Şimdi Ara

REMINGTON HC5035 SAÇ KESME MAKİNESİ ---> 69 tl (vatanpc) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
15
Favori
41.399
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emeğin ve bilgilendirmen için teşekkürler, bende aldım :)
  • Ben bu ürünü yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Oldukça memnunum, bu fiyata bulunca yedek olması açısından 1 adet aldım. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

yakın mağazada stokda olmasına rağmen . mağazadan teslim al seçeneğinde o şubeleri çıkmıyor. mağazalardada aynı fiyatmı
    eğer o şube çıkmıyorsa o şubede fiziki olarak o ürün yoktur, yani ürün size değilde mağazaya gönderilip size ordan teslim ediliyor değil, varsa ordan alınabilir yoksa sizin sipariş mağazaya gönderilmiyor sanırım.
    .
    yada tekrar bakın listeye farklı yerlerde çıkıyor harf sırası il sırası falan yok ,
  • Bahsedilen Remington Colour Cut cihazını, 5 yıldır kendi saçını-sakalını kesen biri olarak yorumlamaya çalışayım. Bu kullandığım 4. saç kesme makinası ve en memnun olduğum ürün şu ana kadar. 5 aydır kullanıyorum ve özellikle belirteyim bu ürün saç kesimi odaklı bir makina,vücut temizliği düşünen pas geçsin direk.Sakal inceltme düzeltme olarak ben sürekli 3 cm olarak kısaltma yapıyorum çok memnunum,sıfır sakal traşı yapmıyor daha önce belirttiğim gibi saç kesimine odaklı bir makina,sakalı 1 no ya kadar kısaltabilirsiniz,sinek kaydı beklemeyen için ideal kullanımı.Saç kesini konusunda çeşitli uzunluklarda çok fazla tarağı mevcut,hiç takılma ,titreme, aksama gibi problem ile karşılaşmadım henüz,yağ gibi akıyor makina.Saçı sakalı kendi kesen ve ihtiyacı olan varsa ,hele bu fiyata kaçırmasın.
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Ben aldığımda da indirimli fiyattı ancak mağazaya gittiğimde webe özel o fiyat dediler ,fiyatı 30-40 tl civarı daha fazlaydı.Eve dönüp internet sitesinden almıştım.Yine aynı şekil olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

yakın mağazada stokda olmasına rağmen . mağazadan teslim al seçeneğinde o şubeleri çıkmıyor. mağazalardada aynı fiyatmı
    İzmit magazasından 69 TL'ye aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janders

Ben aldığımda da indirimli fiyattı ancak mağazaya gittiğimde webe özel o fiyat dediler ,fiyatı 30-40 tl civarı daha fazlaydı.Eve dönüp internet sitesinden almıştım.Yine aynı şekil olabilir.
    evet webe özel ama , siparişi web den vereceksiniz en az 1 saat bekleyip sonra mağazaya gideceksiniz, tabi web sitesinden sipariş verirken
    "mağazadan al" seçeneğini işaretleyeceksiniz bu durumda kargo ücreti eklenmiyor ve alışverişi tamamlıyorsunuz, merkez sizin seçtiğiniz mağazaya bir uyarı gönderir ve size teslim edilmek üzere 1 adet ayrılır sizde 1-2 saat sonra mağazaya gidersiniz ve ürünü size hiçbir ücret almadan teslim ederler. gitmeden önce o mağazaya bir telefon edin, webden aldım ve sizin mağazaya teslim almaya geliyorum var mı bi olumsuz durum diye ön bilgi alın teyid ettirin sonra mağazaya gidin derim eğer uzaksa,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 14 Şubat 2020; 14:20:5 >

• İhtiyacım vardı 40 dklık bi bisiklet yolculuğu da yapmış oldum teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle kaliteli,forum üyelerine değer verilerek açılmış bir ilan... Teşekkür ederim hocam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ediyorum. Kablolu olması avantaj bazen, çünkü bataryalı modellerde motor genelde çok kuvvetli olmuyor (özellikle düşük fiyat bandında).
  • bende bir tane yedek olarak aldım , normalde philips şarjlı olanı kullanıyorum , buda yedaekte kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: VLCplayer

o başlıklar belli uzunluklarda kesim için, başlık takmaz iseniz sıfıra yakın keser ama tam sıfır olmaz elbet, kirli sakal falan olur ben de bunun için düşünüyorum jiletle traş olmak biraz zahmetli ve üşendirici ama bununla en azından susuz traş olmak daha rahat ettirir.ve zaman kazandırır.

yorumlardan birinde sakaldan bahsedilmiş, tüm yorumlar incelenirse sakal için söylenenlere rastlanılabilir

.
    .
    .
    .

Alıntıları Göster
    Çok sıçrıyor sakalda kıllar batıyor ortalık ama başka da çare yok jilet tahriş edince

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• alsammı kesebilirmiyim eşşek traşımı olur arkamı nasıl kesecem vazgeçtim almıyorum
  • ürünü 1.5 senedir kullanıyorum. 7-8 defa saç kestim. hala iyi kesiyor. en büyük tarak 25 mm olan gayet yeterli. çok kısa olmuyor. bu fiyata çok iyi.
  • Sabah almıştım. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar vatandan herhangi bir ürünü aldıgımda direk iptal etme tusu var mı? ürün bana geldiginde mi geri göndermek gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 14 Şubat 2020; 17:24:1 >
  • Traş makinesinden çok açılan konu övülmüş )) bende tebrik edip çıkayım...

• Konu icin tesekkurler.

• bende teslimat aşamasında mağaza seçeneği çıkmıyor. direk adres sçememi istiyor. onu seçmeden de bi sonrakine geçmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bende teslimat aşamasında mağaza seçeneği çıkmıyor. direk adres sçememi istiyor. onu seçmeden de bi sonrakine geçmiyor
    adresin göründüğü ekranın alt kısmında bu şekilde görünür, pc de bazı güvenlik prg. belki etkiliyordur, kapatıp tekrar bakın olmadı tarayıcı sorunu olabilir başka taracıda deneyin ben firefox kullanıyorum.

REMINGTON HC5035 SAÇ KESME MAKİNESİ ---> 69 tl (vatanpc)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.