Şimdi Ara

Renault'a bir haller olmus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
4.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun renault bayısıne gıttık arkadasıma araba bakmak ıcın. Once clıoya baktık arka camları bıle otomatık acılmayan arabaya 49 bın lıra ıstedıler sok olduk. Megan tek kapı bakalım o kadar para clıo ya verılmez dıye ve 71 bın tl fıyatı vardı ki 1.6 motor. Adeta saskına donduk bır hısımla cıktık renaulttan ve cıkarken gozumuze 39 bın tl fıyatlı symbol carptı kı yorum yapmak bıle gereksız. Renault nasıl bu polıtıka yı uygular bız anlam veremedık sızın bır fıkrınız varmı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-megane-coupe-gt-line-1.6-dci-130-bg-hatasiz-en-full-modeli-123919506/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2012-5.000-de-icon-full-plusfull-oz-servet-auto-123138638/detay

netten de buldum ıkıncı el fıyatlarını goruyorsunuz zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilis_gs -- 18 Mayıs 2013; 11:22:14 >

• Bayide şok geçirmenizi gerektirecek birşey yok. Fiyatlar epeydir böyle. Ben de Doğuş gibi yüzünüze bakmadilar sandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende şaşırdım fiyatların nesi varki?:):):)...rakipleriyle benzer seviyelerde....gönül isterki 40 bin liraya full megane alalım ama piyasa böyle...bide 71 binlira olan megane coupe gt line sanırım,
    http://www.renault.com.tr/araba/binek/yeni-megane-hb/fiyat
    megane hb 1.5 dizel full (icon) 54250 demiş....

ben en son arabamı servise götürdüğümde (geçen ay) scenic görmüştüm 79 bin tl idi, acep özel 2.0 dizelmi koydular diye yanına gittim baktım, 1.5 dizel privilege edc imiş, cam tavanda vardı, ama deri döşeme elektrikli koltuk değildi, banada o pahalı geldi misal, ...

• Adam donanıma full + full demiş sanırsam touch donanım lı clio
  • 1.5 dci icon dizel clio 45.500 bundada pazarlık payı illaki oluyor.49bin tl nerde?
  • Renault, artık eskisi gibi ucuza araba satmıyor.

Fiyatlara bakıyorum da, bu ülkede 2010 yılında 44.000 TL'ye Passat satılmış.
  • faizler faizler ve faizler.Aşağı indikçe arabanın üstüne koyacaklar.Kabul edin etmeyin 10 yılda orta kesim dirildi.Bir öğretmen, polis ,3 bine yakın alıyor.Doktor bilmem kaç. Kendim ilk göreve başladığımda araba hayal ederken şimdi araba almak değişitirmek çocuk oyuncağı.Ev fiyatları bu faizlerle hiç aynı kalmayacak hep artacak.yakın yerde kentsel dönüşüm başlattılar. bi sorayım alabilirim topraktan girersem uygun alırım dedim.3+1 e 200 bin istiyorlar.bitince kaç olacak acep.

Kirada kalan kardeşlerim, varsa durumunuz satın arabanızı çekin krediyi almaya bakın bir ev.50 bine çıkmış en uygun en ucuz sıfır araba.
  • renault şaşırmış
  • Renault gerçekten fena fiyat çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Renault, artık eskisi gibi ucuza araba satmıyor.

2010 ocakta 42.000 tl idi 1.6 hitler motorlu olanı pazarlıkta yapılıyordu üstelik
  • ben öğretmenim 7. senem 1800 tl alıyorum bekar olsam 1720 alacaktım 3000 alan öğretmen yok hocam ek ders filan demeyin sakn aylık ortalama 250 bilemedin 300 oluyor onuda ekleyin zor şer 2000-2100 oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öğretmen58 -- 17 Mayıs 2013; 21:36:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acar60

faizler faizler ve faizler.Aşağı indikçe arabanın üstüne koyacaklar.Kabul edin etmeyin 10 yılda orta kesim dirildi.Bir öğretmen, polis ,3 bine yakın alıyor.Doktor bilmem kaç. Kendim ilk göreve başladığımda araba hayal ederken şimdi araba almak değişitirmek çocuk oyuncağı.Ev fiyatları bu faizlerle hiç aynı kalmayacak hep artacak.yakın yerde kentsel dönüşüm başlattılar. bi sorayım alabilirim topraktan girersem uygun alırım dedim.3+1 e 200 bin istiyorlar.bitince kaç olacak acep.

Kirada kalan kardeşlerim, varsa durumunuz satın arabanızı çekin krediyi almaya bakın bir ev.50 bine çıkmış en uygun en ucuz sıfır araba.

ben öğretmenim 7. senem 1800 tl alıyorum bekar olsam 1720 alacaktım 3000 alan öğretmen yok hocam ek ders filan demeyin sakn aylık ortalama 250 bilemedin 300 oluyor onuda ekleyin zor şer 2000-2100 oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: öğretmen58

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Renault, artık eskisi gibi ucuza araba satmıyor.

2010 ocakta 42.000 tl idi 1.6 hitler motorlu olanı pazarlıkta yapılıyordu üstelik

O araba çok sağlam karaborsa aracına döndü. Sahibinden.Com'a bakarsanız, 50.000 TL'ye satılmaya çalışıldığını görürsünüz. Onun yerini de 2012 model 1.6 Hitler Golf aldı.
  • Yakın zamanda ben de 1.5 dci edc opsiyonlu İcon donanımlı Fluance için 67bin fiyat almıştım.
  • quote:

quote:

faizler faizler ve faizler.Aşağı indikçe arabanın üstüne koyacaklar.Kabul edin etmeyin 10 yılda orta kesim dirildi.Bir öğretmen, polis ,3 bine yakın alıyor.Doktor bilmem kaç. Kendim ilk göreve başladığımda araba hayal ederken şimdi araba almak değişitirmek çocuk oyuncağı.Ev fiyatları bu faizlerle hiç aynı kalmayacak hep artacak.yakın yerde kentsel dönüşüm başlattılar. bi sorayım alabilirim topraktan girersem uygun alırım dedim.3+1 e 200 bin istiyorlar.bitince kaç olacak acep.

ben öğretmenim 7. senem 1800 tl alıyorum bekar olsam 1720 alacaktım 3000 alan öğretmen yok hocam ek ders filan demeyin sakn aylık ortalama 250 bilemedin 300 oluyor onuda ekleyin zor şer 2000-2100 oluyor.

3000 den fazla alan öğretmen var hocam

eşiniz çalışıyorsa normal maaş.

eşiniz ev hanımıysa yaklaşık 180tl ek para alınıyor

• quote:

quote:

benimde 7 senem bekarım 1860 alıyorum devlet sizden para çarpıyo hocam

3 bin alan. alan dersi öğretmeni yok en üst kademe 20 küsür yıllık öğretmenler 2000-2100 arası alıyor ek ders full ise 500 daha koy ama çoğunlukla ek dersler 200-300 arası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Knight -- 17 Mayıs 2013; 21:50:22 >

• quote:

quote:

derhal ek dersin full olduğu okula tayin isteyiniz. ek dersinizi artırıcı kurslara(izcilik,vs) katılın. kendim 13. senem.lise öğretmeniyim.Yukarda verdiğim rakam doğrudur.

• Artık herkes doğuşu örnek alıyor.

1.Müşteriyle ilgilenme havalı tavırlarda bulun.
    2.6 ay sıra yaz.
    3. Fahiş fiyat iste.
    4.Serviste milleti rezil et.

Bunları yapınca en iyi marka sen oluyorsun.
  • Meseleyi maaş tartışmasına getrmeyelim.pek ala alınıyor.Her branş ver her okul için geçerli bir durum değil tabii.boş durmayın çocuk yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acar60 -- 17 Mayıs 2013; 21:59:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Yakın zamanda ben de 1.5 dci edc opsiyonlu İcon donanımlı Fluance için 67bin fiyat almıştım.

yeni octavia varken 65 bin tl ye, fluence çok saçma olur...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.