı sağa sola atıyor. Bunu çok garipsedim. Bu sınıftaki diğer araçlarda nasıl acaba?
    - Ses sisteminin basları çok kötü. Ama tizleri ve sesin berraklığı çok iyi. Belki sadece hoparlörleri değiştirsek baslar kendine gelir mi dersiniz?
    - Güncel hemen hemen bütün sedanlarda bu bagaj demiri meselesi var sanırım. Megane'ın hidrolik bagaj kapağı harika imiş. Böyle kol, tel, demir vb yoktu tepeleme silme doldurup üstüne çökerek kapatırdım bagajı.
    - Frenler Megane II'den sonra zayıf geldi açıkcası. EDC'den dolayı mı bilmiyorum ben frene bastıkça bir güç arabayı ileri itmeye devam ediyor bunu hissedebiliyorsun. Manuel Megane'da frene bastınmı dururdu.

Gelgelelim en büyük sıkıntıya. Aracın ok gibi düz, çizgisinde gitmesini istiyorum ama bu her fırsatta kendini bir tarafa atıyor:
    - Gaza iyi bassam bir tarafa çekiyor
    - Gazdan ani çeksem bir tarafa çekiyor
    - Frene iyi bassam bir tarafa çekiyor
    - Düşük hızda yolda bir bozukluk olsun hemen direksiyon kendini bir tarafa çeviriyor.

Servise henüz gitmedim ama merak ediyorum, sizin araçlar ok gibi çizgisinde ilerliyor mu her şartta?

• 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.